Якщо вам необхідно пройти комплексне, ефективне лікування наркоманії в Червонограді Львівської області, то просто зателефонуйте за контактним номером місцевої філії реабілітаційного центру «Медікон»! Наркологічний центр «Медікон» працює в цілодобовому режимі і має в своєму арсеналі всі необхідні ресурси, а також висококваліфікований персонал для успішного лікування цього важкого, небезпечного захворювання!

Як працює наркодиспансер в Червонограді

Наркологічний центр в Червонограді «Медікон» пропонує своїм пацієнтам якісне лікування від наркотичної залежності, госпіталізацію, детоксикацію, психологічну корекцію і допомогу в соціальній реабілітації пацієнтів.

Терапевтичний курс триває близько півроку і проходить в умовах госпіталізації хворого. Весь цей час з людиною працюють наркологи, психологи, експерти з питань хімічної залежності, психотерапевти.

Всю програму лікування, яку проводить наркодиспансер в Червонограді «Медікон», можна поділити на 2 основні етапи:

  1. Усунення хімічної залежності. Проведення детоксикації біологічними, медикаментозними методами, виведення зі стану наркотичної ломки.
  2. Психологічна реабілітація - усунення психологічної залежності від речовин наркологічного характеру, формування мотивацій до ведення тверезого життя, корекція поведінкової моделі, відновлення втрачених міжособистісних зв'язків.

Процес психологічної реабілітації є найбільш складним і тривалим. Адже перед фахівцями стоїть відразу кілька завдань:

  • вмотивувати людину до ведення тверезого способу життя, переконати в необхідності лікування;
  • виявити глибинні проблеми, психологічні травми, які виступили провокуючим фактором у розвитку наркозалежності і знайти способи вирішення;
  • допомогти пацієнтові знайти нові цілі, інтереси і прагнення;
  • навчити наркозалежного брати на себе відповідальність за власне життя і скоєні вчинки, скорегувати поведінкову модель;
  • допомогти наркозалежному налагодити відносини в родині і інші міжособистісні зв'язки, навчити функціонувати в суспільстві;
  • навчити людину вирішувати виникаючі проблеми і отримувати задоволення від життя, не вдаючись до штучних допінгів.

Досягнення цих цілей стає можливим, завдяки застосуванню методів Гештальд-терапії, програми поетапної соціальної підтримки, сеансом сімейної, індивідуальної і колективної психотерапії, заняття в групах співзалежних за програмою «12 кроків», працетерапії та інших ліцензованих, відмінно зарекомендувавших себе в усьому світі методик.

Лікування наркоманії в Червонограді

В кінцевому підсумку, пацієнт виходить з клініки зовсім іншою людиною, що має нові цілі і прагнення, а головне, бажання жити вільно, без наркотичної залежності. Закріпити досягнуті результати, уникнути можливого зриву допомагає терапевтичний супровід і курс соціальної реабілітації, тривалістю в 6-7 місяців.

Виведення зі стану ломки на дому - початок лікування від наркотиків в Червонограді

Одна з найбільш затребуваних послуг наркологічного центру «Медікон» - це надання екстреної допомоги в домашніх умовах. Кваліфікований нарколог в Червонограді за викликом рідних пацієнта приїде до вас додому в будь-який час доби і проведе заходи щодо екстреної детоксикації. Така термінова медична допомога необхідна не тільки в критичних станах передозування або отруєння, але і при тяжкій ломці, яку хворий просто не в змозі подолати самотужки.

Екстрену детоксикацію проводять методами антідодной, медикаментозної терапії, хороший ефект дає також прийом сорбентів. Після стабілізації фізичного стану, пацієнту може бути запропоновано домашнє лікування від наркотиків в Червонограді або ж госпіталізація, з безкоштовною доставкою в наркологічний центр.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.88 (121 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 13 років и 125 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1383  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!