Проблема наркотичної залежності стає все більш поширеною серед жителів невеликих міст, таких як Фастів (Київська область). Саме тому Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон», успішно діє протягом 10 з гаком років, відкриває нові філіали! Тепер пройти професійне, комплексне лікування від наркотиків у Фастові стало можливим!

Надання допомоги наркозалежним в наркологічному центрі в Фастові

Лікування наркоманії в Фастові, в наркологічному центрі «Медікон» здійснюється комплексно, за умови госпіталізації пацієнта. Кваліфікований нарколог в Фастові оцінить стан пацієнта (в умовах клініки або ж на дому), визначить стаж наркотичної залежності і розробить оптимальний і найбільш ефективний лікувальний план з урахуванням індивідуальних особливостей хворого.

Якщо людина не визнає необхідності в лікуванні, психологи центру проведуть з ним відповідну бесіду, спрямовану на усвідомлення наявної проблеми і формування здорових мотивацій. В крайньому випадку, може бути проведено примусове лікування і госпіталізація хворого.

Терапевтичний процес починається з проведення детоксикації, усунення ломки і абстинентного синдрому. Очікуваний результат - усунення фізичної залежності чоловіка від наркотичних речовин. Після цього, починається інтенсивна психологічна робота, мета якої - формування правильних мотивацій, підвищення дисципліни, корекція поведінкових функцій і усунення психологічної залежності від наркотиків.

Лікування наркоманії в Фастові

Цей етап - складний і тривалий, адже людина, по суті, вчиться жити по новому, шукає своє місце в соціумі, вирішує проблеми, що накопичилися. У період психологічної реабілітації пацієнтові необхідна постійна допомога і підтримка з боку фахівців, однодумців, близького оточення. Саме тому, програма по позбавленню від психологічної залежності включає в себе індивідуальну, колективну, а також сімейну психотерапію.

Обов'язково проводяться групові заняття по всесвітньо відомій програмі "12 кроків», яка допомагає людині знайти підтримку однодумців, поглянути на себе з боку, зміцнити мотивації до одужання, а також повірити в свої сили. Крім того, реабілітація наркозалежних в наркологічному центрі «Медікон» включає в себе елементи Генштальд-терапії, трудотерапії, емоційно-раціональних методик.

Саме перебування в комфортабельних умовах, збалансоване, здоровіше харчування, яке забезпечує своїм пацієнтам наркодиспансер в Фастові наркологічного центру «Медікон», постійна зайнятість і перманентна робота над собою, сприяють подоланню наркотичної залежності і прискореної реабілітації пацієнтів!

Психологи центру «Медікон» заздалегідь починають готувати своїх клієнтів до виходу в соціум і забезпечують їм терапевтичний супровід протягом півроку після виписки. Це допомагає подолати складності соціальної реабілітації та знизити ризики можливого зриву після закінчення лікувального курсу і повернення у звичне середовище.

Допомога родичам наркозалежного в процесі лікування наркоманії в Фастові

Близькі родичі наркозалежного, часом, не менше потребують психологічної допомоги, ніж сам пацієнт. Наркологічний центр в Фастові «Медікон» велику увагу приділяє роботі з ближнім оточенням наркозалежного. Для цього проводяться індивідуальні психологічні консультації та заняття сімейною психотерапією, що дозволяють пацієнтові вибудувати нові, здорові відносини зі своїми близькими, засновані на довірі та розумінні. Заняття в батьківських групах допомагають родичам пацієнта отримати необхідну підтримку, дають можливість обмінятися досвідом та навчитися правильно взаємодіяти з наркозалежною людиною.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.55 (121 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 152 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1387  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!