Найчастіше люди, які зіштовхнулися з такою проблемою, як наркозалежний чоловік в родині, не знають, куди звертатися і що робити? Особливо гостро дана проблема стоїть перед жителями невеликих міст і райцентрів як - Нетішин. Саме з цієї причини Всеукраїнський реабілітаційний центр «Медікон» продовжує активно розвивати свою мережу, відкриваючи все нові і нові філії. Тепер завдяки центру «Медікон» стало доступним ефективне лікування наркоманії в Нетішині!

Лікування наркоманії в Нетішині

Надання допомоги наркозалежним в наркодиспансері в Нетішині

Наркологічний центр в Нетішині надає комплексну допомогу людям, які потрапили в залежність від наркотичних речовин. Наші співробітники не зупиняються на фізичнійї реабілітації пацієнтів і полегшенні прояву абстинентного синдрому.

Детоксикація, яку проводить лікар-нарколог в Нетішині, при надходженні хворого в центр «Медікон» - це лише перший, обов'язковий етап на шляху до одужання і тверезого життя.

Програма «Детокс» може проводитися різними методами, починаючи з біологічних заходів (сауна, фізичні навантаження, прийом сорбентів) і закінчуючи проведенням екстреної детоксикації під дією загального наркозу. Наші фахівці використовують тільки перевірені, ліцензовані методики, безпечні для здоров'я і мають великий, багаторічний досвід роботи з наркозалежними пацієнтами.

Велика увага наркодиспансер в Нетішині «Медікон» приділяє питанням психологічної реабілітації своїх хворих. Психологічна корекція дозволяє людині змінити своє ставлення до життя, усвідомити необхідність позбавлення від залежності, стати більш відповідальним і дисциплінованим, знайти нові цілі та інтереси. В кінцевому підсумку, пацієнти повністю виліковуються від психологічної залежності від наркотичних речовин і набувають чітке прагнення вести тверезий, здоровий спосіб життя.

В арсеналі фахівців реабілітаційного центру «Медікон» є багато ефективних методик психологічної корекції, серед яких особливо можна виділити наступні:

  • Генштальд-терапія;
  • програма реабілітації наркозалежних «Монотек»;
  • системна сімейна психотерапія;
  • заняття за програмою «12 кроків»;
  • трудотерапія;
  • поведінкова психотерапія;
  • програма поетапної соціальної підтримки.

В період реабілітації і душевного відновлення пацієнтам важлива не тільки допомога фахівців, а й відчуття підтримки з боку однодумців, близьких людей. Тому в центрі «Медікон» діють батьківські групи і групи взаємодопомоги. Такі спільноти дозволяють людям обмінятися досвідом, змінити свою модель поведінки, набувати нові корисні знайомства.

Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

Надання допомоги членам сім'ї наркозалежного в процесі лікування наркоманії в Нетішині

Для надання допомоги рідним наркозалежного в реабілітаційному центрі «Медікон» працює сімейний психолог, діють батьківські групи, проводяться сеанси сімейної психотерапії.

Крім того, близькі люди хворого можуть отримати цілодобові консультації в телефонному режимі щодо того, як поводитися з людиною в стані наркотичного сп'яніння, як переконати його звернутися за кваліфікованою допомогою, як діяти в тих чи інших ситуаціях.

Для того щоб допомогти людям, які зіткнулися з проблемою наркоманії в сім'ї, прийняти правильне рішення і врятувати свою близьку людину, реабілітаційний центр «Медікон» пропонує такі послуги, як примусове лікування від наркотиків в Нетішині, виклик фахівців на дім, допомога в доставці пацієнта до лікувального закладу.

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.45 (128 голосів)
ПослугаСтрокВартість
Первинна консультація 45 хвилин Безкоштовно
Допомога та лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Детоксикація (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів Договірна
Первинна консультація по телефону ---------- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців Договірна
Лікування на льготному місці в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Повний курс на льготному місці в умовах закритого стаціонару. За умови попереднього запису та внесення передоплати. 6 місяців Договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів Договірна
facilities number

Наші центри у 21 місті

lifespan

Працюємо 14 років и 23 дні

saved

Реабілітацію прошли 1416 людей

success rate

85% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон"

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!