Алкоголізм - це серйозне захворювання, впоратися з яким своїми силами на пізніх стадіях розвитку патологічного процесу практично неможливо через яскраво вираженої фізичної та психологічної залежності. Однак комплексне лікування алкоголізму в Моршині пропонує реабілітаційний центр «Медікон». Співробітники допомагають впоратися з цією хворобою навіть в найважчих клінічних випадках.

Як проходить лікування?

Лікування від алкоголю в Моршині в приватній клініці повністю відрізняється від терапії, пропонованої наркодиспансером. На початкових етапах пацієнтові надається необхідна медична допомога, проводиться детоксикація, зняття симптомів гострої абстиненції, що дозволяє стабілізувати фізичний стан хворого і тимчасового купірувати тягу до спиртних напоїв.

Однак основний акцент робиться на психологічну реабілітацію і роботу з мотиваціями алкозалежної людини. Кожному пацієнту надають психоемоційну підтримку фахівців на всіх стадіях терапевтичного курсу. Програма реабілітації розробляється з урахуванням стадії алкогольної залежності, темпераменту і психотипу пацієнта. Фахівці практикують такі методи лікування алкогольної залежності:

 1. Працетерапія.
 2. Психоаналіз.
 3. Сеанси сімейної психотерапії.
 4. Арт-терапія.
 5. Тренінги особистісного зростання.
 6. Заняття в групах взаємодопомоги.
 7. Кодування від алкоголізму.
 8. Медикаментозна терапія, підшивка.
 9. Гіпноз.

Слід зазначити результативність колективної психотерапії за програмою «12 кроків», яка забезпечує людині потужну підтримку, духовне зростання, перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві. Насичена програма реабілітації дозволяє людині змінити свою думку. Позбутися від алкогольної залежності на фізіологічному і психоемоційному рівнях.

Реабілітаційний курс проводиться в умовах госпіталізації, де для постояльців створені максимально комфортні умови і затишна, наближена до домашньої обстановка. Перебування в центрі дозволяє забезпечити спостереження за пацієнтом, ізоляцію його від згубно впливаючого оточення. Надати можливість сучасного надання медичної та психологічної допомоги. При стаціонарному лікуванні кожен пацієнт може бути впевнений в дотриманні політики конфіденційності і не побоюватися розголосу своєї проблеми.

Під час перебування в клініці повністю виключається ймовірність придбання і вживання алкоголю. Необхідність дотримання режиму, спортивні тренування, численні заходи, цікаве і пізнавальне дозвілля, зміна обстановки, грамотно збалансоване харчування, лікування супутніх захворювань і підтримуюча терапія - позитивно позначаються на психіці, нервовій системі і фізичному стані реабілітанта.

Моршин - вважається одним з кращих курортних міст України, куди жителі всієї країни приїжджають на оздоровлення. Однак при цьому статистика показує, що проблема алкоголізму тут стоїть також гостро, як і в інших містах Львівської області.

Лікування алкоголізму в Моршині

Додаткові послуги

Крім лікування алкогольної залежності в стаціонарних умовах, наркологічна клініка «Медікон» надає своїм пацієнтам такі послуги:

 1. Безкоштовне консультування від профільних фахівців.
 2. Цілодобовий виклик нарколога на дім.
 3. Виведення із запою в Моршині, лікування білої гарячки, гострої алкогольної інтоксикації.
 4. Проведення примусового лікування алкогольної залежності, з використанням методу інтервенції.
 5. Надання допомоги членам сім'ї реабілітанта в подоланні співзалежності.
 6. Попередня діагностика і розробка індивідуальної програми реабілітації.
 7. Терапія супутніх захворювань і ускладнень алкоголізму.
 8. Допомога в подальшій соціальній адаптації випускників, гарантована підтримка в пост реабілітаційному періоді.
 9. Трансфер пацієнта в клініку.

Гарантувати стовідсоткове лікування від алкоголізму неможливо. Грамотний і комплексний реабілітаційний курс дозволяє досягти стабільної ремісії, значно поліпшити стан хворого вже на протязі перших днів лікування.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму і алкогольної залежності
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.64 (120 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!