Позвонить прямо сейчас
x

«Для людини, яка не знає, куди він пливе,
жоден вітер не буде попутним »
Сенека

Наркоманія - підступний ворог української нації.

Протягом декількох десятиліть проблема лікування наркоманії для нашого суспільства звучить особливо гостро. Виділяють кілька періодів у розвитку української наркоситуації:

  • 30-60-ті роки ХХ століття, коли офіційно в СРСР наркотиків не було. Цьому сприяли жорстка цензура, консервативна політика і незатребуваність рубля на Заході;
  • 80-ті роки ХХ століття - масове поширення макової соломки та коноплі, завезеної солдатами з Афганістану;
  • 90-ті роки ХХ століття - наш час - полінаркоманія (вживання декількох видів наркотичних речовин) і «аптечна наркоманія» здобули масштаби епідемії. За неофіційними даними, більше 1 млн. Українців - наркозалежні.

Небезпечна не тільки залежність, що призводить до деградації особистості, а й ризик заразитися інфекційними захворюваннями: 95% наркоманів хворі на гепатит, інші - на СНІД, сифіліс. Це супроводжується гнійними захворюваннями, шизофренією, цирозом. Більшості наркоманів, які почали свою наркокарьеру в 90-х роках, вже немає в живих. Нехай це звучить негуманно, але відоме прислів'я говорить: «Все наркомани колись кинуть вживати наркотики ... Деяким це вдається зробити за життя».

Лікування від наркотиків в Києві

За даними національного звіту Міністерства охорони здоров'я, рівень поширення наркоманії в українській столиці дуже великий і наближається до епідпорогу (294 наркомана на 100 тис. Населення). При цьому в деяких лікарнях керівництво скорочує посаду лікаря-нарколога для підлітків. І хоча в місті створена інфраструктура всіляких клінік, служб, центрів, які проводять лікування наркоманії, ситуація не поліпшується, а, навпаки, посилюється. Знайти установа, де займаються лікуванням наркоманії в Києві комплексно і кваліфіковано, досить складно.

Переможи залежність з нами!

Заснований в 2005 році, Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» успішно займається лікуванням наркоманії в Києві. Тут працює команда висококласних наркологів, психологів, психотерапевтів і експертів з хімічної залежності. Всі вони переконані, що лікування наркозалежності - складний і кропіткий процес, що вимагає мотивації хворого і професіоналізму фахівців.

Курс перебування в центрі розрахований на 6 місяців. Він адаптований до психологічної методикою «12 кроків» і складається з наступних етапів:

  1. Абсолютне утримання від наркотиків і очищення організму від токсичних речовин сертифікованим методом детоксикації;
  2. Реабілітант стає повноцінним учасником терапевтичного середовища. Завдяки роботі в групі співзалежних, психотренінг, консультацій він вибудовує новий формант своєї поведінки, знаходить нові життєві орієнтири;
  3. Робота над відновленням цінностей спілкування. Сімейні психологи працюють з пацієнтом і його сім'єю.
  4. Стабілізаційний період, мета якого - допомогти людині заново адаптуватися в суспільстві.

Лікування наркоманії (Київ) на базі наркологічного центру «Медікон» проходить гарантовано анонімно, з позитивною динамікою і в комфортабельних умовах. Ми допоможемо вам позбутися від залежності і знайти себе!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування наркоманії Київ
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.89 (64 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!