Біда наркотичної залежності може постукати в кожну сім'ю, на жаль, від цього ніхто не застрахований. Якщо з цією проблемою зіткнулися і ви, то пройти ефективне лікування від наркотиків в Обухові, з подальший психологічної реабілітації можна у філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», з успіхом діє на території України вже близько 11 років!

Чому для лікування наркоманії в Обухові вам потрібно звернутися до нас?

Лікування наркоманії в Обухові вимагає комплексного підходу і допомоги досвідчених фахівців, яку може надати наркологічний центр «Медікон»! Справитися з проблемою наркозалежності дуже складно, а на певних етапах і зовсім неможливо! Малоефективними виявляються також способи кодування, гіпнозу, періодичне відвідування фахівців.

Наркологічний центр в Обухові «Медікон» пропонує піврічний терапевтичний курс, що складається з декількох послідовних етапів. Обов'язковим елементом успіху є госпіталізація пацієнта, яка дозволяє забезпечити постійне спостереження фахівців, виключити можливість придбання наркотичних речовин, а також ізолювати людину від згубно впливаючого на нього оточення. Крім того, перебуваючи в стаціонарі, пацієнт має можливість отримання цілодобової медичної і психологічної допомоги.

На відміну від багатьох інших наркоклінік, ми не використовуємо агресивні хімічні препарати для проведення детоксикації. Наш фахівець-нарколог в Обухові, що має необхідні ліцензії, здійснює детоксикацію гранично безпечними і природними біологічними методиками.

Лечение наркомании в Обухове

Ще один важливий нюанс: наркодиспансер в Обухові наркологічного центру «Медікон» не використовує для лікування пацієнтів загальних, стандартних схем. Оптимальний терапевтичний курс розробляється для кожного клієнта індивідуально, на підставі результатів проведеної діагностики, зібраного анамнезу, особистісних особливостей людини.

Ми дбаємо про те, щоб наші пацієнти почували себе максимально комфортно і захищено. Лікування проводиться анонімно, насильство (як фізичне, так і психологічне) - виключено, навіть при необхідності примусової госпіталізації.

Для успішного лікування і особливо реабілітації, пацієнту вкрай важлива підтримка і розуміння близьких людей. Тому в наркологічному центрі «Медікон» проводяться сеанси сімейної психотерапії, працюють батьківські і сімейні групи. Основна мета - це допомогти рідним наркозалежного навчити адекватно сприймати особистість хворого і надавати йому необхідну підтримку, крім того, вибудовування в родині пацієнта принципово нових відносин, в основі яких лежить довіра і розуміння.

Відео з лікування наркоманії від Болдирйов Олег Юриєвич

Питання реабілітації в наркологічному центрі в Обухові

Період психологічної реабілітації та соціальної адаптації колишніх наркозалежних особливо важливий. Адже, вийшовши зі стін наркодиспансеру, позбувшись від постійного контролю, опинившись віч-на-віч з реальними проблемами, людина відчуває величезну спокусу знову повернутися до наркотиків. У цей період залишати пацієнта одного категорично протипоказано!

Терапевтичний супровід, який надає своїм клієнтам наркологічний центр «Медікон» в Обухові дає можливість людині відчути себе більш захищеним, отримати необхідну допомогу та підтримку. Пацієнти проходять психологічні консультації, продовжують колективну роботу за програмою "12 кроків», відвідують семінари та тренінги. Все це дозволяє повернутися в соціум максимально комфортно та безболісно, а головне, уникнути можливого зриву.

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.60 (121 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!