Відомий у всій Україні наркологічний центр «Медікон» відкрив свою філію і в місті Новий Розділ Львівської області. Це можна вважати хорошою новиною, адже раніше лікування наркоманії в Новому Роздолі було недоступно і за отриманням кваліфікованої допомоги жителям міста доводилося їхати до Львова або навіть до Києва.

Як проходить лікування наркоманії в Новому Роздолі?

У центрі «Медікон» лікування від наркотиків в Новому Роздолі передбачає обов'язкову госпіталізацію пацієнта. Практика показує, що тимчасова ізоляція хворого від звичного середовища і оточення, дозволяє істотно підвищити ефективність лікування, а також виключити можливість придбання наркотичних засобів.

Крім того, цілодобове перебування під наглядом кваліфікованих фахівців, правильний режим і харчування значно полегшують і прискорюють процес виведення з болісного стану ломки, а також наступне відновлення організму хворого.

Грамотний лікар-нарколог в Новому Роздолі, використовуючи перевірені, сертифіковані методики, проводить детоксикацію пацієнта, допомагаючи усунути прояви абстинентного синдрому і позбутися від хімічної залежності.

Лікування наркоманії в Новому Роздолі

Наркодиспансер в Новому Роздолі «Медікон» використовує для проведення детоксикації такі методи, як курс вітамінотерапії, медикаментозне лікування, кодування, біологічні методики (відвідування парильні, заняття спортом, дотримання принципів дієтичного харчування).

Оптимальний спосіб лікування фахівці підбирають індивідуально, з огляду на загальний стан здоров'я хворого і характер наркотичних речовин, які він приймав.

Після адаптації, настає черга інтенсивної психологічної роботи. Фахівцям важливо сформувати у хворого вірні мотивації, бажання жити тверезим життям, допомогти вирішити внутрішні проблеми, які могли стати причиною наркотичної залежності. Подальша терапія спрямована на корекцію поведінкової моделі, відновлення міжособистісних зв'язків, придбання нових навичок, пошук нових інтересів і способів самореалізації. Для цих цілей, в центрі працюють групи взаємодопомоги, батьківські і дитячі групи, проводяться заняття за програмою «12 кроків» і сеанси сімейного психоаналізу.

Особливості примусових заходів медичного характеру в наркодиспансері в Новому Роздолі

Примусове лікування від наркотичної залежності в центрі «Медікон» - вимушений захід, адже не більше 5% наркозалежних добровільно погоджуються на проведення реабілітаційного курсу. Як правило, пацієнти або не усвідомлюють своєї проблеми, або просто не бажають з нею боротися, перебуваючи в неадекватному стані. Тому завдання близьких людей допомогти рідній людині врятуватися, домовившись про примусове лікування.

З пацієнтом в домашніх умовах проводяться мотиваційні бесіди, що дозволяють усвідомити критичність ситуації, наслідки наркоманії і необхідність лікування. Після цього, пацієнт доставляється в клініку, де проводиться детоксикація і триває активна психологічна робота. Часто здорові мотивації і бажання лікуватися виникають у наркозалежних вже в процесі реабілітаційного курсу. Згідно зі статистичними даними, ефективність програми примусових заходів медичного характеру становить понад 25%.

Слід зазначити, що примусове лікування наркозалежних в сучасних клініках не має нічого спільного з насильством або строгим тюремним режимом. Всі зусилля фахівців спрямовуються на формування у людини здорових мотивацій, поліпшення його фізичного та емоційного стану.

У наркологічному центрі «Медікон» до кожного хворого ставляться дбайливо і шанобливо, забезпечуючи йому дбайливий догляд і увагу. Також наркологічний центр в Новому Роздолі «Медікон» гарантує пацієнтам абсолютну конфіденційність і анонімність перебування в клініці.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Новому Роздолі

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.88 (120 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!