У місті Буча Київської області проблема наркоманії - рідкість, як і в інших невеликих містах. Сьогодні отримати ефективне, кваліфіковане лікування від наркотиків в Бучі цілком можливо! Більше немає необхідності шукати хорошу наркоклініку в Києві, досить звернутися до місцевої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон».

Чому так важливий комплексний підхід при лікуванні наркоманії в Бучі

«Медікон» - наркологічний центр в Бучі пропонує своїм пацієнтам комплексну, поетапну програму лікування. Справа в тому, що всі існуючі методи боротьби з наркотичною залежністю можна розділити на дві категорії - короткострокові і довгострокові.

Лікування наркоманії в Бучі

До короткостроковим методам можна віднести програму детоксикації, яка хоч і є необхідним етапом лікування, але все ж самостійно не може побороти наркозалежність, голкорефлексотерапії, гіпноз і кодування. Всі ці методики спрямовані на усунення таких симптомів хвороби і тимчасове поліпшення стану хворого, але не вирішують самої проблеми, оскільки не стосуються її провокуючих чинників.

Лікування наркоманії в Бучі, в наркологічному центрі «Медікон», проводиться довгостроковими методами, які змінюють саму поведінкову модель пацієнта, його цілі, установки і ставлення до життя в цілому. На перших етапах терапії нарколог в Бучі проводить детоксикацію організму хворого, використовуючи для цих цілей, переважно, природні і біологічні способи.

Подальша робота спрямована на психологічну корекцію і включає в себе наступні методики:

  1. Робота згідно з програмою «12 кроків» спрямована на усвідомлення пацієнтом того факту, що наркозалежність є самостійним захворюванням, для подолання якого потрібна внутрішня мотивація і певна психологічна робота.
  2. Методи поведінкової (когнітивно-біховеоральной) терапії, спрямовані на викорінення внутрішніх установок пацієнта, що спровокували розвиток наркотичної залежності, корекцію поведінкової моделі.
  3. Робота в групах взаємодопомоги, сприяє зміцненню мотивацій, підвищенню самооцінки і віри у власні сили, формування здорових особистісних зв'язків.
  4. Подальша соціальна реабілітація і забезпечення поетапної соціальної підтримки, мета якої - це допомога наркозалежного в налагодженні всіх сфер його життя, навчання долати проблеми і стресові ситуації, не вдаючись до наркотиків.

Відео з лікування наркоманії від Болдирйов Олег Юриєвич

Програма реабілітації в наркологічному центрі в Бучі

Після того, як пацієнт чи його близькі звернуться в наркодиспансер в Бучі наркологічного центру «Медікон» починається програма по його лікуванню. Залежно від конкретної ситуації, пацієнт або добровільно погоджується на госпіталізацію, або співробітники центру приїжджають до нього додому, проводять екстрену детоксикацію і психологічну бесіду, після чого доставляють в лікувальний заклад.

Після діагностики проводиться детоксикація організму хворого, що займає декількох тижнів. Далі - здійснюється курс психологічної реабілітації. В період перебування в центрі пацієнти забезпечуються комфортними умовами проживання, комплексним здоровим харчуванням.

Загальна тривалість лікування в наркологічному центрі «Медікон» становить півроку. Після того, як пацієнт залишає клініку, йому забезпечується терапевтичний супровід на весь період реабілітації, який може тривати від 6 до 9 місяців.

Ми гарантуємо своїм клієнтам - анонімність, професійну допомогу, дбайливе і шанобливе ставлення, а також виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта!

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон  Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Бучі

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.33 (125 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -119 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1404  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!