Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування алкоголізму в Трускавці

Лікування алкоголізму в Трускавці на дому або в умовах госпіталізації пропонує місцевим жителям, які потребують професійної допомоги, наркологічний центр «Медікон». Який за 13 з гаком років своєї діяльності заслужив прекрасну репутацію, численні позитивні відгуки і допоміг більш ніж 1000 чоловік подолати згубні залежності і почати нове, щасливе життя.

Підготовка до реабілітації

Щоб реабілітація алкогольної залежності пройшла благополучно і принесла стабільні, довгострокові результати, необхідно підготувати пацієнта до цього процесу. В першу чергу, це стосується його фізіологічного стану. Коли людина перебуває в стані багатоденного запою, регулярно вживає спиртні напої, страждаючи від похмільного синдрому, намагається допомогти собі черговою дозою алкоголю, не може йти й мови про успішне лікування.

Тому спочатку потрібно купірування фізіологічної залежності і виведення з запою в Трускавці за допомогою детоксикації, яка може проводитися як в стаціонарі, так і в домашніх умовах. Після стабілізації самопочуття пацієнта і приведення його в адекватний, тверезий стан, тимчасово усунувши фізичну залежність від спиртного, необхідно попрацювати з мотиваціями пацієнта.

Фахівці переконані, що благополучне і ефективне лікування від алкоголю в Трускавці неможливо, якщо людина заперечує свою проблему і категорично відмовляється від допомоги. Примусове лікування алкогольної залежності за законом можливо лише у виняткових випадках, при наявності потенційної небезпеки для алкоголіка або оточуючих, однак воно й не дасть бажаного результату.

У період підготовки до реабілітації важливо сформувати у пацієнта правильні мотивації, донести до нього які наслідки несе за собою пияцтво, і змалювати райдужні перспективи подальшого щасливого життя, після проведення повноцінного лікування. Як правило, доводи, вмовляння рідних і близьких людей не сприймає.

Тому ідеальним варіантом вирішення проблеми стане запрошення кваліфікованого і досвідченого фахівця додому, який, зуміє знайти індивідуальний підхід до пацієнта. Підібрати переконливі аргументи і потрібні слова, щоб хворий спочатку визнав наявність залежності, а потім добровільно погодився на проведення реабілітаційного курсу.

Ефективне лікування алкоголізму

Після підготовки і надання необхідної медичної допомоги починається реабілітаційний курс, в основі якого лежить психотерапія. На перших етапах психологи допомагають людині знайти причини, що спровокували розвиток залежності, а вже після цього розробляють індивідуальну програму, що сприяє їх усуненню.

Обов’язковим пунктом лікування є заняття в групах взаємодопомоги за програмою «12 кроків». Дана методика дає комплексний ефект, забезпечуючи пацієнту належну підтримку, можливість поетапного вирішення своєї проблеми, починаючи від виходу зі стадії заперечення і закінчуючи зміною життєвих цінностей та моделі поведінки.

Методика мотиваційного посилення, арт-терапія, заняття системним сімейним психоаналізом, Гештальт-терапія також дають прекрасні результати, для усунення психологічної залежності від алкоголю.

Трускавець – прекрасне курортне місто, що приваблює туристів. Однак проблема алкоголізму стоїть досить гостро. Близько 20% місцевого населення, згідно зі статистикою, страждають від алкогольної залежності і потребують допомоги професіоналів.

Лікування алкоголізму в Трускавці

Ресоціалізація – завершальний етап

Після завершення основного курсу починається пост-реаблітаційнний період, вкрай важливий для закріплення досягнутих результатів і профілактики можливих рецидивів. Опинившись в звичному середовищі, зіткнувшись з численними спокусами зовнішнього світу, позбувшись контролю з боку фахівців, шанси знову піти в запій – великі.

Грамотна адаптаційна програма дозволяє уникнути небажаних наслідків. Ресоціалізація включає в себе наступні пункти:

  1. Допомога в соціальній адаптації.
  2. Робота над підвищенням самооцінки реабілітанта.
  3. Сприяння в працевлаштуванні.
  4. Психологічна підтримка.
  5. Допомога в рішенні сімейних і особистісних проблем.

Клініка «Медікон» – одна з небагатьох спеціалізованих установ, яка піклується про долю своїх підопічних навіть після їх виписки і закінчення терапевтичного курсу.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі