Якщо вам необхідне професійне лікування наркоманії у Дрогобичі за доступними цінами, то звертайтеся за допомогою до місцевого відділення наркологічного центру «Медікон», успішно працюючого в Україні протягом 11 з гаком років! За цей період часу центр «Медікон» встиг завоювати численні позитивні відгуки пацієнтів і випустити 1274 реабілітантів!

Комплексний підхід до лікування наркоманії у Дрогобичі

Лікування від наркотиків у Дрогобичі, в наркологічному центрі «Медікон» носить виключно комплексний, системний характер. На відміну від інших наркоклінік ми не обмежуємося проведенням детоксикації, застосуванням методів гіпнозу або кодування, оскільки такі заходи дають лише тимчасові, короткострокові результати.

Наркологічний центр у Дрогобичі «Медікон» лікування проводить в умовах госпіталізації пацієнта, забезпечуючи йому комфортне проживання, постійний контроль фахівців та перебування в оточенні тверезих людей.

Терапія починається з детоксикації, яку проводить досвідчений нарколог у Дрогобичі, який застосовує у своїй роботі найсучасніші, ліцензовані методики. Перевага віддається біологічним методам, таким як потіння в сауні, інтенсивні фізичні навантаження, вітамінотерапія, дієта. Хороші результати дає проведення антидотної терапії, введення сорбентів у шлунково-кишковий тракт пацієнта.

У результаті двотижневого курсу людина позбавляється від фізичної хімічної залежності та хворобливої симптоматики, характерною для стану наркотичної ломки, його організм адаптується і починає нормально функціонувати.

Лікування наркоманії в Дрогобичі

Велику увагу наркодиспансер у Дрогобичі «Медікон» приділяє психологічній корекції. Саме психологічна реабілітація дозволяє людині усвідомлено відмовитися від наркотичних речовин, відновити душевну рівновагу та досягти стійких, позитивних результатів.

Допомога психолога необхідна на всіх етапах терапевтичного курсу, адже процес лікування наркотичної залежності незмінно супроводжується кризами, нервовими зривами, депресивними станами та вкрай важливо своєчасно нормалізувати емоційний стан хворого, повернути йому віру у власні сили.

Фахівці наркологічного центру «Медікон» працюють з пацієнтами, застосовуючи методи Гештальд-терапії, емотивно-раціональні техніки, релаксацію та аутотренінг. Робота з рідними наркозалежного в форматі батьківських груп і сеансів сімейної психотерапії дозволяє відновити зруйновані міжособистісні зв'язки, створити в сім'ї здорову атмосферу, необхідну для повноцінного відновлення пацієнта.

Обов'язково хворі центру «Медікон» працюють у групах залежних за принципами програми «12 кроків», що дає можливість зміцнитися у своїх вірних мотиваціях, переконатися до необхідності ведення тверезого способу життя, отримати необхідну підтримку.

У кінцевому підсумку, після завершення терапевтичного курсу, який триває близько 6 місяців, пацієнт повністю позбавляється від залежності фізичного і психологічного характеру, набуваючи шанс почати нове, повноцінне життя, без прийому наркотичних засобів. Для закріплення результатів, пацієнтам пропонується курс реабілітації, що дозволяє їм максимально швидко адаптуватися до життя за стінами наркологічного центру.

Екстрена допомога в наркодиспансері у Дрогобичі

Наркологічний центр «Медікон» готовий запропонувати жителям Дрогобича наступні варіанти екстреної допомоги:

  • виклик нарколога на дім;
  • проведення екстреної детоксикації;
  • проведення примусових заходів медичного характеру;
  • виклик психологів додому;
  • консультація в телефонному режимі;
  • безкоштовна доставка пацієнта в клініку.

Центр «Медікон» працює цілодобово, без перерв, свят і вихідних!

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.56 (121 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!