Людина, залежна від наркотичних речовин, потребує професійної допомоги лікарів і психологів, яку можуть надати тільки в кваліфікованих лікувальних установах. Комплексне, ефективне лікування наркоманії у Самборі можна пройти в місцевому відділенні відомого у всій Україні реабілітаційного центру «Медікон».

Етапи лікування від наркотиків у Самборі

Результативне лікування від наркотиків в Самборі, яке пропонує своїм пацієнтам центр «Медікон», носить комплексний, суворо упорядкований характер.

Перший етап починається з того, що кваліфікований нарколог у Самборі після попередньої діагностики, проводить детоксикацію. Це обов'язкова умова позбавлення від наркотичної залежності, спрямоване на виведення з організму токсинів і залишків наркотичних речовин, нормалізацію функціонування внутрішніх органів і систем. В арсеналі фахівців центру «Медікон» є велика кількість ефективних, ліцензованих методик, які допомагають впоратися з хімічною залежністю і подолати стан ломки:

  • біологічна детоксикація (потіння в сауні, фізичні навантаження, вітамінотерапія);
  • антидодна терапія;
  • підшивка;
  • кодування;
  • медикаментозная терапія (застосування снодійних, седативних, знеболювальних препаратів).

Оптимальні методи детоксикації підбираються індивідуально, з урахуванням стажу наркозалежності та тяжкості стану конкретного хворого.

Наступний етап - психологічна корекція, індивідуальні заняття із застосуванням методів Гештальд-терапії, емотивно-раціональних методик, програми «Монотек». На цій стадії пацієнту допомагають сформувати правильні мотивації, усвідомити причини вживання наркотичних речовин, підняти самооцінку та повірити у власні сили. Активна робота ведеться і з родичами наркозалежного, їх вчать адекватно ставитися до хворого, надавати йому підтримку в кризових ситуаціях.

Лікування наркоманії в Самборі

Третій етап психологічної реабілітації, який практикує наркологічний центр у Самборі «Медікон», спрямований на корекцію психологічної моделі, подолання страхів, депресивних станів, освоєння навичок спілкування в суспільстві. Це один з найскладніших періодів психологічної реабілітації наркозалежних. Утвердитися у правильних мотиваціях, повірити в себе, навчитися вирішувати проблеми та радіти життю без наркотику пацієнтам допомагають заняття в групах співзалежних, робота за програмою «12 кроків», працетерапія, сеанси сімейної психотерапії.

Останній етап - ресоціалізація та соціальна адаптація. З реаблітантом після виписки працюють психологи, соціальні працівники, волонтери, які допомагають йому адаптуватися до звичного середовища, відновитися у професійному плані, налагодити відносини, працевлаштуватися і т.д.

Про домашнє лікування наркоманії у Самборі

Домашнє лікування наркотичної залежності може бути ефективним лише на початкових етапах. У період подолання ломки, пацієнту необхідна професійна медична допомога і строгий контроль, що дозволяє попередити можливий зрив.

Наркодиспансер в Самборі «Медікон» пропонує послугу виклику нарколога на дім, для проведення екстреної детоксикації. Але після того як хімічна залежність буде усунена, необхідна психологічна реабілітація, яка дозволяє усунути не тільки хворобливу симптоматику, але й глибинні причини наркотичної залежності. Тому, навіть якщо хворий відмовляється від госпіталізації, він зобов'язаний відвідувати тренінги, сеанси сімейного психоаналізу, заняття в групах взаємодопомоги, працювати з психологом індивідуально.

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.50 (125 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!