Наркоманія - це захворювання, яке потребує своєчасного, адекватного і грамотного лікування. Ніякі вмовляння родичів не допоможуть наркозалежному позбутися тяги до наркотику. Єдине рішення - це переміщення пацієнта в спеціалізований лікувальний заклад, однак, вони діють лише в великих містах. Реабілітаційний центр «Медікон» активно намагається вирішити проблему наркозалежності в Україні, відкриваючи свої філії в районних центрах і маленьких містах. Дуже актуальним став наркологічний центр в Славуті, що відкрився на базі центру «Медікон» і надає населенню комплексну допомогу в боротьбі з наркоманією!

Позбавлення від хімічної залежності в наркодиспансері в Славуті

Перший крок на шляху до здорового життя, в якому не буде місця наркотикам, - це позбавлення від хімічної залежності. Саме з програми детоксикації починається лікування від наркотиків в Славуті!

У реабілітаційному центрі «Медікон» працює найдосвідченіший і висококваліфікований нарколог в Славуті, має всі необхідні ліцензії, застосовуючий у своїй роботі тільки перевірені, сертифіковані методики.

Прийом сорбентів, седативних, заспокійливих препаратів, знеболювальних засобів використовується, щоб усунути прояви абстинентного синдрому (наркотична ломка). Нормалізувати стан хворого, допомогти організму стабілізувати процеси обмінного характеру і запобігти розвитку настільки небезпечних ускладнень, як інфаркти, інсульти, психози. У цьому допомагають гепатопротектори, антиоксиданти, стимулятори обмінних процесів мозкових тканин. У важких випадках може знадобитися проведення антідодной терапії.

У більш легких випадках, для закріплення досягнутих екстреною детоксикацією результатів, застосовуються біологічні методи. При інтенсивних спортивних тренуваннях, потінні в сауні залишки токсичних речовин виходять разом з потом. Вітамінотерапія, дотримання дієти, фізкультура і здоровий спосіб життя нормалізують процеси функціонування органів і систем, роблять благотворний вплив на імунну, нервову, серцево-судинну систему.

Лікування наркоманії в Славуті

Відео з лікування наркоманії від Артура Сита

Позбавлення від психологічної залежності в наркологічному центрі в Славуті

Ефективне лікування наркоманії в Славуті - це обов'язкове усунення психологічної залежності людини від вживання наркотичних речовин, у чому глибоко переконані співробітники реабілітаційного центру «Медікон». Першочергове завдання - сформувати у пацієнта бажання лікуватися, жити тверезим здоровим життям, виявити глибинні особистісні проблеми, які стали фактором у розвитку наркозалежності і допомогти знайти шляхи їх вирішення.

Для реалізації цих цілей проводяться індивідуальні та колективні психологічні консультації, використовуються елементи Гештальд-терапії, системного сімейного психоаналізу, емотивно-раціональних методик.

Далі пацієнтів навчають коригувати свою поведінку, нормально спілкуватися і взаємодіяти в соціумі, вирішувати проблеми і долати кризові ситуації, не вдаючись до наркотику. Щоб людина знов не пристрастилася до наркотичних речовин, важливо наповнити її життя новими фарбами, цілями, інтересами, захопленнями, дати можливість отримати навички тверезого життя. Цьому цілком сприяють заняття за програмою «12 кроків», робота в групах взаємодопомоги, трудотерапія, відвідування семінарів, лекцій та тренінгів, що розширює коло інтересів і піднімає загальний освітній рівень реабілітантів, які регулярно проводить наркодиспансер в Славуті «Медікон»!

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Славуті

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.22 (130 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -154 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1395  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!