Грамотне лікування алкоголізму в Стрию - це не тільки детоксикація і кодування, але ще і психологічна реабілітація, корекція поведінкової моделі, допомога в соціальній адаптації. Саме такий повноцінний терапевтичний курс пропонує пройти місцеве відділення наркологічного центру «Медікон».

Стадії лікування і реабілітації

Ефективне лікування від алкоголю передбачає проведення наступних послідовних стадій:

 1. Медична допомога. Купірування абстинентного синдрому, виведення з запою в Стрию, лікування білої гарячки і отруєння. Проведення детоксикації біологічними, апаратними і медикаментозними методами для очищення організму, стабілізації самопочуття і психологічного стану хворого, приведення його у тверезий стан і тимчасове усунення фізичної залежності від спиртного.
 2. Формування правильних мотивацій. Алкоголізм є захворюванням психосоматичним. Досягнення успішних результатів можливо тільки за згодою пацієнта на лікування та його активній участі в терапевтичному процесі. Однак більшість алкоголіків перебувають в стадії заперечення. Допомогти алкозалежним людям визнати свою хворобу і необхідність позбавлення від неї, сформувати правильні прагнення дозволяє метод інтервенції, мотивуючі бесіди і індивідуальна робота з психологом.
 3. Психологічна реабілітація - спрямована на виявлення та усунення провокуючих алкогольну залежність факторів, зміна свідомості і світогляду пацієнта. Метою психотерапії є усвідомлене рішення пацієнта покінчити з пияцтвом. Подолати психологічну залежність допомагають заняття за програмою «12 кроків», сеанси сімейної психотерапії, арт-терапія, когнітивно-поведінкова методика.
 4. Соціальна реабілітація - вимагається для підготовки колишньої алкозалежної людини до виходу в соціум. На даному етапі проводяться заходи, спрямовані на відновлення втрачених особистісних якостей і навичок міжособистісного спілкування. Психологічні консультації, різні лекції, тренінги та майстер-класи, творчі заняття допомагають людині розкрити свої здібності і визначитися з подальшими життєвими цілями, отримати корисні навички, які знадобляться йому в подальшому.
 5. Ресоціалізація - тематичний супровід випускників після виписки і завершення реабілітаційного курсу. Передбачає психологічну підтримку, продовження індивідуальної роботи з психологом і заняття в групах взаємодопомоги. Крім того, для успішної адаптації в соціумі співробітники центру допомагають своїм підопічним здобути освіту або змінити професію, підвищити рівень своєї кваліфікації і влаштуватися на хорошу роботу.

Пройшовши всі стадії лікування алкогольної залежності, людина повністю позбавляється від тяги до спиртного, у нього з'являються нові цілі, інтереси, змінюється коло спілкування, що зводить ризики можливих рецидивів і виходу в черговий запій до нульових показників.

Стрий - невелике місто в львівській області, що відрізняється красивою природою і архітектурою. Алкоголізм тут досить розвинений, особливо серед молоді - як і в інших маленьких містах, в Стрию мало варіантів для самореалізації, проведення цікавого дозвілля і вільного часу.

Лікування алкоголізму в Стрию

Переваги лікування алкоголізму в приватній клініці

Наркологічна клініка «Медікон» характеризується наступними перевагами:

 1. Досвідчений персонал з високим рівнем кваліфікації.
 2. Комплексне лікування алкогольної залежності з упором на психологічну реабілітацію.
 3. Робота по дієвим методикам.
 4. Комфортабельні умови проживання.
 5. Доступні ціни.
 6. Можливість виклику нарколога на дім і інші додаткові послуги.
 7. Гарантована анонімність і відсутність постановки на облік.
 8. Надання допомоги близьким реабілітанта і надання безкоштовних консультацій.
 9. Цілодобовий режим роботи.

Грамотне лікування алкогольної залежності з подальшою соціальною адаптацією дає можливість кожній алкозалежній людині почати своє життя з чистого аркуша, назавжди забувши про алкоголізм.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму і алкогольної залежності
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.64 (120 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!