Грамотне лікування алкоголізму в Стрию - це не тільки детоксикація і кодування, але ще і психологічна реабілітація, корекція поведінкової моделі, допомога в соціальній адаптації. Саме такий повноцінний терапевтичний курс пропонує пройти місцеве відділення наркологічного центру «Медікон».

Стадії лікування і реабілітації

Ефективне лікування від алкоголю передбачає проведення наступних послідовних стадій:

 1. Медична допомога. Купірування абстинентного синдрому, виведення з запою в Стрию, лікування білої гарячки і отруєння. Проведення детоксикації біологічними, апаратними і медикаментозними методами для очищення організму, стабілізації самопочуття і психологічного стану хворого, приведення його у тверезий стан і тимчасове усунення фізичної залежності від спиртного.
 2. Формування правильних мотивацій. Алкоголізм є захворюванням психосоматичним. Досягнення успішних результатів можливо тільки за згодою пацієнта на лікування та його активній участі в терапевтичному процесі. Однак більшість алкоголіків перебувають в стадії заперечення. Допомогти алкозалежним людям визнати свою хворобу і необхідність позбавлення від неї, сформувати правильні прагнення дозволяє метод інтервенції, мотивуючі бесіди і індивідуальна робота з психологом.
 3. Психологічна реабілітація - спрямована на виявлення та усунення провокуючих алкогольну залежність факторів, зміна свідомості і світогляду пацієнта. Метою психотерапії є усвідомлене рішення пацієнта покінчити з пияцтвом. Подолати психологічну залежність допомагають заняття за програмою «12 кроків», сеанси сімейної психотерапії, арт-терапія, когнітивно-поведінкова методика.
 4. Соціальна реабілітація - вимагається для підготовки колишньої алкозалежної людини до виходу в соціум. На даному етапі проводяться заходи, спрямовані на відновлення втрачених особистісних якостей і навичок міжособистісного спілкування. Психологічні консультації, різні лекції, тренінги та майстер-класи, творчі заняття допомагають людині розкрити свої здібності і визначитися з подальшими життєвими цілями, отримати корисні навички, які знадобляться йому в подальшому.
 5. Ресоціалізація - тематичний супровід випускників після виписки і завершення реабілітаційного курсу. Передбачає психологічну підтримку, продовження індивідуальної роботи з психологом і заняття в групах взаємодопомоги. Крім того, для успішної адаптації в соціумі співробітники центру допомагають своїм підопічним здобути освіту або змінити професію, підвищити рівень своєї кваліфікації і влаштуватися на хорошу роботу.

Пройшовши всі стадії лікування алкогольної залежності, людина повністю позбавляється від тяги до спиртного, у нього з'являються нові цілі, інтереси, змінюється коло спілкування, що зводить ризики можливих рецидивів і виходу в черговий запій до нульових показників.

Стрий - невелике місто в львівській області, що відрізняється красивою природою і архітектурою. Алкоголізм тут досить розвинений, особливо серед молоді - як і в інших маленьких містах, в Стрию мало варіантів для самореалізації, проведення цікавого дозвілля і вільного часу.

Лікування алкоголізму в Стрию

Переваги лікування алкоголізму в приватній клініці

Наркологічна клініка «Медікон» характеризується наступними перевагами:

 1. Досвідчений персонал з високим рівнем кваліфікації.
 2. Комплексне лікування алкогольної залежності з упором на психологічну реабілітацію.
 3. Робота по дієвим методикам.
 4. Комфортабельні умови проживання.
 5. Доступні ціни.
 6. Можливість виклику нарколога на дім і інші додаткові послуги.
 7. Гарантована анонімність і відсутність постановки на облік.
 8. Надання допомоги близьким реабілітанта і надання безкоштовних консультацій.
 9. Цілодобовий режим роботи.

Грамотне лікування алкогольної залежності з подальшою соціальною адаптацією дає можливість кожній алкозалежній людині почати своє життя з чистого аркуша, назавжди забувши про алкоголізм.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму і алкогольної залежності
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.64 (120 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 125 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1383  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!