Ви або ваша близька людина страждаєте від алкоголізму? Ви зневірилися в допомозі наркодиспансерів і народних методів? В такому випадку, вам варто звернутися до справжніх професіоналів, що пропонують грамотне, комплексне лікування алкоголізму в Новому Роздолі, з подальшою підтримкою випускників в пост-реабілітаційному періоді.

Термінова допомога

Лікування від алкоголю завжди починається з надання пацієнту екстреної, медичної допомоги. Для подібних випадків існує послуга - виклик лікаря-нарколога на дім. Показаннями до виклику фахівця є:

  1. Вживання спиртних напоїв протягом 5 і більше діб.
  2. Алкогольний делірій (біла гарячка).
  3. Гострі ознаки абстинентного синдрому.
  4. Неадекватний психоемоційний стан пацієнта, безпричинна тривожність, дратівливість, спалахи агресії.
  5. Галюцинації.
  6. Непритомні стану.
  7. Ознаки отруєння і передозування (нудота, блювота, лихоманка).
  8. Затруднення дихальної функції.
  9. Порушення серцевого ритму.

Грамотний фахівець проведе виведення із запою в Новому Роздолі шляхом екстреної детоксикації організму, антидотної терапії, очисних крапельниць, сорбентів, кодування і підшивки. Детоксикація необхідна, якщо потрібно швидко привести людину в тверезий стан і позбавити її від похмільного синдрому.

Однак на цьому медична допомога не закінчується. Лікар проводить огляд хворого, призначає йому заспокійливі, седативні, знеболюючі, підтримуючі препарати, вітамінно-мінеральні комплекси та імуномодулятори для проведення симптоматичного лікування.

В умовах госпіталізації лікарі здійснюють повноцінну діагностику, виявляючи захворювання, що розвинулися на тлі алкоголізму, і починають їх лікування. Також протягом усього терапевтичного курсу реабілітанти правильно харчуються, дотримуються режиму, займаються спортом, щодня здійснюють прогулянки на свіжому повітрі, що сприяє повноцінному відновленню пошкоджених органів і систем.

Лікування алкоголізму в Новому Роздолі

Психотерапія в лікуванні алкоголізму

Лікування алкогольної залежності в спеціалізованій приватній клініці не обмежується короткостроковими методами. Кодування, гіпноз і підшивки дають лише тимчасовий ефект і можуть застосовуватися лише на самому початку терапевтичного курсу. Ключовий акцент робиться на психологічну реабілітацію, що дозволяє усунути причини розвитку алкоголізму.

В основі лежать індивідуальні психологічні консультації та заняття в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків». Дана методика є найбільш ефективною в боротьбі з алкогольною залежністю. Оскільки дозволяє пацієнтові утвердитися в правильних мотиваціях, визнати свою проблему, усвідомлено прийняти допомогу з боку фахівців, отримати необхідну підтримку.

Крім того, заняття за даною програмою сприяють розкриттю внутрішнього потенціалу і духовного розвитку реабілітанта, а перебування в здоровому терапевтичному співтоваристві дозволяє відновити втрачені навички спілкування і поведінки в соціумі.

Обов'язковим елементом реабілітаційної програми є сімейна психотерапія. Часто нерозуміння в сім'ї призводить до того, що людина починає шукати розради у чарці. Грамотний психолог допомагає налагодити теплі і довірчі відносини між близькими людьми. Крім того, ближньому оточенню реабілітанта надається необхідна психологічна допомога, спрямована на подолання співзалежності.

Новий Розділ вважається одним з найбільш кримінальних міст не тільки львівської області, а й України. Тому не дивно, що ситуація з розвитком алкогольної залежності тут складається критична, Проблему ускладнює відсутність власного наркодиспансера і дефіцит кваліфікованих фахівців, які практикують довгострокові методи лікування.

Наркологічна клініка «Медікон» гарантує всім своїм пацієнтам суворе дотримання політики конфіденційності, індивідуальний підхід і комфортабельні умови проживання. При цьому вартість послуг центру цілком розумна і доступна для кожного.

Наші сертифікати

.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.25 (130 голосів)
ПослугаСтрокВартість
Первинна консультація 45 хвилин Безкоштовно
Допомога та лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Детоксикація (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів Договірна
Первинна консультація по телефону ---------- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців Договірна
Лікування на льготному місці в умовах закритого стаціонару 30 днів Договірна
Повний курс на льготному місці в умовах закритого стаціонару. За умови попереднього запису та внесення передоплати. 6 місяців Договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день Договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів Договірна
facilities number

Наші центри у 21 місті

lifespan

Працюємо 14 років и 8 днів

saved

Реабілітацію прошли 1416 людей

success rate

85% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон"

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!