Якщо ви або хтось із членів вашої родини зіткнувся з такою проблемою, як наркотична залежність, то зверніться за кваліфікованою допомогою до діючої філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», що надає комплексне лікування від наркоманії в Борисполі!

Наркодиспансер в Борисполі: принципи роботи

Наркологічний центр в Борисполі є філією центру «Медікон», що діє на протязі вже більше ніж 10 років! У нашому центрі працюють справжні професіонали, здатні надати ефективну медичну і психологічну допомогу, спрямовану на вирішення проблеми наркотичної залежності.

Лікування від наркотиків в Борисполі починається з діагностики пацієнта і розробки індивідуального лікувального курсу. Після цього, в обов'язковому порядку проводиться детоксикація організму хворого. Коли фізична залежність від хімічних речовин буде усунена, починається психологічна робота, яка спрямована на створення у чоловіка здорових мотивацій, корекції поведінки і усунення психологічної залежності від наркотиків.

Лікування наркоманії в Борисполі

Лікування проводиться в умовах госпіталізації. Наркодиспансер в Борисполі наркологічного центру «Медікон» піклується про комфорт своїх клієнтів! Ми надаємо нашим пацієнтам максимально зручні умови проживання, комплексне, правильне, збалансоване харчування, а також перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві, що підвищує віру в свої сили і прискорює процес одужання. Пацієнти перебувають під постійним наглядом кваліфікованих фахівців, можливість придбання алкогольних напоїв або наркотичних речовин повністю виключена.

Наші співробітники відносяться до кожного пацієнта максимально коректно і з повагою. У разі необхідності, за рішенням близьких родичів наркозалежного, центр «Медікон» готовий надати послугу примусових заходів медичного характеру від наркоманії, з безкоштовною доставкою хворого в лікувальний заклад.

Величезна увага співробітники центру «Медікон» приділяють реабілітації і соціальній адаптації пацієнтів після виписки. Професійна психологічна допомога, заняття в групах взаємодопомоги, терапевтичний супровід протягом півроку дозволяють в значній мірі мінімізувати ризики можливого рецидиву!

Лікування наркоманії в Борисполі: про детоксикацію

Детоксикація - перший крок в лікуванні наркозалежності. У наркологічному центрі «Медікон» детоксикацію проводить кваліфікований фахівець-нарколог в Борисполі, застосовуючи для цих цілей найпередовіші медикаментозні або біологічні методи (в залежності від індивідуальних особливостей кожного конкретного пацієнта). Детоксикація дозволяє полегшити стан ломки, очистити організм хворого від токсинів і хімічних речовин, а головне, позбавити людину від фізичної залежності.

Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

Лікування від наркотиків в Борисполі: психологічний аспект

Усунення психологічної залежності від наркотиків - найбільш складний і тривалий етап лікування наркоманії. У наркологічному центрі «Медікон» для цієї мети застосовуються наступні, ефективні методики, що заслужили схвальні відгуки у всьому світі:

  • індивідуальні психологічні консультації, спрямовані на формування здорових мотивацій і прагнень до лікування, підняття самооцінки, подолання депресивних станів;
  • групова психотерапія, робота за програмою «12 кроків», спрямована на формування здорової терапевтичної спільноти, взаємодопомога, зміцнення мотивацій;
  • трудотерапія;
  • аутотренінги;
  • емотивно-раціональні методики;
  • сімейні психологічні консультації;
  • Генштальд-терапія.

В результаті, людина набуває нові інтереси і цілі, налагоджує стосунки з родичами, набуває нових друзів, а найголовніше - сили і сенс для того, щоб жити далі і вже без наркотиків!

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.52 (128 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -11 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1417  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!