Лікування алкоголізму в Червонограді, купірування похмільного синдрому, кодування, повноцінний реабілітаційний курс з подальшою ресоціалізацією - всі ці послуги пропонує наркологічний центр «Медікон».

Детоксикація і лікування запоїв

Виведення із запою в Червонограді - одна з найбільш затребуваних послуг. З цієї процедури починається лікування алкогольної залежності, до неї іноді вдаються люди, охочі скористатися короткостроковими заходами.

Звертатися до фахівців слід, якщо людина вживає спиртне більше 3 днів поспіль. Оскільки висока ймовірність розвитку психічних розладів, білої гарячки, кишкових кровотеч і навіть набряку головного мозку, що загрожує загибеллю пацієнта.

Процедура проводиться медикаментозними та апаратними методами за допомогою детоксикації. Після цього з пацієнтом і його родичами проводяться мотивуючі бесіди, спрямовані на формування правильних прагнень і усвідомлення необхідності подальшого повноцінного лікування алкогольної залежності в стаціонарі. Можливий також трансфер хворого в клініку.
особливості терапії

Лікування від алкоголю в Червонограді носить комплексний характер. Пацієнтам надається медична допомога, спрямована не тільки на детоксикацію і зняття похмільного синдрому, а й повноцінне відновлення уражених органів і систем, лікування супутніх захворювань.

Основою реабілітаційного курсу є психотерапія і заняття в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків». Суть психологічної реабілітації полягає в усвідомленні алкозалежною людиною своєї проблеми і всіх її наслідків, виявленні та усуненні провокуючих чинників. Цьому сприяють індивідуальні психологічні консультації, практика мотиваційного посилення, трудотерапія і сеанси сімейно-системного психоаналізу.

Оскільки лікування проходить в стаціонарах умовах, то для реабілітантів розробляється дієтичне меню і програма фізичного відновлення: режим, вітамінотерапія, фізичні навантаження і прогулянки на свіжому повітрі. А усунення психологічної залежності сприяє насичений графік, щоденна робота над собою, відвідування різних заходів, лекцій, майстер-класів та тренінгів особистісного зростання, елементи арт-терапії.

В результаті людина свідомо відмовляється від алкоголю. Як правило, залежність розвивається на тлі певних психологічних проблем або відсутності інтересів, життєвих цілей і прагнень.

Червоноград - промислове місто, з добре розвинутою економічною сферою. Кількість проживаючих тут алкоголіків не так велика, як у інших населених пунктах, проте в місті проживає достатня кількість людей, які потребують кваліфікованої допомоги.

Лікування алкоголізму в Червонограді

Соціальна адаптація колишніх алкозалежних

На жаль, навіть благополучно пройдений реабілітаційний курс не дає гарантії повного одужання і не виключає ризиків рецидиву алкоголізму. Особливо велика ймовірність зриву перші півроку після виписки з клініки. Психіка людини ще не стабільна, і втративши контроль і підтримку, до яких він звик під час перебування в центрі, зіткнувшись зі спокусами зовнішнього світу і численними проблемами, які вимагають рішення, він знову намагається знайти розраду в спиртному.

Попередити рецидив і налагодити життя реабілітанта допомагають адаптаційні програми і терапевтичний супровід, що надається випускникам центру. Реабілітанти спілкуються з психологом, відвідують заняття в групах взаємодопомоги та сеанси сімейної психотерапії, що сприяє стилізації психоемоційного стану.

Волонтери та соціальні працівники надають випускникам допомогу в плані отримання освіти або підвищення рівня кваліфікації, влаштуванні на роботу. Деякі реабілітанти після завершення лікувального курсу вирішують змінити сферу діяльності, в чому їм надається сприяння.

Активна робота ведеться і з членами сім'ї пацієнта, від яких теж багато в чому залежить тривалість ремісії. Крім сеансів сімейної психотерапії фахівці центру особисто спілкуються з ближнім оточенням реабілітантів, надаючи їм індивідуальні консультації, допомагаючи подолати співзалежність.

Наші сертифікати

.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.36 (128 голосів)
ПослугаСтрокВартість
Первинна консультація 45 хвилин Безкоштовно
Допомога та лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Детоксикація (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів Договірна
Первинна консультація по телефону ---------- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців Договірна
Лікування на льготному місці в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Повний курс на льготному місці в умовах закритого стаціонару. За умови попереднього запису та внесення передоплати. 6 місяців Договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів Договірна
facilities number

Наші центри у 21 місті

lifespan

Працюємо 14 років и 8 днів

saved

Реабілітацію прошли 1416 людей

success rate

85% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон"

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!