Позвонить прямо сейчас
x

Aegroto, dum anima est, spes esse dicitur (лат.)
«Поки хворий дихає - є надія»

Наркоманія в Україні переросла в епідемію загрозливих масштабів. За даними незалежних експертів, 1,5 млн українців - наркозалежні. Така ситуація нагадує війну, що відносить тисячі людських життів і проводить підпільну боротьбу. Наркотична зброя вбиває, руйнує психіку, робить з колись успішної особистості безвольну особину. Наркомани можуть заразити інших ВІЛ-інфекцією, вірусними гепатитами, венеричними захворюваннями.

Три ступені по дорозі в пекло

Психологи виділяють 3 стадії наркозалежності. Ефективність лікування наркоманії безпосередньо залежить від того, на якому етапі перебуває людина.

  1. Психологічна залежність (триває від 2-3 місяців до 1 року). Без чергової дози новачок відчуває психологічний дискомфорт.
  2. Стадія фізичної залежності. Намагаючись отримати початкове почуття безтурботного кайфу, людина збільшує дозування наркотику в 100-300 разів.
  3. Прояв абсінентного синдрому, при якому доза зменшується, але частішає до 3-5 разів на добу не для того, щоб відчути ейфорію, а щоб жити і рухатися.

Лікування наркоманії у Львові

Картина наркоманії по Львівській області виглядає дуже сумно. Це обумовлено географічно прикордонним розташуванням області, через яку проходять наркотрафіки в Європу. Якщо в 2012 році на обліку по Львівській області стояли 1400 наркоманів, а 900 осіб вживали маковий відвар, то нинішня ситуація кардинально змінилася. Лідируючі позиції займають субутекс, метадон (у людей старшого віку), а серед молоді - амфетамін, марихуана і ЛСД.х.

Ефективне лікування наркоманії у Львові проводить Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон», який ось уже 10 років допомагає людям, які потрапили в мережі наркозалежності.

Багато центрів, які займаються лікуванням наркоманії у Львові, пропонують методику боротьби тільки з фізичною залежністю. Безумовно, це важливо. За 2-3 тижні в умовах стаціонару можна домогтися позитивного результату. Але чи стане це гарантією абсолютного одужання? На жаль немає. За статистикою, з 6 наркозалежних повністю одужує лише 1.

Співробітники наркологічного центру «Медікон» підходять до вирішення цього питання комплексно. Звільнення від абсінентного синдрому - тільки початок терапії, її логічним продовженням є психосоціальна реабілітація на основі програми «12 кроків». Механізм дії полягає в принципі співучасті, коли пацієнти об'єднані спільною метою - позбутися від залежності і в принципі власного прикладу - реабілітанти допомагають центру в якості волонтерів. Робота в батьківських групах, яка поширена в подібних центрах за кордоном, відіграє особливу роль, адже 60-70% зривів відбувається з вини родичів, коли надмірна опіка близьких, як і неувага, вбиває.

Якщо ви шукаєте установу з компетентним персоналом і бездоганною репутацією, де ефективно проводять лікування наркоманії (Львів) - звертайтеся в наркологічний центр «Медікон». Тут, в атмосфері взаємодопомоги і розуміння, ви обов'язково позбудетеся від залежності і знайдете віру в себе!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування наркоманії Львів
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.83 (89 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!