Якщо вам необхідно пройти комплексне, ефективне лікування наркоманії в Червонограді Львівської області, то просто зателефонуйте за контактним номером місцевої філії реабілітаційного центру «Медікон»! Наркологічний центр «Медікон» працює в цілодобовому режимі і має в своєму арсеналі всі необхідні ресурси, а також висококваліфікований персонал для успішного лікування цього важкого, небезпечного захворювання!

Як працює наркодиспансер в Червонограді

Наркологічний центр в Червонограді «Медікон» пропонує своїм пацієнтам якісне лікування від наркотичної залежності, госпіталізацію, детоксикацію, психологічну корекцію і допомогу в соціальній реабілітації пацієнтів.

Терапевтичний курс триває близько півроку і проходить в умовах госпіталізації хворого. Весь цей час з людиною працюють наркологи, психологи, експерти з питань хімічної залежності, психотерапевти.

Всю програму лікування, яку проводить наркодиспансер в Червонограді «Медікон», можна поділити на 2 основні етапи:

  1. Усунення хімічної залежності. Проведення детоксикації біологічними, медикаментозними методами, виведення зі стану наркотичної ломки.
  2. Психологічна реабілітація - усунення психологічної залежності від речовин наркологічного характеру, формування мотивацій до ведення тверезого життя, корекція поведінкової моделі, відновлення втрачених міжособистісних зв'язків.

Процес психологічної реабілітації є найбільш складним і тривалим. Адже перед фахівцями стоїть відразу кілька завдань:

  • вмотивувати людину до ведення тверезого способу життя, переконати в необхідності лікування;
  • виявити глибинні проблеми, психологічні травми, які виступили провокуючим фактором у розвитку наркозалежності і знайти способи вирішення;
  • допомогти пацієнтові знайти нові цілі, інтереси і прагнення;
  • навчити наркозалежного брати на себе відповідальність за власне життя і скоєні вчинки, скорегувати поведінкову модель;
  • допомогти наркозалежному налагодити відносини в родині і інші міжособистісні зв'язки, навчити функціонувати в суспільстві;
  • навчити людину вирішувати виникаючі проблеми і отримувати задоволення від життя, не вдаючись до штучних допінгів.

Досягнення цих цілей стає можливим, завдяки застосуванню методів Гештальд-терапії, програми поетапної соціальної підтримки, сеансом сімейної, індивідуальної і колективної психотерапії, заняття в групах співзалежних за програмою «12 кроків», працетерапії та інших ліцензованих, відмінно зарекомендувавших себе в усьому світі методик.

Лікування наркоманії в Червонограді

В кінцевому підсумку, пацієнт виходить з клініки зовсім іншою людиною, що має нові цілі і прагнення, а головне, бажання жити вільно, без наркотичної залежності. Закріпити досягнуті результати, уникнути можливого зриву допомагає терапевтичний супровід і курс соціальної реабілітації, тривалістю в 6-7 місяців.

Виведення зі стану ломки на дому - початок лікування від наркотиків в Червонограді

Одна з найбільш затребуваних послуг наркологічного центру «Медікон» - це надання екстреної допомоги в домашніх умовах. Кваліфікований нарколог в Червонограді за викликом рідних пацієнта приїде до вас додому в будь-який час доби і проведе заходи щодо екстреної детоксикації. Така термінова медична допомога необхідна не тільки в критичних станах передозування або отруєння, але і при тяжкій ломці, яку хворий просто не в змозі подолати самотужки.

Екстрену детоксикацію проводять методами антідодной, медикаментозної терапії, хороший ефект дає також прийом сорбентів. Після стабілізації фізичного стану, пацієнту може бути запропоновано домашнє лікування від наркотиків в Червонограді або ж госпіталізація, з безкоштовною доставкою в наркологічний центр.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Червонограді

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.88 (121 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!