Ефективне, професійне лікування наркоманії в Білій Церкві можна отримати, звернувшись за допомогою до діючої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»! Тепер мешканцям Білої церкви, які зіткнулися з проблемою наркотичної залежності, немає необхідності шукати клініку в Києві. Наркологічний центр в Білій Церкві «Медікон» має всі ресурси для надання допомоги наркозалежним в період лікування і реабілітації!

Лікування наркоманії в Білій Церкві: як ми працюємо?

Лікування від наркотиків в Білій Церкві, в наркологічному центрі «Медікон» починається з консультації в телефонному режимі. Родичі пацієнта можуть отримати інформацію про те, як вести себе з наркозалежним, що відмовляється від лікування. При необхідності можна замовити послугу виклику лікаря додому, домовитися про примусову госпіталізацію і безкоштовну доставку хворого в наркологічний центр.

Кваліфікований фахівець-нарколог в Білій Церкві проводить детоксикацію організму пацієнта, використовуючи для цього найсучасніші медикаментозні і біологічні методи. Детоксикація, усунення абстинентного синдрому є першим і обов'язковим кроком у боротьбі з наркоманією. Кваліфіковані фахівці допоможуть хворому усунути болісний стан наркотичної ломки, знайомий кожному наркоману, а також позбутися від хімічної, фізіологічної залежності від наркотиків.

Після цього настає етап психічної корекції, метою якого є усунення психологічної залежності від наркотичних речовин, формування здорових мотивацій і прагнень до тверезого життя без наркотиків. Це завдання - найбільш складне! Для досягнення успіху, необхідно поєднання таких факторів, як кваліфіковані фахівці-психологи, допомога консультантів з хімічної залежності, перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві, постійне спостереження, тимчасова ізоляція від звичного середовища проживання і оточення - всі ці умови пропонує своїм клієнтам наркодиспансер в Білій Церкві наркологічного центру «Медікон».

Велике значення має індивідуальний підхід до кожного пацієнта без застосування загальних, традиційних схем. Співробітники наркологічного центру «Медікон» підбирають терапевтичний курс для кожного окремого клієнта виключно в індивідуальному порядку, виходячи з його особистих якостей, стану здоров'я, стажу наркотичної залежності та інших факторів.

Лікування наркоманії в Білій Церкві

Наркологічний центр в Білій Церкві: психологічна реабілітація

Позбавлення від наркотичної залежності в наркологічному центрі «Медікон» (Біла Церква) носить комплексний характер. Професійні психологи і психотерапевти центру працюють з кожним пацієнтом окремо (індивідуальні заняття), проводять колективні заняття з психотерапії, за програмою «12 кроків», сімейні консультації.

Крім того, фахівці дбають про постійну зайнятість пацієнтів і їх перманентної роботі над собою. Для цих цілей, в центрі «Медікон» проводяться психотренінги, семінари, заняття в групах взаємодопомоги, різноманітні заходи культурного і оздоровчого характеру, практикуються і методи психотерапії. Таким чином, людина набуває нові знайомства, навички і інтереси, поступово навчаючись жити повним і насиченим життям, в якому немає місця для наркотиків!

Велика увага приділяється терапевтичному супроводу і соціальної реабілітації пацієнта після виписки з наркологічного центру, адже в цей період вірогідність можливого зриву особливо висока! Наші фахівці не залишають чоловіка в цей складний кризовий час, надаючи йому психологічну допомогу, підтримку і сприяючи якнайшвидшому відновленню!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.51 (128 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 125 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1383  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!