Лікування алкоголізму в Трускавці на дому або в умовах госпіталізації пропонує місцевим жителям, які потребують професійної допомоги, наркологічний центр «Медікон». Який за 13 з гаком років своєї діяльності заслужив прекрасну репутацію, численні позитивні відгуки і допоміг більш ніж 1000 чоловік подолати згубні залежності і почати нове, щасливе життя.

Підготовка до реабілітації

Щоб реабілітація алкогольної залежності пройшла благополучно і принесла стабільні, довгострокові результати, необхідно підготувати пацієнта до цього процесу. В першу чергу, це стосується його фізіологічного стану. Коли людина перебуває в стані багатоденного запою, регулярно вживає спиртні напої, страждаючи від похмільного синдрому, намагається допомогти собі черговою дозою алкоголю, не може йти й мови про успішне лікування.

Тому спочатку потрібно купірування фізіологічної залежності і виведення з запою в Трускавці за допомогою детоксикації, яка може проводитися як в стаціонарі, так і в домашніх умовах. Після стабілізації самопочуття пацієнта і приведення його в адекватний, тверезий стан, тимчасово усунувши фізичну залежність від спиртного, необхідно попрацювати з мотиваціями пацієнта.

Фахівці переконані, що благополучне і ефективне лікування від алкоголю в Трускавці неможливо, якщо людина заперечує свою проблему і категорично відмовляється від допомоги. Примусове лікування алкогольної залежності за законом можливо лише у виняткових випадках, при наявності потенційної небезпеки для алкоголіка або оточуючих, однак воно й не дасть бажаного результату.

У період підготовки до реабілітації важливо сформувати у пацієнта правильні мотивації, донести до нього які наслідки несе за собою пияцтво, і змалювати райдужні перспективи подальшого щасливого життя, після проведення повноцінного лікування. Як правило, доводи, вмовляння рідних і близьких людей не сприймає.

Тому ідеальним варіантом вирішення проблеми стане запрошення кваліфікованого і досвідченого фахівця додому, який, зуміє знайти індивідуальний підхід до пацієнта. Підібрати переконливі аргументи і потрібні слова, щоб хворий спочатку визнав наявність залежності, а потім добровільно погодився на проведення реабілітаційного курсу.

Ефективне лікування алкоголізму

Після підготовки і надання необхідної медичної допомоги починається реабілітаційний курс, в основі якого лежить психотерапія. На перших етапах психологи допомагають людині знайти причини, що спровокували розвиток залежності, а вже після цього розробляють індивідуальну програму, що сприяє їх усуненню.

Обов'язковим пунктом лікування є заняття в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків». Дана методика дає комплексний ефект, забезпечуючи пацієнту належну підтримку, можливість поетапного вирішення своєї проблеми, починаючи від виходу зі стадії заперечення і закінчуючи зміною життєвих цінностей та моделі поведінки.

Методика мотиваційного посилення, арт-терапія, заняття системним сімейним психоаналізом, Гештальт-терапія також дають прекрасні результати, для усунення психологічної залежності від алкоголю.

Трускавець - прекрасне курортне місто, що приваблює туристів. Однак проблема алкоголізму стоїть досить гостро. Близько 20% місцевого населення, згідно зі статистикою, страждають від алкогольної залежності і потребують допомоги професіоналів.

Лікування алкоголізму в Трускавці

Ресоціалізація - завершальний етап

Після завершення основного курсу починається пост-реаблітаційнний період, вкрай важливий для закріплення досягнутих результатів і профілактики можливих рецидивів. Опинившись в звичному середовищі, зіткнувшись з численними спокусами зовнішнього світу, позбувшись контролю з боку фахівців, шанси знову піти в запій - великі.

Грамотна адаптаційна програма дозволяє уникнути небажаних наслідків. Ресоціалізація включає в себе наступні пункти:

  1. Допомога в соціальній адаптації.
  2. Робота над підвищенням самооцінки реабілітанта.
  3. Сприяння в працевлаштуванні.
  4. Психологічна підтримка.
  5. Допомога в рішенні сімейних і особистісних проблем.

Клініка «Медікон» - одна з небагатьох спеціалізованих установ, яка піклується про долю своїх підопічних навіть після їх виписки і закінчення терапевтичного курсу.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму і алкогольної залежності
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.36 (128 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!