Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Самборі

Де можна пройти ефективне лікування алкоголізму в Самборі – доступне, анонімне і результативне? Відповідь проста – звернутися до місцевої філії наркологічного центру «Медікон», який зарекомендував себе як один з найкращих закладів, що спеціалізуються на боротьбі з алкогольною та наркотичною залежністю.

Особливості та принципи роботи центру

Клініка «Медікон» працює на протязі вже більше 13 років. За цей час фахівцям вдалося допомогти 1380 реабілітантами звільнитися від згубних залежностей, а також підвищити якості їх життя. Секрет успіху полягає в комплексному підході до боротьби з алкоголізмом, при якому основний акцент робиться на психологічну реабілітацію, в основі лежить відома «програма 12 кроків».

Фахівці центру враховують і індивідуальні особливості своїх підопічних при розробці реабілітаційного курсу. Під час проведення детоксикації, в процесі психотерапії методи лікування підбираються індивідуально, з урахуванням всіх особливостей клінічного випадку, включаючи не тільки стаж алкоголізму і результати попередньої діагностики, але навіть і темперамент реабілітанта.

Такий підхід дає відмінні результати, згідно зі статистичними даними, більш ніж 30% випускників змогли назавжди подолати свою залежність і стати повноцінними, гідними членами суспільства.

Серед основних принципів роботи центру можна виділити:

  1. Сувора анонімність і конфіденційність, що дозволяє колишньому алкозалежному уникнути розголосу і проблем в подальшому житті, як це відбувається з пацієнтами наркодиспансерів.
  2. Комплексна програма реабілітації, що включає в себе медичні та психотерапевтичні методи.
  3. Активна робота з родичами пацієнта. Надання їм безкоштовних консультацій і лікування співзалежності.
  4. Психологічна підтримка на всіх стадіях реабілітації.
  5. Посилена робота з мотиваціями пацієнта.
  6. Допомога в подальшій соціальній адаптації і терапевтичний супровід після завершення лікування.

Лікування від алкоголю в Самборі може проводитися як вдома, так і в умовах госпіталізації, проте фахівці відзначають більш високі показники результативності при стаціонарній терапії.

Самбір – адміністративний центр з цікавою історією, культурою та архітектурою. Недостатня кількість робочих місць, можливостей реалізації і проведення дозвілля призводить до того, що чисельність алкоголіків в місті щорічно збільшується.

Лікування алкоголізму в Самборі

Переваги лікування алкоголізму в стаціонарі і умови проживання

Стаціонарне лікування алкогольної залежності дає можливість фахівцям цілодобово відстежувати стан пацієнта і своєчасно надавати йому необхідну допомогу. При цьому розширюється і сам арсенал способів лікування.

Навіть фахівець високого рівня кваліфікація в домашніх умовах може провести лише детоксикацію, виведення з запою в Самборі, провести кодування і мотивуючі бесіди для формування у пацієнта усвідомленого бажання продовжувати лікування. Однак всі ці методи відносяться до категорії короткострокових, і дають тимчасовий ефект.

Перебування в стаціонарі дозволяє провести повноцінне обстеження та подальше лікування супутніх алкоголізму захворювань. Правильне харчування, фізичні навантаження, насичений графік і перебування в здоровому суспільстві сприяють прискореному фізичному і психологічному одужанню.

Слід зазначити умови проживання в клініці, оскільки часто хворі та їхні родичі намагаються уникнути госпіталізації, згадуючи відгуки про обстановку, що панує в державних наркодиспансерах. Приватна наркологічна клініка нічим не схожа на лікарню. Заклад являє собою затишний заміський котедж, розташований в екологічно чистому районі з парковою зоною для прогулянок. Всі номери обладнані сучасними меблями та необхідною технікою.

До послуг постояльців – сауна, тренажерний зал, інтернет і пізнавальне дозвілля, багаточисельні заходи, що сприяють особистісному зростанню, духовному розвитку, визначення життєвих пріоритетів і набуття нових корисних навичок. Персонал відноситься до кожного пацієнта як особистості, шанобливо і доброзичливо, оточуючи його необхідної турботою і увагою, забезпечуючи всебічну підтримку з моменту надходження в клініку і до завершення постреабілітаційного періоду.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі