Проблема алкогольної залежності в Україні з кожним роком все більше загрожує майбутньому нації. У сім'ях, де є дана проблема, в 40% випадків народжуються недорозвинені і хворі малюки. А смертність дітей, чиї мами випивали під час вагітності, в 3 рази більше, ніж в сім'ях, де батьки ведуть здоровий спосіб життя.
За офіційними даними, в лікуванні алкоголізму тільки в Києві потребують 19 тисяч чоловік, що стоять на обліку. Експерти, стверджують, що реальна цифра в 7-8 разів більше. 40% з цього числа - жінки, які останнім часом все частіше стали звертатися за допомогою до лікарів-наркологів.

Самому кинути пити: міф чи реальність?

Якщо ваш чоловік, дружина, син, дочка або батько говорить, що вони можуть самі кинути пити - не вірте! Спокус навколо досить, а сили волі часто не вистачає з огляду на те, що алкоголь викликає сильну психологічну і фізичну залежність. Навіть нешкідливі, на перший погляд, коктейлі, мартіні і шампанське, якщо ними зловживати, стануть для вас справжньою отрутою.
Позбутися від цієї хвороби важко навіть тим, хто пройшов лікування в умовах стаціонару: з 10 осіб тільки 3 повністю долають алкозалежність. Чи адекватно було проведено лікування - це вже інше питання. Запам'ятайте, самостійне лікування алкоголізму не дає потрібних результатів.

Лікування алкогольної залежності у Київі

Як то кажуть, попит породжує пропозицію. В українській столиці ринок послуг з лікування алкоголізму у Київі дуже різноманітний: від бабок-знахарок, потомствених ясновидців, які за 1 сеанс і енну грошову суму (бажано в доларовому еквіваленті) знімуть з вас порчу і ви назавжди забудете про спиртне - до горе-фахівців по псевдогіпнозу, які також швидко і дорого вам «допоможуть». Шкода, що нам дуже хочеться вирішити всі свої проблеми одним махом, не докладаючи жодних зусиль зі свого боку. На жаль, так не буває.

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» - компетентне лікування алкоголізму у Київі

Уже не перший рік наркологічний центр «Медікон» займається ефективним лікуванням алкогольної залежності у Київі. За цей час фахівці центру допомогли сотням реабілітантів позбутися хвороби, зміцнити сім'ю, яка перебувала на межі краху, і повернуться на роботу або навчання.
Лікування в нашому центрі не обмежується детоксикацією і медикаментозним впливом на організм, що нерідко практикують інші реабілітаційні центри і державні наркодиспансери.
Досвідчені психологи, психотерапевти, наркологи, консультанти по хімічній залежності, що працюють тут, спільно розробили програму піврічного реабілітаційного курсу в умовах закритого стаціонару. Він базується на апробованою психосоціальної програмі реабілітації «12 кроків», яку оцінили багато зарубіжні фахівці. Її мета - допомогти хворому усвідомити свою проблему зсередини, покращити не тільки свій фізичний стан, а й емоційну і психічну сферу.
Звернувшись сюди, ви гарантовано отримаєте індивідуальний підхід, професійну допомогу та шанс стати сильніше.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму, алкогольної залежнсті у Київі
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.83 (59 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 120 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1382  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!