Філії в Волинській області

Тепер всі нужденні можуть пройти повне і ефективне лікування наркоманії у Володимир-Волинську, звернувшись до чинного міського відділення реабілітаційного центру «Медікон»!

Що входить в реабілітаційний курс?

Наркологічний центр у Володимир-Волинську «Медікон» пропонує своїм пацієнтам комплексний реабілітаційний курс. Лікування від наркотиків у Володимир-Волинську складається з наступних етапів:

  1. Проведення діагностики - виявлення стажу наркозалежності і типу препаратів, що приймаються.
  2. Детоксикація. В ході програми «Детокс» нарколог у Володимир-Волинську за допомогою біологічних і медикаментозних методів, підшивки і кодування виводить з організму хворого викликаючі залежність речовини, знімає стан хворобливої ломки. Оптимальні методи детоксикації підбираються для кожного пацієнта індивідуально.
  3. Психологічна реабілітація - усунення психологічної залежності, формування мотивацій до лікування, виведення з депресивних станів, придбання навичок тверезого життя, корекція поведінки та відновлення втрачених міжособистісних зв'язків.
  4. Противорецидивная терапія - допомога у швидкій і комфортній адаптації випускників центру до звичного середовища, після виписки з клініки.

Лікування наркоманії в Володимир-Волинську

Якими методами ми працюємо?

Наркодиспансер у Володимир-Волинську «Медікон» застосовує для формування правильних мотивацій до подальшого лікування і бажання вести тверезий, здоровий спосіб життя методики мотиваційного посилення, методи Гештальд-терапії. Досвідчені фахівці зможуть підібрати потрібні слова й аргументи, щоб наркозалежний чоловік сам захотів пройти лікувально-реабілітаційний курс.

Тривале вживання наркотиків руйнує особистість людини, деформує його душевні якості. Для їх відновлення також застосовується Гештальд-терапія, поведінкова терапія, емотивно-раціональна методика, трудотерапія. Працюючи над собою, під керівництвом досвідчених фахівців центру пацієнт стає більш відповідальним, дисциплінованим, врівноваженим, набуває нові корисні навички спілкування.

Колективна робота в групах взаємодопомоги, згідно з принципами програми «12 кроків», крім того, дає пацієнтам навички взаємодії в колективі, формує додатковий стимул до одужання, допомагає подолати кризові ситуації, що виникають в процесі реабілітаційного курсу. Заняття в групах співзалежних теж допомагають придбати нові корисні знайомства, налагодити контакти, які стануть в нагоді в майбутньому житті, знайти підтримку з боку однодумців.

Важливий момент - формування здорових і довірчих сімейних відносин. Підтримка найближчих людей, віра в нього - просто необхідна пацієнтові. Саме тому в центрі «Медікон» працює сімейний психолог, проводяться сеанси сімейної психотерапії, працюють батьківські групи.

Додаткові послуги

Наркологічний центр «Медікон» у Володимир-Волинську, надає своїм пацієнтам такі додаткові послуги:

  • проведення екстреної детоксикації в домашніх умовах;
  • отримання консультацій в телефонному режимі;
  • примусове лікування;
  • лікування наркотичної залежності на дому;
  • безкоштовна доставка хворого в реабілітаційний центр;
  • надання психологічної допомоги родичам наркозалежного.

Наркологічний центр «Медікон» працює цілодобово! Ми гарантуємо своїм пацієнтам анонімність, доступність цін, індивідуальний підхід і дбайливе, турботливе ставлення до кожного хворого!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.66 (120 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 120 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1382  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!