Aegroto, dum anima est, spes esse dicitur (лат.)
«Поки хворий дихає - є надія»

Наркоманія в Україні переросла в епідемію загрозливих масштабів. За даними незалежних експертів, 1,5 млн українців - наркозалежні. Така ситуація нагадує війну, що відносить тисячі людських життів і проводить підпільну боротьбу. Наркотична зброя вбиває, руйнує психіку, робить з колись успішної особистості безвольну особину. Наркомани можуть заразити інших ВІЛ-інфекцією, вірусними гепатитами, венеричними захворюваннями.

Три ступені по дорозі в пекло

Психологи виділяють 3 стадії наркозалежності. Ефективність лікування наркоманії безпосередньо залежить від того, на якому етапі перебуває людина.

  1. Психологічна залежність (триває від 2-3 місяців до 1 року). Без чергової дози новачок відчуває психологічний дискомфорт.
  2. Стадія фізичної залежності. Намагаючись отримати початкове почуття безтурботного кайфу, людина збільшує дозування наркотику в 100-300 разів.
  3. Прояв абсінентного синдрому, при якому доза зменшується, але частішає до 3-5 разів на добу не для того, щоб відчути ейфорію, а щоб жити і рухатися.

Лікування наркоманії у Львові

Картина наркоманії по Львівській області виглядає дуже сумно. Це обумовлено географічно прикордонним розташуванням області, через яку проходять наркотрафіки в Європу. Якщо в 2012 році на обліку по Львівській області стояли 1400 наркоманів, а 900 осіб вживали маковий відвар, то нинішня ситуація кардинально змінилася. Лідируючі позиції займають субутекс, метадон (у людей старшого віку), а серед молоді - амфетамін, марихуана і ЛСД.х.

Ефективне лікування наркоманії у Львові проводить Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон», який ось уже 10 років допомагає людям, які потрапили в мережі наркозалежності.

Багато центрів, які займаються лікуванням наркоманії у Львові, пропонують методику боротьби тільки з фізичною залежністю. Безумовно, це важливо. За 2-3 тижні в умовах стаціонару можна домогтися позитивного результату. Але чи стане це гарантією абсолютного одужання? На жаль немає. За статистикою, з 6 наркозалежних повністю одужує лише 1.

Співробітники наркологічного центру «Медікон» підходять до вирішення цього питання комплексно. Звільнення від абсінентного синдрому - тільки початок терапії, її логічним продовженням є психосоціальна реабілітація на основі програми «12 кроків». Механізм дії полягає в принципі співучасті, коли пацієнти об'єднані спільною метою - позбутися від залежності і в принципі власного прикладу - реабілітанти допомагають центру в якості волонтерів. Робота в батьківських групах, яка поширена в подібних центрах за кордоном, відіграє особливу роль, адже 60-70% зривів відбувається з вини родичів, коли надмірна опіка близьких, як і неувага, вбиває.

Якщо ви шукаєте установу з компетентним персоналом і бездоганною репутацією, де ефективно проводять лікування наркоманії (Львів) - звертайтеся в наркологічний центр «Медікон». Тут, в атмосфері взаємодопомоги і розуміння, ви обов'язково позбудетеся від залежності і знайдете віру в себе!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування наркоманії Львів

Ціни лікування наркоманії у Львові

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.83 (89 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -122 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1403  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!