У такому популярному курортному місті, як Моршин наркотична залежність розвивається стрімкими темпами, що пояснюється великою кількістю приїжджих і доступністю наркотичних речовин. Тим часом, кваліфікованих наркологічних закладів і профільних фахівців у місті явно не вистачає. Але тепер можливо і повноцінне лікування наркоманії в Моршині - для цього потрібно лише подзвонити в моршинську філію наркологічного центру «Медікон»!

Програма лікування наркоманії у Моршині

Наркологічний центр у Моршині «Медікон» пропонує своїм пацієнтам комплексну програму лікування наркозалежності, що включає в себе надання медичної та психологічної допомоги. Тільки такий комплексний вплив дозволяє домагатися дійсно стійких позитивних результатів і дає пацієнтові можливість назавжди зав'язати з наркотиками.

Лікування від наркотиків у Моршині, за програмою наркологічного центру «Медікон» складається з наступних, послідовних етапів:

  1. Детоксикація. Здійснюється виведенням пацієнта зі стану ломки та усуненням хімічної залежності займається нарколог у Моршині високого рівня кваліфікації, за допомогою сертифікованих методик (біологічні методи, сорбенти, антидодна терапія, медикаментозна допомога, кодування, підшивання). Програма детоксикації розробляється для кожного хворого індивідуально, з урахуванням результатів зібраного анамнезу та попередньої діагностики.
  2. Індивідуальна робота з психотерапевтами, психологами, спрямована на формування правильних мотивацій, виявлення внутрішніх проблем, що стали поштовхом до розвитку наркозалежності та пошук раціональних шляхів їх вирішення.
  3. Колективні заняття за програмою «12 кроків», що сприяють зміцненню мотивацій, формування здорових відносин і конструктивної поведінкової моделі.
  4. Відновлення міжособистісних відносин, зруйнованих в період вживання наркотиків. Для цих цілей в центрі «Медікон» працюють групи співзалежних, батьківські групи, проводяться сеанси сімейної психотерапії.
  5. Соціальна адаптація - завершальний етап лікування, на якому психологи, психотерапевти, соціальні працівники та волонтери центру допомагають реабілітантам швидко та успішно адаптуватися до звичного середовища, відновитися професійно, вирішити проблеми особистого, сімейного характеру.

Лікування наркоманії в Моршині

Допомога в лікуванні від наркотиків в Моршині на дому

Наркодиспансер у Моршині «Медікон» пропонує своїм пацієнтам таку послугу, як надання допомоги в домашніх умовах. Родичі пацієнта можуть запросити додому фахівця-нарколога для проведення заходу з екстреної детоксикації у таких небезпечних для життя хворого станах, як важкого отруєння, передозування, гостра детоксикація.

Крім того, можливе і надання психологічної допомоги в домашніх умовах. Фахівці центру «Медікон» проведуть з пацієнтом бесіду, яка допоможе переконати його в необхідності проведення лікування та позбавлення від наркотичної залежності. Також психологи проконсультують членів сім'ї наркозалежного, як вести себе з людиною, що знаходиться у стані наркотичного сп'яніння, як надати йому допомогу та не піддатися на провокації.

У деяких випадках можливе проведення лікування від наркотиків у домашніх умовах, хоча госпіталізації дають більш швидкі та стабільні позитивні результати. При необхідності проведення примусового лікування співробітники центру «Медікон» подбають про госпіталізацію наркозалежного та абсолютно безкоштовно доставлять його до лікувального закладу.

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.78 (124 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!