Філії в Волинській області

У місті Нововолинську Волинської області немає свого наркодиспансеру, однак тепер місцевим жителям, які потребують допомоги професійних наркологів, зовсім не обов'язково їхати в обласний центр - Луцьк. Пройти лікування від наркотиків в Нововолинську можна, просто зателефонувавши до відповідного відділення реабілітаційного центру «Медікон».

Як ми проводимо лікування від наркотиків в Нововолинську

Лікування наркоманії в Нововолинську в центрі «Медікон» проводиться кваліфікованими фахівцями, які надають пацієнтам медичну і психологічну допомогу. Нарколог в Нововолинську допоможе хворим позбутися від хімічних залежностей та безболісно вийти зі стану наркотичної ломки, поліпшить фізичне здоров'я.

Наші фахівці вважають за краще працювати натуральними біологічними методами, які не тільки ефективні, але ще і безпечні. У програму біологічної детоксикації входить відвідування парильні, вітамінотерапія, дієтотерапія, прийом сорбентів, активні фізичні навантаження.

Якщо людина особливо важко переносить наркотичну ломку, і існують серйозні ризики для здоров'я, то фахівці центру «Медікон» застосовують методи антідодной терапії, призначають знеболюючі препарати, лікарські засоби заспокійливої і седативної дії.

Після того як фізіологічна тяга до наркотику буде усунена, починається активна робота над звільненням хворого від психологічної залежності. Завдання фахівців - допомогти пацієнтові усвідомити свою залежність і її руйнівні наслідки, а також сформувати чітке стійке бажання відмовитися від наркотиків, вести здоровий спосіб життя. Проводиться курс психологічної реабілітації, що дозволяє відновити емоційний стан хворого, скорегувати модель поведінки, налагодити стосунки в родині і в соціумі.

У своїй практиці фахівці реабілітаційного центру «Медікон» застосовують такі методи психологічної корекції:

  • програма «12 кроків»;
  • Гештальд-терапія;
  • методика мотиваційного посилення;
  • поведінкова когнітивно-біхевіоральна терапія;
  • трудотерапія;
  • сімейна психотерапія.

В результаті, пацієнт залишає наркодиспансер в Нововолинську «Медікон» оновленою людиною, що має чіткі цілі, підтримку команди однодумців і тверде бажання жити тверезим життям, в якому для наркотиків просто не буде місця.

Лікування наркоманії в Нововолинську

Відео з лікування наркоманії від Артура Сита

Як ми допомагаємо реабілітантам після лікування наркоманії в Нововолинську

Наркологічний центр в Нововолинську «Медікон» піклується про успішну реабілітацію, про адаптацію своїх випускників після завершення лікувального курсу. Після виписки з єдиного центру людина стикається з великою кількістю спокус і реальних життєвих труднощів, тому йому просто необхідна підтримка в цей період. Програма протирецидивної терапії в центрі «Медікон» включає в себе індивідуальні психологічні консультації, сімейну психотерапію, роботу в групах співзалежних і батьківських групах, зустрічі випускників.

Соціальні працівники та волонтери центру також допомагають колишнім наркозалежним пройти необхідну професійну переорієнтацію, працевлаштуватися, вирішити питання з освітою і підвищенням кваліфікації, знайти нові інтереси.

Велике значення для профілактики можливого зриву грають заняття в групах взаємодопомоги, адже чужий позитивний приклад, підтримка однодумців дають додатковий стимул. Сеанси сімейної психотерапії та консультації сімейного психолога дозволять зробити відносини між колишнім наркозалежним і його близькими теплішими і довірчими, що також є дуже важливим моментом успішної реабілітації.

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Нововолинську

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.76 (124 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -154 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1395  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!