У житті досить часто трапляються ситуації, коли може знадобитися консультація психотерапевта. Попри те, що в нашому суспільстві поширена думка про те, що за допомогою до цих фахівців звертаються тільки люди, які страждають різними формами психічних захворювань, це абсолютно не так.

Річ у тім, що всі ці на перший погляд звичайнісінькі проблеми можуть в майбутньому стати причиною серйозних проблем з психічним здоров'ям. Страхи можуть перерости в неврози, депресія привести до суїцидальних спроб і так далі. Однак, все це можна запобігти, якщо вчасно звернути увагу на власне здоров'я.

Консультація психотерапевта допоможе вам розібратися в собі, вирішити накопичені проблеми, відновити втрачену душевну рівновагу, повернути радість життя. Але тільки за умови, що ви знайдете собі грамотного фахівця, якому ви будете довіряти. Звичайно, зробити це не дуже просто.

Навіть якщо ви чітко вирішили для себе, що хочете звернутися за консультацією до психотерапевта, то при першому візиті вам все одно буде трохи незвично. Це цілком природно - включаються захисні реакції організму. Але грамотний психотерапевт допоможе вам подолати незручність, дійти до істинних причин ваших проблем. Після цього ви разом зможете знайти рішення і виробити методику лікування.

Однак тут є ще одна проблема - як знайти психотерапевта, який зацікавлений не в грошах, а в лікуванні пацієнта і прагне допомогти йому знайти душевний спокій? На жаль, на ринку медичних послуг зустрічаються недобросовісні фахівці, і через них в очах деяких громадян приватна медицина сильно дискредитована. Отримати висококваліфіковані послуги психотерапевтів у нас. Тут вам гарантовані анонімність, розуміння та індивідуальний підхід.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.76 (78 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -119 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1404  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!