Лікування ігроманії у Львові Довгий час ігроманія вважалася проблемою розвинених країн. На сьогоднішній день з нею стикаються багато українських родин, не залежно від рівня доходу і професії. Сотні молодих людей часто у віці 20-35 років потребують лікування ігроманії у Львові. Україна вже увійшла в трійку країн з розповсюдження гемблинга (від англ. To gamble - грати в азартні ігри), зареєстрованого Міжнародною організацією охорони здоров'я як захворювання.

ЩО ПЕРЕДУЄ ЛІКУВАННЮ ІГРОМАНІЇ

Близько 10% населення земної кулі схильне до ігрової залежності. У нашій країні 4% людей вважаються патологічними ігроманами. Це не обов'язково жителі великих міст, в селах вона проявляється по-своєму. Лотерейні квитки, гра в карти на гроші, автомати, казино, комп'ютерні «стрілялки», тоталізатор - все це форми реалізації гемблинга.

Якщо людина невпевнений у собі, його самоорганізація і внутрішній контроль слабо виражені, то яскраве обладнання, спеціальна акустика і мерехтливі вогні закладів, що спеціалізуються на азартних іграх, обов'язково приверне його увагу. До того ж за грою забуваються всі побутові проблеми, сварки, зникає нервове напруження. Так, всього за пару годин можна «втягнуться» і поповнити ряди лудоманів.

ОЗНАКИ ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ГРИ

Серед перших симптомів, що сигналізують про можливе прояві ігроманії, виділяють:

 1. збільшення ігрового часу;
 2. превалювання думки про майбутні комбінаціях, ставках;
 3. нездатність вчасно зупинитися;
 4. стан психологічного дискомфорту поза грою;
 5. «ігровий драйв» від відчуття ризику.

Фахівці, які займаються лікуванням ігрової залежності (Львів), акцентують увагу «помірних» геймерів на наступних ознаках, на підставі яких прийнято ставити діагноз «Ігроманія»:

 1. гравець витрачає більше часу і грошей, ніж планував;
 2. щоб отримати потрібний емоційний ефект, він робить великі ставки;
 3. якщо гра зривається, виникає гнів і роздратування;
 4. «полює» за виграшем;
 5. людина постійно шукає гроші на гру;
 6. заради цього жертвує роботою і сім'єю;
 7. кілька разів намагається «зав'язати», але безуспішно;
 8. незважаючи на великі борги, продовжує грати.

Якщо 3 пункту з цього переліку стосуються саме вас - вам вже необхідно лікування ігроманії у Львові.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАРКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР «МЕДІКОН»: ЛІКУВАННЯ ІГРОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ (ЛЬВІВ)

Наша установа спеціалізується з першого дня свого відкриття ще в далекому 2006 році на лікуванні всіх видів залежності (ігровий, алкогольної, наркотичної), які в частих випадках спостерігаються паралельно.

Розроблений психологами і психотерапевтами центру реабілітаційний 6-місячний курс базується на методиці «12 кроків». Він проходить з акцентом на психосоциальном супроводі і передбачає поетапне індивідуальне та групове психологічне консультування, трудотерапию, роботу з батьками і в групах співзалежних, елементи гештальт-терапії. Кінцевий результат - розвинений самоконтроль, нові життєві цінності і повноцінна ресоціалізація реабілітанта.

«Медікон» пропонує вашій увазі безсумнівно компетентне лікування ігроманії у Львові, яке виражається анонімністю перебування в закритих стаціонарах, кваліфікованим підходом і турботою про кожного пацієнта.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.83 (90 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!