Позвонить прямо сейчас
x

Наши последние видео

Що наше життя? Гра!

ІГРОМАНИЯ: ЛІКУВАТИ МОЖНА ВИЛІКУВАТИ НЕ МОЖНА?

Лікування наркоманії, лікування від ігрової залежності В Україні поширення випадків патологічної залежності від азартних ігор набуває небувалих масштабів, нарівні конкуруючи з алкоголізмом і наркоманією. При цьому все ж багато хто схильний вбачати у реформі подібному маніакальному стані свою дитину або, приміром, чоловіка, великих проблем. Подумаєш, цілодобово проводить за комп'ютером, зате не п'є пиво і не пропадає в поганих компаніях! І мало хто замислюється над тим, що провокує людину йти в світ іншої реальності, де панують азарт і ейфорія? Існує думка, що ігроманії найчастіше схильні ті люди, які не награлися в дитинстві. Насправді, причинно-наслідкових комплекс цього стану більш складний.

ЯК РОЗВИВАЄТЬСЯ ЗАЛЕЖНІСТЬ, ОСНОВНІ ЇЇ ОЗНАКИ

З точки зору психофізіології, клітини нашого мозку влаштовані таким чином, що в процесі навчання якомусь новому навику (чим власне і є ігровий процес), певна їх частина активізується і вимагає постійного «харчування», щоб давати нові електричні імпульси, тим самим змушуючи людини сідати за комп'ютер, пропадати в підпільних клубах, за гральними автоматами або роблячи ставки на тоталізаторі.

Причини виникнення ігроманії досі до кінця не вивчені. Відомо, що роблячи ставку, гравець входить в своєрідний транс, в процесі якого він абстрагується від усього. Відбувається колосальний викид нейрогормонов, які забезпечують отримання надемоцій. Людина буде програвати доти, поки знову їх не зазнає.

Часте порівняння такого стану з наркозалежністю виправдане. Відповідно, і наслідки ідентичні: адиктивна поведінка, психічні порушення, проблеми на роботі і в сім'ї. При цьому неконтрольована пристрасть до отримання адреналіну настільки сильна, що інтерес до звичайного життя згасає. Бажання будь-якими способами роздобути гроші для гри провокує багатьох виносити все цінне з дому і навіть скоювати злочини. Фінал - трагічний: ігроман усвідомлює глибину свого морального падіння і робить спроби самогубства.

Безумовно, це зовсім не означає, що всі шанувальники лотерей або казино потребують обов'язкового лікування ігроманії. Тим, хто має добре розвинену самооцінку і «холодну голову» не варто боятися, але знати ознаки класичного ігромана необхідно:

  • зайва дратівливість;
  • стан «ломки» поза грою;
  • втрата самовладання;
  • різкі напади гніву;
  • апатія до всього, що відбувається навколо;
  • втрата інтересу до життя.

ЛІКУВАННЯ ВІД ИГРОВОЙ ЗАЛЕЖНОСТІ У НАРКОЛОГІЧНОМУ ЦЕНТРІ «МЕДІКОН»

У Всеукраїнському наркологічному центрі «Медікон» боряться з усіма видами залежності включаючи ігрову залежність (ігроманію) вже більше 10 років. Компетентні психологи і психотерапевти підберуть для васЛікування наркоманії, лікування від ігрової залежності індивідуальний реабілітаційний курс на базі стаціонару закритого типу, адже постійне спостереження за реабілітантами з метою унеможливити «зриви» надзвичайно важливі. Сеанси групової терапії допоможуть усвідомити, що ви не самотні у своїй проблемі, і відчути моральну підтримку з боку не тільки медперсоналу, а й інших співзалежних.

Центром практикується анонімне лікування ігроманії за методикою «12 кроків». Її лейтмотив полягає в розумінні людиною своєї залежності і усвідомленні того, що без допомоги фахівців йому з нею не впоратися. Грамотно підібраний, комплексний психологічний супровід дозволяє ефективно заблокувати ігрову домінанту і звільнити людину від бажання отримувати ігровий транс. А додаткова робота з сім'єю і близьким оточенням геймера сприяє моделюванню такої поведінки, яке допоможе йому протистояти спокусам.

Лікування ігрової залежності в центрі «Медікон» розраховане на півроку. За цей час наші реабілітанти значно розвивають рівень саморегуляції, самоаналізу, відновлюють свій психічний стан, вчаться бути байдужими до азартних ігор і коректують власне деструктивна поведінка.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.80 (69 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!