Позвонить прямо сейчас
x

Згідно зі статистичними даними, в Броварах (Київська область) стоїть досить гостро. Однак тепер пройти якісне лікування від наркотиків в Броварах можна, звернувшись до місцевої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»!

Наші послуги з лікування наркоманії в Броварах

Наркологічний центр в Броварах «Медікон», що діє на території України вже більше 10 років, пропонує своїм клієнтам такі види послуг:

 • консультація в телефонному режимі;
 • надання примусових заходів медичного характеру;
 • безкоштовна госпіталізація пацієнта;
 • проведення діагностик;
 • розробка індивідуального, оптимального для конкретного хворого терапевтичного курсу;
 • проведення детоксикації, усунення ломки і фізичної залежності від наркотичних речовин;
 • усунення психологічної залежності від наркотиків;
 • надання психологічної допомоги родичам наркозалежного;
 • соціальна реабілітація і підтримка пацієнтів у відновному періоді;
 • виклик фахівців на дім.

Для отримання допомоги потрібно всього лише зателефонувати за контактними телефонами наркологічного центру «Медікон» в місті Бровари, описати ситуацію. Співробітники нашого центру дадуть відповідь на всі ваші питання і запропонують оптимальні варіанти вирішення проблеми!

Про примусове лікування в наркодиспансері в Броварах

На жаль, більшість наркозалежних людей не усвідомлюють своєї проблеми і необхідності в проведенні відповідної терапії, або ж відмовляються від лікування, оскільки цілком комфортно відчувають себе в обіймах наркотичного дурману. Саме тому, така послуга, як примусове лікування наркоманії в Броварах користується величезною популярністю!

Лікування наркоманії в Броварах

У деяких випадках, для рідних наркозалежного - це єдиний спосіб врятувати свою близьку людину від неминучої загибелі! За викликом, співробітники наркологічного центру «Медікон» приїдуть до вас додому і в комфортній, домашній обстановці проведуть з пацієнтом бесіду, спрямовану на формування здорових мотивацій і усвідомлення необхідності подальшого лікування.

При необхідності психологічна допомога надається також членам сім'ї наркозалежного. Якщо людина перебуває у важкому стані інтоксикації, кваліфікований нарколог в Броварах вживе заходів проведення екстреної детоксикації. Після цього, людина буде безкоштовно доставлена до лікувального закладу. У деяких випадках, виникає необхідність і в примусовій госпіталізації. Необхідна мотивація до лікування від наркотиків виникає у пацієнта вже в процесі психологічної реабілітації. Згідно зі статистичними даними, показники ефективності примусового лікування наркозалежності складають більше 25%!

Як проходить лікування від наркотиків в Броварах

Лікування наркотичної залежності в наркологічному центрі «Медікон» здійснюється в умовах госпіталізації пацієнта. На певному етапі терапії людина повинна постійно перебувати під наглядом фахівців, крім того, ізоляція від звичного оточення і зміна обстановки, також сприяють досягненню позитивних результатів.

Наркодиспансер в Броварах наркологічного центру «Медікон» пропонує пацієнтам комфортні умови проживання, правильне, здорове харчування, якісний догляд, психологічну і медичну допомогу, організацію дозвілля.

Лікування складається з двох етапів:

 1. Детоксикація, усунення фізичної залежності.
 2. Психологічна реабілітація, усунення психологічної залежності від наркотичних речовин.

Повний лікувальний курс допомагає людині позбутися своєї згубної пристрасті, навчитися жити і функціонувати без наркотиків. Подальша соціальна реабілітація і терапевтичний супровід, дозволяють звести ризики можливого рецидиву до мінімальних показників!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.80 (125 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!