Ефективне, професійне лікування наркоманії в Білій Церкві можна отримати, звернувшись за допомогою до діючої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»! Тепер мешканцям Білої церкви, які зіткнулися з проблемою наркотичної залежності, немає необхідності шукати клініку в Києві. Наркологічний центр в Білій Церкві «Медікон» має всі ресурси для надання допомоги наркозалежним в період лікування і реабілітації!

Лікування наркоманії в Білій Церкві: як ми працюємо?

Лікування від наркотиків в Білій Церкві, в наркологічному центрі «Медікон» починається з консультації в телефонному режимі. Родичі пацієнта можуть отримати інформацію про те, як вести себе з наркозалежним, що відмовляється від лікування. При необхідності можна замовити послугу виклику лікаря додому, домовитися про примусову госпіталізацію і безкоштовну доставку хворого в наркологічний центр.

Кваліфікований фахівець-нарколог в Білій Церкві проводить детоксикацію організму пацієнта, використовуючи для цього найсучасніші медикаментозні і біологічні методи. Детоксикація, усунення абстинентного синдрому є першим і обов'язковим кроком у боротьбі з наркоманією. Кваліфіковані фахівці допоможуть хворому усунути болісний стан наркотичної ломки, знайомий кожному наркоману, а також позбутися від хімічної, фізіологічної залежності від наркотиків.

Після цього настає етап психічної корекції, метою якого є усунення психологічної залежності від наркотичних речовин, формування здорових мотивацій і прагнень до тверезого життя без наркотиків. Це завдання - найбільш складне! Для досягнення успіху, необхідно поєднання таких факторів, як кваліфіковані фахівці-психологи, допомога консультантів з хімічної залежності, перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві, постійне спостереження, тимчасова ізоляція від звичного середовища проживання і оточення - всі ці умови пропонує своїм клієнтам наркодиспансер в Білій Церкві наркологічного центру «Медікон».

Велике значення має індивідуальний підхід до кожного пацієнта без застосування загальних, традиційних схем. Співробітники наркологічного центру «Медікон» підбирають терапевтичний курс для кожного окремого клієнта виключно в індивідуальному порядку, виходячи з його особистих якостей, стану здоров'я, стажу наркотичної залежності та інших факторів.

Лікування наркоманії в Білій Церкві

Відео з лікування наркоманії від Болдирйов Олег Юриєвич

Наркологічний центр в Білій Церкві: психологічна реабілітація

Позбавлення від наркотичної залежності в наркологічному центрі «Медікон» (Біла Церква) носить комплексний характер. Професійні психологи і психотерапевти центру працюють з кожним пацієнтом окремо (індивідуальні заняття), проводять колективні заняття з психотерапії, за програмою «12 кроків», сімейні консультації.

Крім того, фахівці дбають про постійну зайнятість пацієнтів і їх перманентної роботі над собою. Для цих цілей, в центрі «Медікон» проводяться психотренінги, семінари, заняття в групах взаємодопомоги, різноманітні заходи культурного і оздоровчого характеру, практикуються і методи психотерапії. Таким чином, людина набуває нові знайомства, навички і інтереси, поступово навчаючись жити повним і насиченим життям, в якому немає місця для наркотиків!

Велика увага приділяється терапевтичному супроводу і соціальної реабілітації пацієнта після виписки з наркологічного центру, адже в цей період вірогідність можливого зриву особливо висока! Наші фахівці не залишають чоловіка в цей складний кризовий час, надаючи йому психологічну допомогу, підтримку і сприяючи якнайшвидшому відновленню!

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Білій Церкві

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.51 (128 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!