Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Дрогобичі

Комплексне лікування алкоголізму в Дрогобичі з подальшою соціальною реабілітацією пацієнтів тепер можна пройти, зателефонувавши в місцеве відділення наркологічного центру «Медікон». Клініка займається застосуванням довгострокових терапевтичних методів, що дозволяють досягти стійкої ремісії і змінити життя своїх підопічних в кращу сторону.

Детоксикація – початок шляху

Кожна алкозалежна людина потребує медичної допомоги, тому лікування завжди починається з детоксикації. Програма Детокс забезпечує виведення з запою в Дрогобичі, знімає ознаки абстинентного синдрому, стабілізує фізичний стан хворого.

Основа даної процедури полягає в очищенні організму від залишків етилового спирту, продуктів його розпаду, токсинів і шлаків, відновлення водно-лужного балансу. Залежно від стану хворого і присутньої симптоматики можуть використовувати такі методи детоксикації:

  1. Фізичний – очищення організму шляхом промивання шлунка і викликання штучної блювоти. Фільтрація шкірних покривів і слизових оболонок.
  2. Біологічний – припускає виведення токсинів разом з потом при фізичних навантаженнях, відвідування сауни. Крім того, пацієнту прописуються сорбенти, дієтотерапія, вітамінно-мінеральні комплекси, імуномодулятори та підтримуючі препарати.
  3. Хімічний – медикаментозний метод, який передбачає введення сорбентів, постановку очищувальних крапельниць, застосування антідодной терапії.

Програма Детокс, хоч і належить до короткострокових методів боротьби з алкоголізмом, але є невід’ємною процедурою, з якої починається будь-який курс терапії.

Дрогобич – велике місто львівської області, що займає друге місце за чисельністю населення. Тому проблема алкоголізму тут стоїть особливо гостро. Недолік кваліфікованих фахівців і приватних лікувальних установ сприяє погіршенню ситуації.

Реабілітація – кілька підходів

Психологічна реабілітація – основа повноцінного лікування такого психосоматичного захворювання, як алкоголізм. В першу чергу, фахівці працюють з мотиваціями пацієнта, допомагаючи йому вийти з стадії заперечення, сформувати стійке бажання позбутися від своєї хвороби і активно включитися в терапевтичний процес. Лікування від алкоголю в Дрогобичі – це робота пацієнта над собою, під наглядом і контролем досвідчених фахівців, які можуть лише допомогти йому.

Кращі результати дають такі психотерапевтичні методики:

  1. Заняття в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків».
  2. Психоаналіз.
  3. Сеанси сімейної психотерапії.
  4. Трудотерапія.
  5. Метод мотиваційного посилення.
  6. Когнітивно-біхевіоріальна методика.

Багаточленні тренінги особистісного росту, індивідуальні психологічні консультації, заняття творчістю (арт-терапія) також сприяють зміні свідомості пацієнта і відновлення втрачених особистісних якостей.

Лікування алкоголізму в Дрогобичі

Соціальна реабілітація

Стадія соціальної реабілітації необхідна для підготовки колишньої алкозалежної людини до повернення в звичне для неї середовище. Трудотерапія, різні культурні заходи, лекції, семінари допомагають виявити приховані здібності і визначитися з подальшими життєвими цілями. Вони також як і заняття колективної терапії і методи поведінкової терапії відновлюють навички спілкування і поведінки в соціумі.

Всім реабілітантами надають базову соціальну освіту, необхідну для наступного благополучного життя. Важливо, що лікування в приватній наркологічній клініці проходить конфіденційно, тому людина не обмежена у виборі професії та трудової діяльності.

Психологи, займаючись з кожним реабілітантом індивідуально, допомагають йому знайти ефективні способи, що дозволяють подолати періодично виникаючу тягу до вживання спиртного. Це важливо для профілактики можливого рецидиву, після виписки.

Після закінчення реабілітаційного курсу кожному випускнику надається супровід, що включає в себе психологічну та соціальну допомогу (отримання освіти, зміна професії, працевлаштування).

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі