Позвонить прямо сейчас
x

Наши последние видео

Проблема алкоголізму в сучасному українському суспільстві звучить особливо гостро. З соціально-культурной площини вона швидкими темпами переросла в епідемію національного масштабу. Експерти вже констатують вимирання і деградацію українського генофонду. Тільки вдумайтеся в ці цифри! З кожним роком алкоголізм забирає життя близько 50 тисяч людей. Щодня від нього вмирає 40 українців. Третина вроджених дитячих патологій спровоковані залежністю матері або батька. А скільки розбито материнських сердець, зруйновано щасливих сімей і деградувало колись успішних особистостей?

Лікування алкоголізму - одне з профільних напрямків Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», який існує вже більше 10 років. Представництва є в усіх областях. Центр випустив понад 1200 реабілітантів, які набули нового шансу на повноцінне життя. Клініка пропонує цілий спектр послуг: від строкової детоксикації до ресоціалізації - повноцінного повернення людини в соціум. Чистка організму від токсинів - обов'язковий етап терапії. Досвідчені наркологи, індивідуально підходячи до кожного алкозалежних, використовують у своїй роботі ліцензовані біологічні, хімічні і фізичні методи детоксикації.

Компетентні співробітники переконані, що лікування алкогольної залежності дає позитивні результати тільки при комплексному підході. Тому особливу увагу в роботі відведено внутрішньої мотивації клієнта, його психоемоційному супроводу на всіх етапах лікування. Залежно від стадії захворювання, з урахуванням конкретного психотипу людини, психологи центру практикують сімейну терапію взаємодопомоги, різноманітні тренінги, трудотерапию, психоаналіз та інші методи індивідуальної або групової психотерапії. Робота в групах - особливо ефективна, оскільки консолідує людей із загальною проблемою. Програма реабілітації дуже насичена для того, аби людина одужала не тільки фізично, а й на рівні мислення.

АлкозалежністьАлкоголізм - це захворювання, яке характеризується постійним і надмірним вживання алкоголю з метою задовольнити свої потреби, маючи при цьому психологічну і фізичну залежність до речовини. Алкоголізм є одним з найпоширеніших захворювань існуючих в нашому світі. Це абсолютно не дивно, з огляду на те, що вживання алкоголю традиційно прийнято в соціальній сфері нашого життя.

Сімейні традиції, мода, засоби масової інформації диктують нам про прийнятність такого способу життя. Людині зі схильністю до захворювання або з неблагополучної спадковістю не складає ніяких труднощів стати одержимим алкоголіком, готовим на все, заради зміни свідомості, кажучи про те, що пропаганда алкогольних напоїв всюди. Не можна не відзначити, що в більшості випадків алкоголізм стає хворобою самотності, де розрадою і панацеєю від цього стану ставати вживання даної речовини.

На жаль, крізь призму вседозволеності в нашому соціумі, розвиток даного захворювання, у багатьох сім'ях не помічається, виправдовуючи його всілякими способами. У таких випадках ми просто йдемо від відповідальності за своє життя або життя наших близьких. Не треба забувати про те, що дане захворювання є хронічним і рецидивуючим, згодом якого відбувається повна втрата контролю над вживанням і життям в цілому.

Людина стає божевільнав своїх вчинках, руйнується фізичний і психологічний стан. Людина потрапляє в замкнуте коло вживання, де панує одержимість, неадекватність, агресія, проблеми в родині. Людина вже не здатна сприймати реальність без психоактивної речовини, він ставати в'язнем ситуації, що склалася, звідки самому вибратися, без допомоги кваліфікованих фахівців, неможливо.

Якщо біда вже прийшла в вашу сім'ю - звертайтеся в наркологічний центр «Медікон». Вам тут обов'язково допоможуть, адже девіз клініки: «Позбуваючись залежності, людина знаходить себе».

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.67 (102 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!