Найчастіше люди, які зіштовхнулися з такою проблемою, як наркозалежний чоловік в родині, не знають, куди звертатися і що робити? Особливо гостро дана проблема стоїть перед жителями невеликих міст і райцентрів як - Нетішин. Саме з цієї причини Всеукраїнський реабілітаційний центр «Медікон» продовжує активно розвивати свою мережу, відкриваючи все нові і нові філії. Тепер завдяки центру «Медікон» стало доступним ефективне лікування наркоманії в Нетішині!

Лікування наркоманії в Нетішині

Надання допомоги наркозалежним в наркодиспансері в Нетішині

Наркологічний центр в Нетішині надає комплексну допомогу людям, які потрапили в залежність від наркотичних речовин. Наші співробітники не зупиняються на фізичнійї реабілітації пацієнтів і полегшенні прояву абстинентного синдрому.

Детоксикація, яку проводить лікар-нарколог в Нетішині, при надходженні хворого в центр «Медікон» - це лише перший, обов'язковий етап на шляху до одужання і тверезого життя.

Програма «Детокс» може проводитися різними методами, починаючи з біологічних заходів (сауна, фізичні навантаження, прийом сорбентів) і закінчуючи проведенням екстреної детоксикації під дією загального наркозу. Наші фахівці використовують тільки перевірені, ліцензовані методики, безпечні для здоров'я і мають великий, багаторічний досвід роботи з наркозалежними пацієнтами.

Велика увага наркодиспансер в Нетішині «Медікон» приділяє питанням психологічної реабілітації своїх хворих. Психологічна корекція дозволяє людині змінити своє ставлення до життя, усвідомити необхідність позбавлення від залежності, стати більш відповідальним і дисциплінованим, знайти нові цілі та інтереси. В кінцевому підсумку, пацієнти повністю виліковуються від психологічної залежності від наркотичних речовин і набувають чітке прагнення вести тверезий, здоровий спосіб життя.

В арсеналі фахівців реабілітаційного центру «Медікон» є багато ефективних методик психологічної корекції, серед яких особливо можна виділити наступні:

  • Генштальд-терапія;
  • програма реабілітації наркозалежних «Монотек»;
  • системна сімейна психотерапія;
  • заняття за програмою «12 кроків»;
  • трудотерапія;
  • поведінкова психотерапія;
  • програма поетапної соціальної підтримки.

В період реабілітації і душевного відновлення пацієнтам важлива не тільки допомога фахівців, а й відчуття підтримки з боку однодумців, близьких людей. Тому в центрі «Медікон» діють батьківські групи і групи взаємодопомоги. Такі спільноти дозволяють людям обмінятися досвідом, змінити свою модель поведінки, набувати нові корисні знайомства.

Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

Надання допомоги членам сім'ї наркозалежного в процесі лікування наркоманії в Нетішині

Для надання допомоги рідним наркозалежного в реабілітаційному центрі «Медікон» працює сімейний психолог, діють батьківські групи, проводяться сеанси сімейної психотерапії.

Крім того, близькі люди хворого можуть отримати цілодобові консультації в телефонному режимі щодо того, як поводитися з людиною в стані наркотичного сп'яніння, як переконати його звернутися за кваліфікованою допомогою, як діяти в тих чи інших ситуаціях.

Для того щоб допомогти людям, які зіткнулися з проблемою наркоманії в сім'ї, прийняти правильне рішення і врятувати свою близьку людину, реабілітаційний центр «Медікон» пропонує такі послуги, як примусове лікування від наркотиків в Нетішині, виклик фахівців на дім, допомога в доставці пацієнта до лікувального закладу.

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.45 (128 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!