Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Лікування наркоманії у Самборі

Людина, залежна від наркотичних речовин, потребує професійної допомоги лікарів і психологів, яку можуть надати тільки в кваліфікованих лікувальних установах. Комплексне, ефективне лікування наркоманії у Самборі можна пройти в місцевому відділенні відомого у всій Україні реабілітаційного центру «Медікон».

Етапи лікування від наркотиків у Самборі

Результативне лікування від наркотиків в Самборі, яке пропонує своїм пацієнтам центр «Медікон», носить комплексний, суворо упорядкований характер.

Перший етап починається з того, що кваліфікований нарколог у Самборі після попередньої діагностики, проводить детоксикацію. Це обов’язкова умова позбавлення від наркотичної залежності, спрямоване на виведення з організму токсинів і залишків наркотичних речовин, нормалізацію функціонування внутрішніх органів і систем. В арсеналі фахівців центру «Медікон» є велика кількість ефективних, ліцензованих методик, які допомагають впоратися з хімічною залежністю і подолати стан ломки:

  • біологічна детоксикація (потіння в сауні, фізичні навантаження, вітамінотерапія);
  • антидодна терапія;
  • підшивка;
  • кодування;
  • медикаментозная терапія (застосування снодійних, седативних, знеболювальних препаратів).

Оптимальні методи детоксикації підбираються індивідуально, з урахуванням стажу наркозалежності та тяжкості стану конкретного хворого.

Наступний етап – психологічна корекція, індивідуальні заняття із застосуванням методів Гештальд-терапії, емотивно-раціональних методик, програми «Монотек». На цій стадії пацієнту допомагають сформувати правильні мотивації, усвідомити причини вживання наркотичних речовин, підняти самооцінку та повірити у власні сили. Активна робота ведеться і з родичами наркозалежного, їх вчать адекватно ставитися до хворого, надавати йому підтримку в кризових ситуаціях.

Лікування наркоманії в Самборі

Третій етап психологічної реабілітації, який практикує наркологічний центр у Самборі «Медікон», спрямований на корекцію психологічної моделі, подолання страхів, депресивних станів, освоєння навичок спілкування в суспільстві. Це один з найскладніших періодів психологічної реабілітації наркозалежних. Утвердитися у правильних мотиваціях, повірити в себе, навчитися вирішувати проблеми та радіти життю без наркотику пацієнтам допомагають заняття в групах співзалежних, робота за програмою «12 кроків», працетерапія, сеанси сімейної психотерапії.

Останній етап – ресоціалізація та соціальна адаптація. З реаблітантом після виписки працюють психологи, соціальні працівники, волонтери, які допомагають йому адаптуватися до звичного середовища, відновитися у професійному плані, налагодити відносини, працевлаштуватися і т.д.

Про домашнє лікування наркоманії у Самборі

Домашнє лікування наркотичної залежності може бути ефективним лише на початкових етапах. У період подолання ломки, пацієнту необхідна професійна медична допомога і строгий контроль, що дозволяє попередити можливий зрив.

Наркодиспансер в Самборі «Медікон» пропонує послугу виклику нарколога на дім, для проведення екстреної детоксикації. Але після того як хімічна залежність буде усунена, необхідна психологічна реабілітація, яка дозволяє усунути не тільки хворобливу симптоматику, але й глибинні причини наркотичної залежності. Тому, навіть якщо хворий відмовляється від госпіталізації, він зобов’язаний відвідувати тренінги, сеанси сімейного психоаналізу, заняття в групах взаємодопомоги, працювати з психологом індивідуально.

Наші сертифікати

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі