Проблема наркозалежності в місті Вишневе (Київська область) стоїть досить гостро. Пройти лікування від наркотиків в Вишневому можна, зателефонувавши за контактним номером місцевої діючої філії наркологічного центру «Медікон», що має всі необхідні ресурси для надання професійної допомоги!

Методи лікування наркоманії в Вишневому

Лікування наркоманії в Вишневому, в наркологічному центрі «Медікон» починається з проведення діагностики, а також бесіди з пацієнтом, спрямованої на формування правильних мотивацій до одужання. В екстрених випадках, коли людина знаходиться в стані інтоксикації, передозування або отруєння хімічними речовинами, лікар-нарколог в Вишневому, що є співробітником наркологічного центру «Медікон», може приїхати до хворого додому і провести заходи щодо детоксикації, націлені на нормалізацію його фізичного стану.

Лікування проводиться в умовах госпіталізації. Наркодиспансер в Вишневому наркологічного центру «Медікон» надає своїм клієнтам всі умови, необхідні для усунення наркозалежності, якнайшвидшого одужання і реабілітації. Людина знаходиться під постійним наглядом профільних фахівців, з високим рівнем кваліфікації. На всіх етапах терапевтичного курсу пацієнту необхідна допомога лікарів-наркологів, експертів з хімічної залежності, психологів і психотерапевтів.

Лікування наркоманії в Вишневому

Після того, як методами детоксикації буде усунена фізична залежність, здоров'я людини нормалізується, і він трохи адаптується в нових умовах, починається активна психологічна робота. Давно доведено, що вилікувати наркомана від психологічної залежності, пробудити в ньому інтерес до тверезого життя і заново навчити взаємодіяти з соціумом, значно складніше, ніж впоратися зі станом наркотичної ломки. Тому підхід до вирішення даної проблеми повинен бути комплексним.

Госпіталізація дозволяє ізолювати людину від її звичного оточення і середовища проживання, зануривши в здорове терапевтичне співтовариство, в якому знаходяться виключно тверезі люди - фахівці, а також інші пацієнти, крок за кроком звільняються від кайданів наркотичного полону. Це дуже добре мотивує людину і пробуджує в ньому віру у власні сили.

Пацієнти центру «Медікон» працюють за програмою «12 кроків», займаються з психологом індивідуально, відвідують сеанси сімейної терапії. Велика увага наркологічний центр в Вишневому «Медікон» приділяє питанням організації дозвілля, самоосвіти пацієнтів, наданням їм можливості отримання нових навичок і корисної інформації, яка стане в нагоді і після виписки з центру.

Відео з лікування наркоманії від Діани Абуладзе

Реабілітація в закритому стаціонарі наркологічного центру

Ще до того моменту як виписати пацієнта, співробітники наркологічного центру «Медікон» починають готувати його до виходу в соціум. Наркоманія вважається хронічним захворюванням, схильним до рецидивів. І найбільш висока ймовірність зриву саме в перші місяці після завершення лікувального курсу, коли психіка пацієнта ще не зміцніла, і він знову повертається у звичне середовище, стикається з низкою проблем, можливим нерозумінням близьких, «псевдо-друзями» - наркоманами, а також самої доступністю наркотичних речовин. Утриматися на цьому етапі неймовірно складно!

Однак терапевтичний супровід, який забезпечують своїм клієнтам співробітники наркологічного центру «Медікон» дозволяє істотно знизити ризики можливого зриву. Людина продовжує отримувати амбулаторне лікування, з ним і членами його сім'ї, як і раніше працюють психологи, він відвідує групи взаємодопомоги.

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон  Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Вишневому

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.51 (129 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -119 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1404  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!