Тепер для того, щоб отримати професійне лікування наркоманії в Ірпені (Київська область) зовсім не обов'язково звертатися за допомогою до обласного центру! Достатньо зателефонувати до місцевої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», який за 10 з гаком років своєї роботи завоював відмінну репутацію і реабілітував не одну сотню пацієнтів!

Як працює наркологічний центр в Ірпені

Наркологічний центр в Ірпені «Медікон» до вирішення проблеми наркозалежності підходить комплексно, надаючи пацієнтам як медичну, так і психологічну допомогу. Крім того, особливістю даної установи є той факт, що до кожного хворого фахівці підходять індивідуально, лікувальний курс підбирають після попередньої бесіди і проведення діагностики.

Лікування від наркотиків в Ірпені вимагає, щоб людина сама була зацікавлена в одужанні і вирішенні своєї проблеми. Тому психологи центру «Медікон» велику увагу приділяють індивідуальним бесідам, націленим на формування правильних установок і мотивацій. Саме в цьому і полягає примусове лікування.

Лікування наркоманії в Ірпені

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Методи детоксикації під час лікування наркоманії в Ірпені

В першу чергу, після звернення в центр «Медікон», висококваліфікований фахівець-нарколог в Ірпені здійснює детоксикацію. Тільки після того, як організм хворого буде повністю очищений від токсичних речовин наркотичного характеру і вдасться усунути фізичну залежність, можна переходити до наступних етапів лікування наркоманії. Крім того, детоксикація необхідна з метою полегшення болісного стану хворого, в період, так званої, ломки.

Для цього фахівці наркологічного центру «Медікон» застосовують методи антідодной терапії, введення препаратів - сорбентів в область шлунково-кишкового тракту хворого. Перевага віддається і натуральним біологічним методам детоксикації, які вважаються більш результативними, природними і безпечними (відвідування парильні, інтенсивні заняття спортом, вітамінотерапія і т.д.) Методи детоксикації для кожного хворого підбираються в індивідуальному порядку і проходять під наглядом досвідчених фахівців, що мають всі необхідні ліцензії.

Методи психологічної реабілітації при лікуванні від наркотиків в Ірпені

Наркодиспансер в Ірпені наркологічного центру «Медікон» пропонує своїм пацієнтам, а також їх близькому оточенню комплексну психологічну допомогу, яка необхідна на всіх етапах лікування і реабілітації. З метою формування правильних мотивацій і усунення психологічної залежності від наркотику фахівці центру «Медікон» застосовують такі методики:

  • індивідуальні психологічні консультації;
  • сімейна психотерапія;
  • колективні заняття за програмою "12 кроків»;
  • Генштальд-терапія;
  • трудотерапія;
  • когнітивно-поведінкова методика;
  • емотивно-раціональна методика;
  • релаксаційні техніки.

Методи психологічної корекції також підбираються фахівцями центру «Медікон» для кожного пацієнта з урахуванням його індивідуальних особливостей. Крім того, клієнти центру «Медікон» постійно відвідують різні семінари, лекції, психологічні тренінги, культурні заходи, працюють в групах взаємодопомоги, набувають нові знання і навички, які знадобляться їм у майбутньому житті.

Перебування серед виключно тверезих людей, які теж борються з проблемою наркозалежності, щоденна робота над власною особистістю і підтримка фахівців - допомагають пацієнту подолати свою смертельну залежність від наркотика і повернутися з центру повноцінним, здоровим членом соціуму!

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.33 (125 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!