У місті Буча Київської області проблема наркоманії - рідкість, як і в інших невеликих містах. Сьогодні отримати ефективне, кваліфіковане лікування від наркотиків в Бучі цілком можливо! Більше немає необхідності шукати хорошу наркоклініку в Києві, досить звернутися до місцевої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон».

Чому так важливий комплексний підхід при лікуванні наркоманії в Бучі

«Медікон» - наркологічний центр в Бучі пропонує своїм пацієнтам комплексну, поетапну програму лікування. Справа в тому, що всі існуючі методи боротьби з наркотичною залежністю можна розділити на дві категорії - короткострокові і довгострокові.

Лікування наркоманії в Бучі

До короткостроковим методам можна віднести програму детоксикації, яка хоч і є необхідним етапом лікування, але все ж самостійно не може побороти наркозалежність, голкорефлексотерапії, гіпноз і кодування. Всі ці методики спрямовані на усунення таких симптомів хвороби і тимчасове поліпшення стану хворого, але не вирішують самої проблеми, оскільки не стосуються її провокуючих чинників.

Лікування наркоманії в Бучі, в наркологічному центрі «Медікон», проводиться довгостроковими методами, які змінюють саму поведінкову модель пацієнта, його цілі, установки і ставлення до життя в цілому. На перших етапах терапії нарколог в Бучі проводить детоксикацію організму хворого, використовуючи для цих цілей, переважно, природні і біологічні способи.

Подальша робота спрямована на психологічну корекцію і включає в себе наступні методики:

  1. Робота згідно з програмою «12 кроків» спрямована на усвідомлення пацієнтом того факту, що наркозалежність є самостійним захворюванням, для подолання якого потрібна внутрішня мотивація і певна психологічна робота.
  2. Методи поведінкової (когнітивно-біховеоральной) терапії, спрямовані на викорінення внутрішніх установок пацієнта, що спровокували розвиток наркотичної залежності, корекцію поведінкової моделі.
  3. Робота в групах взаємодопомоги, сприяє зміцненню мотивацій, підвищенню самооцінки і віри у власні сили, формування здорових особистісних зв'язків.
  4. Подальша соціальна реабілітація і забезпечення поетапної соціальної підтримки, мета якої - це допомога наркозалежного в налагодженні всіх сфер його життя, навчання долати проблеми і стресові ситуації, не вдаючись до наркотиків.

Відео з лікування наркоманії від Болдирйов Олег Юриєвич

Програма реабілітації в наркологічному центрі в Бучі

Після того, як пацієнт чи його близькі звернуться в наркодиспансер в Бучі наркологічного центру «Медікон» починається програма по його лікуванню. Залежно від конкретної ситуації, пацієнт або добровільно погоджується на госпіталізацію, або співробітники центру приїжджають до нього додому, проводять екстрену детоксикацію і психологічну бесіду, після чого доставляють в лікувальний заклад.

Після діагностики проводиться детоксикація організму хворого, що займає декількох тижнів. Далі - здійснюється курс психологічної реабілітації. В період перебування в центрі пацієнти забезпечуються комфортними умовами проживання, комплексним здоровим харчуванням.

Загальна тривалість лікування в наркологічному центрі «Медікон» становить півроку. Після того, як пацієнт залишає клініку, йому забезпечується терапевтичний супровід на весь період реабілітації, який може тривати від 6 до 9 місяців.

Ми гарантуємо своїм клієнтам - анонімність, професійну допомогу, дбайливе і шанобливе ставлення, а також виключно індивідуальний підхід до кожного пацієнта!

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.33 (125 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!