Наркоманія - це не просто згубна звичка, а хвороба, яка вимагає надання професійної медичної допомоги. Таке комплексне лікування від наркотиків у Василькові Київської області можна отримати в місцевій філії Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»!

Лікування наркоманії в Василькові

Наші послуги з лікування наркоманії в Василькові

Наркологічний центр в Василькові «Медікон» надає повний комплект медичних послуг, метою яких є лікування людини від наркозалежності, як фізіологічного, так і психологічного характеру. Співробітники центру надають клієнтам такі види послуг:

  1. Цілодобова консультація в телефонному режимі.
  2. Виклик фахівців додому, для проведення екстреної детоксикації та проведення психологічних бесід.
  3. Примусова госпіталізація, з безкоштовною доставкою пацієнта в наркодиспансер в Василькові.
  4. Проведення комплексної діагностики, метою якої є визначення стажу наркозалежності пацієнта, виявлення тих речовин, які він вживав, а також розробка оптимального терапевтичного курсу, з урахуванням індивідуальних особливостей конкретного клієнта.
  5. Детоксикація організму - усунення абстинентного синдрому, зняття наркотичної ломки, очищення організму від токсинів, усунення хімічних залежностей та її наслідків. Нарколог в Василькові методи детоксикації підбирає для кожного пацієнта в індивідуальному порядку!
  6. Психологічна корекція, спрямована на усвідомлення людиною наркозалежності, формування прагнень до подальшого лікування, усунення депресивного стану.
  7. Колективні психотерапевтичні заняття по принципам знаменитої програми «12 кроків».
  8. Психосоціальна реабілітація, метою якої є дисциплінування поведінки пацієнта, надання йому нових навичок, допомога в соціальній адаптації.
  9. Надання психологічної допомоги та консультації членам сім'ї наркозалежного пацієнта, сеанси системної сімейної психотерапії, робота в батьківських групах.
  10. Терапевтичний супровід пацієнта і допомога з соціальною адаптацією пацієнта після виписки з метою попередження можливого зриву, рецидивування захворювання і прискорення процесу реабілітації колишнього наркозалежного.

Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

Коли необхідно примусове лікування?

Однією з найбільш затребуваних послуг наркологічного центру «Медікон» є примусове лікування наркоманії в Василькові. Проблема полягає в тому, що часто наркозалежні не усвідомлюють критичності ситуації і не вважають себе хворими людьми. Така людина категорично відмовляється від госпіталізації і взагалі від лікування, проте йому необхідна допомога!

Згідно з чинним законодавством, лікування від наркотичної залежності можна здійснювати в примусовому порядку. За викликом родичів хворого співробітники наркологічного центру «Медікон» приїдуть до пацієнта додому, проведуть заходи щодо детоксикації організму, а також психологічну бесіду, підштовхуючу до усвідомлення необхідності лікування.

Ми ставимося до своїх пацієнтів максимально коректно і з повагою, не застосовуючи фізичного і психологічного насильства! Однак, в деяких випадках, проведення примусової госпіталізації і лікування є єдиним шансом на порятунок людини! Здорові мотивації і бажання лікуватися з'являються у пацієнта вже через кілька тижнів лікування, в період психологічної реабілітації. Згідно зі статистичними даними, показники ефективності примусового лікування наркозалежності становить близько 25%!

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.75 (120 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!