Позвонить прямо сейчас
x

Якщо перед вами стоїть питання, де пройти лікування наркоманії в Боярці, - зверніться за допомогою до міської філії наркологічного центру «Медікон»! Зателефонувавши за контактним номером, ви отримаєте всю необхідну інформації, що стосується подальшого лікування, а також відповіді на всі ваші запитання!

Які методи, при лікуванні наркоманії в Боярці, ми застосовуємо?

Лікування від наркотиків в Боярці, пропоноване наркологічним центром «Медікон», принципово відрізняється за своїм характером від методів, застосовуваних в більшості наркологічних клінік. Практика показує, що недостатньо усунути стан наркотичної ломки або впливати на людину шляхом гіпнозу або ж кодування. Успішне позбавлення від наркозалежності можливо тільки в тому випадку, коли сам пацієнт усвідомив наявну проблему і провів певну роботу над собою.

Саме тому наркологічний центр в Боярці «Медікон» пропонує схему комплексного і поетапного лікування, з активною участю в терапевтичному процесі самого пацієнта.

Починає лікування з проведення обов'язкової детоксикації, в ході якої досвідчений, кваліфікований фахівець-нарколог в Боярці, застосовуючи виключно сертифіковані і безпечні методики, підібрані в індивідуальному порядку, проводить очищення організму хворого, усуває ознаки абстинентного синдрому і допомагає людині позбутися від хімічної залежності.

Далі проводиться психологічна робота, спрямована на формування нової, конструктивної моделі поведінки пацієнта, а також позитивних установок і мотивацій до подальшого лікування. Основна методика, яку практикує наркодиспансер в Боярці наркологічного центру «Медікон», - це колективна психотерапія, робота за програмою "12 кроків». Крім того, фахівці центру застосовують методи Генштальд-терапії, трудотерапії, техніки релаксації і аутотренінгу.

На наступному етапі необхідно відновлення відносин міжособистісного характеру. Для цього співробітники центру «Медікон» проводять сеанси сімейної психотерапії, проводять роботу в сімейних і батьківських групах, групах взаємодопомоги.

Далі настає етап соціальної реабілітації, на якому фахівці центру «Медікон» допомагають пацієнтам максимально комфортно і органічно повернутися в звичне середовище, знайти своє місце в соціумі і уникнути можливого зриву.

Лікування наркоманії в Боярці

Гарантії наркологічного центру в Боярці

Гарантувати стовідсоткове лікування від наркоманії, без ризиків рецидиву - просто не можливо! Будь ласка, не вірте подібним обіцянкам! Наркологічний центр "Медікон» не дає своїм клієнтам неправдивих гарантій, однак, гарантує наступне:

 • абсолютну анонімність і конфіденційність;
 • шанобливе і доброзичливе ставлення персоналу;
 • комплексну допомогу в боротьбі з наркозалежністю, із застосуванням найсучасніших, інноваційних методик;
 • виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • допомогу в соціальній реабілітації;
 • надання терапевтичного супроводу, для максимально комфортної соціальної адаптації після виписки;
 • психологічну допомогу членам сім'ї і ближньому оточенню наркозалежного;
 • високу кваліфікацію фахівців;
 • зручні, комфортні умови проживання, комплексне, здорове, правильно збалансоване харчування;
 • безкоштовну доставку пацієнта в наркологічну клініку;
 • істотне поліпшення стану хворого вже в перший день перебування в наркологічному центрі.

Справитися з проблемою наркоманії самостійно - практично неможливо, зателефонуйте нам, і ми надамо вам необхідну кваліфіковану допомогу!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.67 (126 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!