Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії Львів

Aegroto, dum anima est, spes esse dicitur (лат.)
«Поки хворий дихає – є надія»

Наркоманія в Україні переросла в епідемію загрозливих масштабів. За даними незалежних експертів, 1,5 млн українців – наркозалежні. Така ситуація нагадує війну, що відносить тисячі людських життів і проводить підпільну боротьбу. Наркотична зброя вбиває, руйнує психіку, робить з колись успішної особистості безвольну особу. Наркомани можуть заразити інших ВІЛ-інфекцією, вірусними гепатитами, венеричними захворюваннями.

Три ступені на дорозі в пекло

Психологи виділяють 3 стадії наркозалежності. Ефективність лікування наркоманії безпосередньо залежить від того, на якому етапі перебуває людина.

  1. Психологічна залежність (триває від 2-3 місяців до 1 року). Без чергової дози новачок відчуває психологічний дискомфорт.
  2. Стадія фізичної залежності. Намагаючись отримати початкове почуття безтурботного кайфу, людина збільшує дозування наркотику в 100-300 разів.
  3. Прояв абсинентного синдрому, при якому доза зменшується, але частішає до 3-5 разів на добу не для того, щоб відчути ейфорію, а щоб жити та рухатися.

Лікування наркоманії у Львові

Картина наркоманії у Львівській області виглядає дуже сумно. Це обумовлено географічно прикордонним розташуванням області, через яку проходять наркотрафіки в Європу. Якщо в 2012 році на обліку у Львівській області перебувало 1400 наркоманів, а 900 осіб вживали маковий відвар, то нинішня ситуація кардинально змінилася. Лідируючі позиції займають субутекс, метадон (у людей старшого віку), а серед молоді – амфетамін, марихуана та ЛСД.х.

Ефективне лікування наркоманії  проводить Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон», який ось уже 10 років допомагає людям, які потрапили в мережі наркозалежності.

Багато центрів, які займаються лікуванням наркоманії у Львові, пропонують методику боротьби тільки з фізичною залежністю. Безумовно, це важливо. За 2-3 тижні в умовах стаціонару можна досягти позитивного результату. Але чи стане це гарантією абсолютного одужання? На жаль, немає. За статистикою, з 6 наркозалежних повністю одужує лише 1.

Співробітники наркологічного центру «Медікон» підходять до вирішення цього питання комплексно. Звільнення від абсинентного синдрому – тільки початок терапії, її логічним продовженням є психосоціальна реабілітація на основі програми «12 кроків». Механізм дії полягає у принципі співучасті, коли пацієнти об’єднані спільною метою – позбутися від залежності та в принципі власного прикладу – реабілітанти допомагають центру в якості волонтерів. Робота в батьківських групах, яка поширена у подібних центрах за кордоном, відіграє особливу роль, адже 60-70% зривів відбувається з вини родичів, коли надмірна опіка близьких, як і неувага, вбиває.

Якщо ви шукаєте установу з компетентним персоналом і бездоганною репутацією, де ефективно проводять лікування наркоманії  – звертайтеся в наркологічний центр «Медікон». Тут, в атмосфері взаємодопомоги й розуміння, ви обов’язково позбудетеся від залежності та знайдете віру в себе!

Наші сертифікати

Адреса наркологічного центру “Медікон” у Львові

Ціни на послуги

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕЗКОШТОВНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому\ломки) 6 днів договірна
Початкова консультація по телефону ———- БЕЗКОШТОВНО
Повне лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
При умові попереднього запису і внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога\психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 1 день договірна
Реалізація допомоги по програмі «12 кроків» 28 днів договірна

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі