Щорічно у Львівській області кількість людей, які потребують лікування алкоголізму, стабільно збільшується на 1 тисячу. Насторожує не тільки така динаміка, але і той факт, що близько 70% з них - це люди від 18 до 35 років.

Що змушує молодого хлопця або дівчину вдаватися до таких крайнощів? Проблеми на роботі, неполадки в особистому житті або вплив друзів? Відповісти складно, але те, що в нашій країні чисельність «офіційних» алкоголіків вже перетнула позначку в 1 мільйон, а середньостатистичний українець, за оцінками експертів, за рік вживає близько 20 літрів спиртного, шокує. Цьому сприяє: тотальна реклама і цінова доступність спиртних напоїв, відсутність належного контролю та заборони незаконної торгівлі алкоголем (особливо в сільській місцевості), а також повноцінної антиалкогольної профілактики на національному рівні.

Львівська алкокартина

Ситуація, пов'язана з лікуванням алкоголізму у Львові, далеко не найкраща по Україні. В обласному наркологічному наркодиспансері на обліку перебуває 40 тисяч осіб. З них: 3500 - жінки і 400 - підлітки з діагнозом «Хронічний алкоголізм».

З кожним роком алкосообщество поповнюється в середньому 3 тисячами «новачків». І це тільки офіційні дані - реальна цифра набагато більше, адже не всі усвідомлюють свою проблему і звертаються за допомогою в лікуванні алкогольної залежності (Львів).

Варто зазначити, що фахівці не завжди можуть допомогти людині, який досить довго залежить від спиртного, перебуваючи «в запої» місяцями. На стадії алкогольної енцефалопатії, коли уражені внутрішні органи (печінка, нирки, шлунок), відбулися незворотні порушення психіки, порушена пам'ять і мозкова активність можливе одужання сприймається медиками як диво. Раніше випадки алкоенцефалопатіі фіксувалися часто у людей старшого віку. Нинішня картина така, що дане патологічний стан все частіше спостерігається у чоловіків, яким немає і 40. Це зайвий раз підтверджує тезу про те, що український алкоголізм значно помолодшав.

Наркологічний центр «Медікон»: лікування алкогольної залежності (Львів)

Коли щодня через деструктивного впливу «зеленого змія» вмирає 40 українців, а на 100 тисяч місцевого населення припадає 111 алкозалежних, питання про дійсно результативному лікуванні алкоголізму у Львові звучить особливо гостро.

Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» існує вже більше 10 років. Тут працюють досвідчені наркологи, практикуючі психологи, психотерапевти і консультанти по хімічній залежності. Його головною особливістю є комплексне лікування алкоголізму у Львові, яке не обмежується тільки медикаментозною терапією і детоксикацією, а передбачає повноцінний піврічний реабілітаційний курс на основі програми «12 кроків» з подальшою реінтеграцією людини в суспільстві.

Переваги центру «Медікон»: індивідуальний підхід до кожного реабілітантами

  1. конфіденційність перебування;
  2. комфортабельні стаціонари закритого типу;
  3. можливість примусових заходів медичного характеру;
  4. використання тільки апробованих методик.
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізма у Львові
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.88 (90 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -122 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1403  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!