«Для людини, яка не знає, куди він пливе,
жоден вітер не буде попутним »
Сенека

Наркоманія - підступний ворог української нації.

Протягом декількох десятиліть проблема лікування наркоманії для нашого суспільства звучить особливо гостро. Виділяють кілька періодів у розвитку української наркоситуації:

  • 30-60-ті роки ХХ століття, коли офіційно в СРСР наркотиків не було. Цьому сприяли жорстка цензура, консервативна політика і незатребуваність рубля на Заході;
  • 80-ті роки ХХ століття - масове поширення макової соломки та коноплі, завезеної солдатами з Афганістану;
  • 90-ті роки ХХ століття - наш час - полінаркоманія (вживання декількох видів наркотичних речовин) і «аптечна наркоманія» здобули масштаби епідемії. За неофіційними даними, більше 1 млн. Українців - наркозалежні.

Небезпечна не тільки залежність, що призводить до деградації особистості, а й ризик заразитися інфекційними захворюваннями: 95% наркоманів хворі на гепатит, інші - на СНІД, сифіліс. Це супроводжується гнійними захворюваннями, шизофренією, цирозом. Більшості наркоманів, які почали свою наркокарьеру в 90-х роках, вже немає в живих. Нехай це звучить негуманно, але відоме прислів'я говорить: «Все наркомани колись кинуть вживати наркотики ... Деяким це вдається зробити за життя».

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Лікування від наркотиків в Києві

За даними національного звіту Міністерства охорони здоров'я, рівень поширення наркоманії в українській столиці дуже великий і наближається до епідпорогу (294 наркомана на 100 тис. Населення). При цьому в деяких лікарнях керівництво скорочує посаду лікаря-нарколога для підлітків. І хоча в місті створена інфраструктура всіляких клінік, служб, центрів, які проводять лікування наркоманії, ситуація не поліпшується, а, навпаки, посилюється. Знайти установа, де займаються лікуванням наркоманії в Києві комплексно і кваліфіковано, досить складно.

Переможи залежність з нами!

Заснований в 2005 році, Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» успішно займається лікуванням наркоманії в Києві. Тут працює команда висококласних наркологів, психологів, психотерапевтів і експертів з хімічної залежності. Всі вони переконані, що лікування наркозалежності - складний і кропіткий процес, що вимагає мотивації хворого і професіоналізму фахівців.

Курс перебування в центрі розрахований на 6 місяців. Він адаптований до психологічної методикою «12 кроків» і складається з наступних етапів:

  1. Абсолютне утримання від наркотиків і очищення організму від токсичних речовин сертифікованим методом детоксикації;
  2. Реабілітант стає повноцінним учасником терапевтичного середовища. Завдяки роботі в групі співзалежних, психотренінг, консультацій він вибудовує новий формант своєї поведінки, знаходить нові життєві орієнтири;
  3. Робота над відновленням цінностей спілкування. Сімейні психологи працюють з пацієнтом і його сім'єю.
  4. Стабілізаційний період, мета якого - допомогти людині заново адаптуватися в суспільстві.

Лікування наркоманії (Київ) на базі наркологічного центру «Медікон» проходить гарантовано анонімно, з позитивною динамікою і в комфортабельних умовах. Ми допоможемо вам позбутися від залежності і знайти себе!

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.89 (64 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!