Алкоголізм - це серйозне захворювання, впоратися з яким своїми силами на пізніх стадіях розвитку патологічного процесу практично неможливо через яскраво вираженої фізичної та психологічної залежності. Однак комплексне лікування алкоголізму в Моршині пропонує реабілітаційний центр «Медікон». Співробітники допомагають впоратися з цією хворобою навіть в найважчих клінічних випадках.

Як проходить лікування?

Лікування від алкоголю в Моршині в приватній клініці повністю відрізняється від терапії, пропонованої наркодиспансером. На початкових етапах пацієнтові надається необхідна медична допомога, проводиться детоксикація, зняття симптомів гострої абстиненції, що дозволяє стабілізувати фізичний стан хворого і тимчасового купірувати тягу до спиртних напоїв.

Однак основний акцент робиться на психологічну реабілітацію і роботу з мотиваціями алкозалежної людини. Кожному пацієнту надають психоемоційну підтримку фахівців на всіх стадіях терапевтичного курсу. Програма реабілітації розробляється з урахуванням стадії алкогольної залежності, темпераменту і психотипу пацієнта. Фахівці практикують такі методи лікування алкогольної залежності:

 1. Працетерапія.
 2. Психоаналіз.
 3. Сеанси сімейної психотерапії.
 4. Арт-терапія.
 5. Тренінги особистісного зростання.
 6. Заняття в групах взаємодопомоги.
 7. Кодування від алкоголізму.
 8. Медикаментозна терапія, підшивка.
 9. Гіпноз.

Слід зазначити результативність колективної психотерапії за програмою «12 кроків», яка забезпечує людині потужну підтримку, духовне зростання, перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві. Насичена програма реабілітації дозволяє людині змінити свою думку. Позбутися від алкогольної залежності на фізіологічному і психоемоційному рівнях.

Реабілітаційний курс проводиться в умовах госпіталізації, де для постояльців створені максимально комфортні умови і затишна, наближена до домашньої обстановка. Перебування в центрі дозволяє забезпечити спостереження за пацієнтом, ізоляцію його від згубно впливаючого оточення. Надати можливість сучасного надання медичної та психологічної допомоги. При стаціонарному лікуванні кожен пацієнт може бути впевнений в дотриманні політики конфіденційності і не побоюватися розголосу своєї проблеми.

Під час перебування в клініці повністю виключається ймовірність придбання і вживання алкоголю. Необхідність дотримання режиму, спортивні тренування, численні заходи, цікаве і пізнавальне дозвілля, зміна обстановки, грамотно збалансоване харчування, лікування супутніх захворювань і підтримуюча терапія - позитивно позначаються на психіці, нервовій системі і фізичному стані реабілітанта.

Моршин - вважається одним з кращих курортних міст України, куди жителі всієї країни приїжджають на оздоровлення. Однак при цьому статистика показує, що проблема алкоголізму тут стоїть також гостро, як і в інших містах Львівської області.

Лікування алкоголізму в Моршині

Додаткові послуги

Крім лікування алкогольної залежності в стаціонарних умовах, наркологічна клініка «Медікон» надає своїм пацієнтам такі послуги:

 1. Безкоштовне консультування від профільних фахівців.
 2. Цілодобовий виклик нарколога на дім.
 3. Виведення із запою в Моршині, лікування білої гарячки, гострої алкогольної інтоксикації.
 4. Проведення примусового лікування алкогольної залежності, з використанням методу інтервенції.
 5. Надання допомоги членам сім'ї реабілітанта в подоланні співзалежності.
 6. Попередня діагностика і розробка індивідуальної програми реабілітації.
 7. Терапія супутніх захворювань і ускладнень алкоголізму.
 8. Допомога в подальшій соціальній адаптації випускників, гарантована підтримка в пост реабілітаційному періоді.
 9. Трансфер пацієнта в клініку.

Гарантувати стовідсоткове лікування від алкоголізму неможливо. Грамотний і комплексний реабілітаційний курс дозволяє досягти стабільної ремісії, значно поліпшити стан хворого вже на протязі перших днів лікування.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму і алкогольної залежності
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.64 (120 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 125 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1383  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!