Позвонить прямо сейчас
x

Найчастіше люди, які зіштовхнулися з такою проблемою, як наркозалежний чоловік в родині, не знають, куди звертатися і що робити? Особливо гостро дана проблема стоїть перед жителями невеликих міст і райцентрів як - Нетішин. Саме з цієї причини Всеукраїнський реабілітаційний центр «Медікон» продовжує активно розвивати свою мережу, відкриваючи все нові і нові філії. Тепер завдяки центру «Медікон» стало доступним ефективне лікування наркоманії в Нетішині!

Лікування наркоманії в Нетішині

Надання допомоги наркозалежним в наркодиспансері в Нетішині

Наркологічний центр в Нетішині надає комплексну допомогу людям, які потрапили в залежність від наркотичних речовин. Наші співробітники не зупиняються на фізичнійї реабілітації пацієнтів і полегшенні прояву абстинентного синдрому.

Детоксикація, яку проводить лікар-нарколог в Нетішині, при надходженні хворого в центр «Медікон» - це лише перший, обов'язковий етап на шляху до одужання і тверезого життя.

Програма «Детокс» може проводитися різними методами, починаючи з біологічних заходів (сауна, фізичні навантаження, прийом сорбентів) і закінчуючи проведенням екстреної детоксикації під дією загального наркозу. Наші фахівці використовують тільки перевірені, ліцензовані методики, безпечні для здоров'я і мають великий, багаторічний досвід роботи з наркозалежними пацієнтами.

Велика увага наркодиспансер в Нетішині «Медікон» приділяє питанням психологічної реабілітації своїх хворих. Психологічна корекція дозволяє людині змінити своє ставлення до життя, усвідомити необхідність позбавлення від залежності, стати більш відповідальним і дисциплінованим, знайти нові цілі та інтереси. В кінцевому підсумку, пацієнти повністю виліковуються від психологічної залежності від наркотичних речовин і набувають чітке прагнення вести тверезий, здоровий спосіб життя.

В арсеналі фахівців реабілітаційного центру «Медікон» є багато ефективних методик психологічної корекції, серед яких особливо можна виділити наступні:

  • Генштальд-терапія;
  • програма реабілітації наркозалежних «Монотек»;
  • системна сімейна психотерапія;
  • заняття за програмою «12 кроків»;
  • трудотерапія;
  • поведінкова психотерапія;
  • програма поетапної соціальної підтримки.

В період реабілітації і душевного відновлення пацієнтам важлива не тільки допомога фахівців, а й відчуття підтримки з боку однодумців, близьких людей. Тому в центрі «Медікон» діють батьківські групи і групи взаємодопомоги. Такі спільноти дозволяють людям обмінятися досвідом, змінити свою модель поведінки, набувати нові корисні знайомства.

Надання допомоги членам сім'ї наркозалежного в процесі лікування наркоманії в Нетішині

Для надання допомоги рідним наркозалежного в реабілітаційному центрі «Медікон» працює сімейний психолог, діють батьківські групи, проводяться сеанси сімейної психотерапії.

Крім того, близькі люди хворого можуть отримати цілодобові консультації в телефонному режимі щодо того, як поводитися з людиною в стані наркотичного сп'яніння, як переконати його звернутися за кваліфікованою допомогою, як діяти в тих чи інших ситуаціях.

Для того щоб допомогти людям, які зіткнулися з проблемою наркоманії в сім'ї, прийняти правильне рішення і врятувати свою близьку людину, реабілітаційний центр «Медікон» пропонує такі послуги, як примусове лікування від наркотиків в Нетішині, виклик фахівців на дім, допомога в доставці пацієнта до лікувального закладу.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.45 (128 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!