Якщо вам необхідне професійне лікування наркоманії в Шепетівці, просто зверніться до місцевої філії реабілітаційного центру «Медікон». Наркологічний центр відомий по всій Україні, на його рахунку 11 років успішної роботи і 1275 реабілітантів! Звертайтеся, ми обов'язково допоможемо і вам!

Допомога в реабілітації наркозалежних в наркологічному центрі в Шепетівці

Наркологічний центр в Шепетівці «Медікон» пропонує професійну допомогу наркологів, медиків, психологів і психотерапевтів, спрямовану на усунення проблеми наркотичної залежності.

На перших етапах людина потребує медичної допомоги лікаря-нарколога, який проводить детоксикацію організму. Наші фахівці віддають перевагу біологічним методам (відвідування сауни, прийом сорбентів і вітамінно-мінеральних комплексів, фізичні навантаження, дієта), оскільки вони найбільш безпечні і на ряду з ефективністю не викликають небажаних реакцій. Однак в складних клінічних випадках може знадобитися надання медикаментозної допомоги.

Ефективне, повноцінне лікування від наркотиків в Шепетівці включає в себе обов'язкову програму психологічної реабілітації. Все починається з того, що з пацієнтом проводять індивідуальні психологічні консультації, в ході яких фахівець, застосовуючи елементи Гештальд-терапії, методи мотиваційного посилення, допомагає сформувати правильні цілі, усвідомити свою залежність і її неминучі наслідки, утвердитися в бажанні лікуватися.

Подальша робота проводиться шляхом колективних занять за програмою «12 кроків». Ця знаменита у всьому світі методика допомагає наркозалежній людині поглянути на себе з боку, утвердитися в здорових мотиваціях, піднятися на вищий духовний рівень, навчитися взаємодії в колективі, отримувати таку важливу підтримку з боку однодумців.

Набути навичок тверезого життя, стати більш відповідальним і дисциплінованим, підвищити свою самооцінку, придбати корисні знання допомагає трудотерапія, семінари та тренінги. Робота в групах залежних і сеанси сімейної психотерапії дають можливість людині налагодити стосунки в родині, навчитися вести себе в соціумі, спілкуватися налагоджувати соціальні зв'язки. Всі ці навички знадобляться пацієнту після виписки, в період соціальної реабілітації та адаптації.

Лікування наркоманії в Шепетівці

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Початок лікування наркоманії в Шепетівці: екстрена допомога на дому

Наркологічний центр «Медікон» крім реабілітації пацієнтів в стаціонарних умовах надає екстрену допомогу на дому. Кваліфікований нарколог в Шепетівці проведе заходи щодо екстреної детоксикації. У програму екстреної медичної допомоги входить наступне:

 • діагностування (визначення фізіологічного стану хворого);
 • детоксикація - за допомогою сорбентів, антідодной терапії, медикаментозних препаратів;
 • купірування проявів абстинентного синдрому;
 • надання психологічної допомоги пацієнту і членам його сім'ї; консультація родичів, розробка приблизного плану лікування, пропозиція про госпіталізацію.

Співробітники центру «Медікон» також можуть забезпечити безкоштовний трансфер хворого в лікувальний заклад. Виклик фахівців додому необхідний у випадках передозування, інтоксикації, отруєння, проявів білої гарячки, психозу. Терміново звернутися в наркодиспансер в Шепетівці «Медікон» слід при наявності такої симптоматики:

 • колапс;
 • порушення серцевого ритму;
 • утруднення дихальної функції;
 • панічні атаки;
 • судомний синдром;
 • задишка;
 • больовий синдром;
 • запаморочення, підвищена сонливість.

Допомога фахівців на дому може знадобитися і для того, щоб переконати наркозалежного в необхідності госпіталізації і проходженні лікувально-реабілітаційного курсу.

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Шепеьівці

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.57 (127 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!