Позвонить прямо сейчас
x

Тепер для того, щоб отримати професійне лікування наркоманії в Ірпені (Київська область) зовсім не обов'язково звертатися за допомогою до обласного центру! Достатньо зателефонувати до місцевої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», який за 10 з гаком років своєї роботи завоював відмінну репутацію і реабілітував не одну сотню пацієнтів!

Як працює наркологічний центр в Ірпені

Наркологічний центр в Ірпені «Медікон» до вирішення проблеми наркозалежності підходить комплексно, надаючи пацієнтам як медичну, так і психологічну допомогу. Крім того, особливістю даної установи є той факт, що до кожного хворого фахівці підходять індивідуально, лікувальний курс підбирають після попередньої бесіди і проведення діагностики.

Лікування від наркотиків в Ірпені вимагає, щоб людина сама була зацікавлена в одужанні і вирішенні своєї проблеми. Тому психологи центру «Медікон» велику увагу приділяють індивідуальним бесідам, націленим на формування правильних установок і мотивацій. Саме в цьому і полягає примусове лікування.

Лікування наркоманії в Ірпені

Методи детоксикації під час лікування наркоманії в Ірпені

В першу чергу, після звернення в центр «Медікон», висококваліфікований фахівець-нарколог в Ірпені здійснює детоксикацію. Тільки після того, як організм хворого буде повністю очищений від токсичних речовин наркотичного характеру і вдасться усунути фізичну залежність, можна переходити до наступних етапів лікування наркоманії. Крім того, детоксикація необхідна з метою полегшення болісного стану хворого, в період, так званої, ломки.

Для цього фахівці наркологічного центру «Медікон» застосовують методи антідодной терапії, введення препаратів - сорбентів в область шлунково-кишкового тракту хворого. Перевага віддається і натуральним біологічним методам детоксикації, які вважаються більш результативними, природними і безпечними (відвідування парильні, інтенсивні заняття спортом, вітамінотерапія і т.д.) Методи детоксикації для кожного хворого підбираються в індивідуальному порядку і проходять під наглядом досвідчених фахівців, що мають всі необхідні ліцензії.

Методи психологічної реабілітації при лікуванні від наркотиків в Ірпені

Наркодиспансер в Ірпені наркологічного центру «Медікон» пропонує своїм пацієнтам, а також їх близькому оточенню комплексну психологічну допомогу, яка необхідна на всіх етапах лікування і реабілітації. З метою формування правильних мотивацій і усунення психологічної залежності від наркотику фахівці центру «Медікон» застосовують такі методики:

  • індивідуальні психологічні консультації;
  • сімейна психотерапія;
  • колективні заняття за програмою "12 кроків»;
  • Генштальд-терапія;
  • трудотерапія;
  • когнітивно-поведінкова методика;
  • емотивно-раціональна методика;
  • релаксаційні техніки.

Методи психологічної корекції також підбираються фахівцями центру «Медікон» для кожного пацієнта з урахуванням його індивідуальних особливостей. Крім того, клієнти центру «Медікон» постійно відвідують різні семінари, лекції, психологічні тренінги, культурні заходи, працюють в групах взаємодопомоги, набувають нові знання і навички, які знадобляться їм у майбутньому житті.

Перебування серед виключно тверезих людей, які теж борються з проблемою наркозалежності, щоденна робота над власною особистістю і підтримка фахівців - допомагають пацієнту подолати свою смертельну залежність від наркотика і повернутися з центру повноцінним, здоровим членом соціуму!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.33 (125 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!