Лікування алкоголізму в Трускавці на дому або в умовах госпіталізації пропонує місцевим жителям, які потребують професійної допомоги, наркологічний центр «Медікон». Який за 13 з гаком років своєї діяльності заслужив прекрасну репутацію, численні позитивні відгуки і допоміг більш ніж 1000 чоловік подолати згубні залежності і почати нове, щасливе життя.

Підготовка до реабілітації

Щоб реабілітація алкогольної залежності пройшла благополучно і принесла стабільні, довгострокові результати, необхідно підготувати пацієнта до цього процесу. В першу чергу, це стосується його фізіологічного стану. Коли людина перебуває в стані багатоденного запою, регулярно вживає спиртні напої, страждаючи від похмільного синдрому, намагається допомогти собі черговою дозою алкоголю, не може йти й мови про успішне лікування.

Тому спочатку потрібно купірування фізіологічної залежності і виведення з запою в Трускавці за допомогою детоксикації, яка може проводитися як в стаціонарі, так і в домашніх умовах. Після стабілізації самопочуття пацієнта і приведення його в адекватний, тверезий стан, тимчасово усунувши фізичну залежність від спиртного, необхідно попрацювати з мотиваціями пацієнта.

Фахівці переконані, що благополучне і ефективне лікування від алкоголю в Трускавці неможливо, якщо людина заперечує свою проблему і категорично відмовляється від допомоги. Примусове лікування алкогольної залежності за законом можливо лише у виняткових випадках, при наявності потенційної небезпеки для алкоголіка або оточуючих, однак воно й не дасть бажаного результату.

У період підготовки до реабілітації важливо сформувати у пацієнта правильні мотивації, донести до нього які наслідки несе за собою пияцтво, і змалювати райдужні перспективи подальшого щасливого життя, після проведення повноцінного лікування. Як правило, доводи, вмовляння рідних і близьких людей не сприймає.

Тому ідеальним варіантом вирішення проблеми стане запрошення кваліфікованого і досвідченого фахівця додому, який, зуміє знайти індивідуальний підхід до пацієнта. Підібрати переконливі аргументи і потрібні слова, щоб хворий спочатку визнав наявність залежності, а потім добровільно погодився на проведення реабілітаційного курсу.

Ефективне лікування алкоголізму

Після підготовки і надання необхідної медичної допомоги починається реабілітаційний курс, в основі якого лежить психотерапія. На перших етапах психологи допомагають людині знайти причини, що спровокували розвиток залежності, а вже після цього розробляють індивідуальну програму, що сприяє їх усуненню.

Обов'язковим пунктом лікування є заняття в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків». Дана методика дає комплексний ефект, забезпечуючи пацієнту належну підтримку, можливість поетапного вирішення своєї проблеми, починаючи від виходу зі стадії заперечення і закінчуючи зміною життєвих цінностей та моделі поведінки.

Методика мотиваційного посилення, арт-терапія, заняття системним сімейним психоаналізом, Гештальт-терапія також дають прекрасні результати, для усунення психологічної залежності від алкоголю.

Трускавець - прекрасне курортне місто, що приваблює туристів. Однак проблема алкоголізму стоїть досить гостро. Близько 20% місцевого населення, згідно зі статистикою, страждають від алкогольної залежності і потребують допомоги професіоналів.

Лікування алкоголізму в Трускавці

Ресоціалізація - завершальний етап

Після завершення основного курсу починається пост-реаблітаційнний період, вкрай важливий для закріплення досягнутих результатів і профілактики можливих рецидивів. Опинившись в звичному середовищі, зіткнувшись з численними спокусами зовнішнього світу, позбувшись контролю з боку фахівців, шанси знову піти в запій - великі.

Грамотна адаптаційна програма дозволяє уникнути небажаних наслідків. Ресоціалізація включає в себе наступні пункти:

  1. Допомога в соціальній адаптації.
  2. Робота над підвищенням самооцінки реабілітанта.
  3. Сприяння в працевлаштуванні.
  4. Психологічна підтримка.
  5. Допомога в рішенні сімейних і особистісних проблем.

Клініка «Медікон» - одна з небагатьох спеціалізованих установ, яка піклується про долю своїх підопічних навіть після їх виписки і закінчення терапевтичного курсу.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму і алкогольної залежності
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.36 (128 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 125 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1383  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!