Позвонить прямо сейчас
x

Якщо ви або хтось із членів вашої родини зіткнувся з такою проблемою, як наркотична залежність, то зверніться за кваліфікованою допомогою до діючої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», що надає комплексне лікування від наркоманії в Борисполі!

Наркодиспансер в Борисполі: принципи роботи

Наркологічний центр в Борисполі є філією центру «Медікон», що діє на протязі вже більше ніж 10 років! У нашому центрі працюють справжні професіонали, здатні надати ефективну медичну і психологічну допомогу, спрямовану на вирішення проблеми наркотичної залежності.

Лікування від наркотиків в Борисполі починається з діагностики пацієнта і розробки індивідуального лікувального курсу. Після цього, в обов'язковому порядку проводиться детоксикація організму хворого. Коли фізична залежність від хімічних речовин буде усунена, починається психологічна робота, яка спрямована на створення у чоловіка здорових мотивацій, корекції поведінки і усунення психологічної залежності від наркотиків.

Лікування наркоманії в Борисполі

Лікування проводиться в умовах госпіталізації. Наркодиспансер в Борисполі наркологічного центру «Медікон» піклується про комфорт своїх клієнтів! Ми надаємо нашим пацієнтам максимально зручні умови проживання, комплексне, правильне, збалансоване харчування, а також перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві, що підвищує віру в свої сили і прискорює процес одужання. Пацієнти перебувають під постійним наглядом кваліфікованих фахівців, можливість придбання алкогольних напоїв або наркотичних речовин повністю виключена.

Наші співробітники відносяться до кожного пацієнта максимально коректно і з повагою. У разі необхідності, за рішенням близьких родичів наркозалежного, центр «Медікон» готовий надати послугу примусових заходів медичного характеру від наркоманії, з безкоштовною доставкою хворого в лікувальний заклад.

Величезна увага співробітники центру «Медікон» приділяють реабілітації і соціальній адаптації пацієнтів після виписки. Професійна психологічна допомога, заняття в групах взаємодопомоги, терапевтичний супровід протягом півроку дозволяють в значній мірі мінімізувати ризики можливого рецидиву!

Лікування наркоманії в Борисполі: про детоксикацію

Детоксикація - перший крок в лікуванні наркозалежності. У наркологічному центрі «Медікон» детоксикацію проводить кваліфікований фахівець-нарколог в Борисполі, застосовуючи для цих цілей найпередовіші медикаментозні або біологічні методи (в залежності від індивідуальних особливостей кожного конкретного пацієнта). Детоксикація дозволяє полегшити стан ломки, очистити організм хворого від токсинів і хімічних речовин, а головне, позбавити людину від фізичної залежності.

Лікування від наркотиків в Борисполі: психологічний аспект

Усунення психологічної залежності від наркотиків - найбільш складний і тривалий етап лікування наркоманії. У наркологічному центрі «Медікон» для цієї мети застосовуються наступні, ефективні методики, що заслужили схвальні відгуки у всьому світі:

  • індивідуальні психологічні консультації, спрямовані на формування здорових мотивацій і прагнень до лікування, підняття самооцінки, подолання депресивних станів;
  • групова психотерапія, робота за програмою «12 кроків», спрямована на формування здорової терапевтичної спільноти, взаємодопомога, зміцнення мотивацій;
  • трудотерапія;
  • аутотренінги;
  • емотивно-раціональні методики;
  • сімейні психологічні консультації;
  • Генштальд-терапія.

В результаті, людина набуває нові інтереси і цілі, налагоджує стосунки з родичами, набуває нових друзів, а найголовніше - сили і сенс для того, щоб жити далі і вже без наркотиків!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.52 (128 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!