Позвонить прямо сейчас
x

Проблема наркотичної залежності в Бориславі ускладнюється відсутністю в місті кваліфікованих лікувальних закладів. За допомогою людям доводилося звертатися до Львова або в інші великі наркодиспансери Львівської області. Однак після відкриття місцевого відділення наркологічного центру «Медікон» стало цілком можливим професійне лікування наркоманії в Бориславі. Центри працюють в цілодобовому режимі і надають жителям Борислава повний комплект послуг, спрямованих на усунення наркозалежності.

Як ми допомагаємо наркозалежним в наркодиспансері в Бориславі?

Наркологічний центр в Бориславі «Медікон» пропонує послуги з госпіталізації, детоксикації та реабілітації наркозалежних.

Перше з чого починається лікування від наркотиків в Бориславі після звернення в центр «Медікон» - це програма «Детокс», спрямована на виведення хворого з важкого стану наркотичної ломки, усунення хімічної залежності.

Методи детоксикації нарколог в Бориславі підбирає індивідуально в залежності від наркотичного стажу та критичності стану пацієнта. Можливе проведення експрес-очищення, яке здійснюється шляхом внутрішньовенного введення препаратів, які витісняють з організму залишки наркотичних речовин або ж класична детоксикація, що включає в себе медикаментозні, біологічні методи, кодування.

Наркодиспансер в Бориславі «Медікон» вважає за краще використовувати натуральні, біологічні методи, які відрізняються максимальною безпекою. Однак в деяких особливо важких клінічних випадках, не обійтися без медикаментозної терапії, використання седативних і знеболюючих препаратів, що послаблюють прояви абстинентного синдрому.

Лікування наркоманії в Бориславі

Незалежно від способу очищення, детоксикація в наркологічному центрі «Медікон» проводиться під суворим контролем кваліфікованих фахівців, що гарантує досягнення позитивних результатів, без шкоди для здоров'я хворого.

Успішна детоксикація - тільки перший крок на шляху до позбавлення від наркотичної полону. Після стабілізації фізичного стану з пацієнтом працюють психологи та психотерапевти, які коригують поведінкову модель хворого, допомагають йому виробити правильні мотивації, усвідомити переваги тверезого життя.

Усунення психологічної залежності від наркотичних речовин здійснюється за допомогою Гештальд-терапії, трудотерапії, індивідуальних і колективних психологічних консультацій, занять за програмою «12 кроків», системного сімейного психоаналізу.

Чому саме нам варто довірити лікування наркоманії в Бориславі?

Наркологічний центр «Медікон» від інших лікувальних закладів подібного профілю вигідно відрізняють наступні переваги:

  • анонімність і суто індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • застосування найбільш інноваційних, ліцензованих методик лікування наркозалежних;
  • досвідчені фахівці з високим рівнем кваліфікації;
  • безкоштовна доставка хворого в лікувальний заклад;
  • можливість надання примусових заходів медичного характеру;
  • послуга - виклик нарколога на дім;
  • робота в цілодобовому режимі;
  • надання психологічної допомоги членам сім'ї наркозалежного;
  • доступна вартість лікування;
  • створення комфортних умов проживання для пацієнтів центру.

В арсеналі наркологічного центру «Медікон» - 11 років успішної роботи на території України, кваліфіковані фахівці і грамотна програма реабілітації, показники ефективності якої складають більше 30%! Зробіть свій перший крок на шляху до тверезого, здорового життя - зателефонуйте в наркологічний центр «Медікон» в Бориславі!

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.34 (125 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!