Філії в Волинській області

Тепер всі нужденні можуть пройти повне і ефективне лікування наркоманії у Володимир-Волинську, звернувшись до чинного міського відділення реабілітаційного центру «Медікон»!

Що входить в реабілітаційний курс?

Наркологічний центр у Володимир-Волинську «Медікон» пропонує своїм пацієнтам комплексний реабілітаційний курс. Лікування від наркотиків у Володимир-Волинську складається з наступних етапів:

  1. Проведення діагностики - виявлення стажу наркозалежності і типу препаратів, що приймаються.
  2. Детоксикація. В ході програми «Детокс» нарколог у Володимир-Волинську за допомогою біологічних і медикаментозних методів, підшивки і кодування виводить з організму хворого викликаючі залежність речовини, знімає стан хворобливої ломки. Оптимальні методи детоксикації підбираються для кожного пацієнта індивідуально.
  3. Психологічна реабілітація - усунення психологічної залежності, формування мотивацій до лікування, виведення з депресивних станів, придбання навичок тверезого життя, корекція поведінки та відновлення втрачених міжособистісних зв'язків.
  4. Противорецидивная терапія - допомога у швидкій і комфортній адаптації випускників центру до звичного середовища, після виписки з клініки.

Лікування наркоманії в Володимир-Волинську

Якими методами ми працюємо?

Наркодиспансер у Володимир-Волинську «Медікон» застосовує для формування правильних мотивацій до подальшого лікування і бажання вести тверезий, здоровий спосіб життя методики мотиваційного посилення, методи Гештальд-терапії. Досвідчені фахівці зможуть підібрати потрібні слова й аргументи, щоб наркозалежний чоловік сам захотів пройти лікувально-реабілітаційний курс.

Тривале вживання наркотиків руйнує особистість людини, деформує його душевні якості. Для їх відновлення також застосовується Гештальд-терапія, поведінкова терапія, емотивно-раціональна методика, трудотерапія. Працюючи над собою, під керівництвом досвідчених фахівців центру пацієнт стає більш відповідальним, дисциплінованим, врівноваженим, набуває нові корисні навички спілкування.

Колективна робота в групах взаємодопомоги, згідно з принципами програми «12 кроків», крім того, дає пацієнтам навички взаємодії в колективі, формує додатковий стимул до одужання, допомагає подолати кризові ситуації, що виникають в процесі реабілітаційного курсу. Заняття в групах співзалежних теж допомагають придбати нові корисні знайомства, налагодити контакти, які стануть в нагоді в майбутньому житті, знайти підтримку з боку однодумців.

Важливий момент - формування здорових і довірчих сімейних відносин. Підтримка найближчих людей, віра в нього - просто необхідна пацієнтові. Саме тому в центрі «Медікон» працює сімейний психолог, проводяться сеанси сімейної психотерапії, працюють батьківські групи.

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Додаткові послуги

Наркологічний центр «Медікон» у Володимир-Волинську, надає своїм пацієнтам такі додаткові послуги:

  • проведення екстреної детоксикації в домашніх умовах;
  • отримання консультацій в телефонному режимі;
  • примусове лікування;
  • лікування наркотичної залежності на дому;
  • безкоштовна доставка хворого в реабілітаційний центр;
  • надання психологічної допомоги родичам наркозалежного.

Наркологічний центр «Медікон» працює цілодобово! Ми гарантуємо своїм пацієнтам анонімність, доступність цін, індивідуальний підхід і дбайливе, турботливе ставлення до кожного хворого!

Наші сертифікати

Сертифікат наркологічної клініки Медікон Сертифікат наркологічної клініки Медікон    Сертифікат наркологічної клініки Медікон

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Володимирі-Волинському

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.66 (120 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!