Пройти повноцінне, професійне лікування від наркотиків в Стрию можна, звернувшись в діючий міський відділ наркологічного центру «Медікон». Кваліфіковані фахівці - наркологи, лікарі, психологи і психотерапевти нададуть необхідну допомогу, як самому наркозалежному, так і членам його сім'ї.

Надання допомоги наркозалежним в наркодиспансері в Стрию

Реабілітаційний центр «Медікон» пропонує комплексне лікування наркоманії в Стрию в умовах госпіталізації пацієнта.

В першу чергу, наркозалежний чоловік потребує грамотної медичної допомоги, адже наркотичні речовини руйнівно впливають на організм, і чим більше стаж наркотичної залежності, тим більш серйозні проблеми зі здоров'ям має пацієнт. Після попередньої діагностики і збору анамнезу кваліфікований нарколог в Стрию проводить заходи щодо детоксикації.

Програма детоксикації дозволяє очистити організм від залишків токсичних і наркотичних речовин, усунути прояви абстинентного синдрому, а головне, позбавити хворого від фізіологічної тяги до наркотику. Методи детоксикації підбираються індивідуально. У деяких випадках, можна обмежитися натуральною, біологічною детоксикацією (відвідування парильні, спортивні тренування, збалансована дієта) і прийомом сорбентів, а іноді не обійтися без застосування медикаментозних препаратів, кодування.

Правильне здорове харчування, заняття спортом, дотримання режиму, вітамінотерапія - допомагають зміцнити організм пацієнта, поступово відновивши нормальні процеси його функціонування.

Лікування наркоманії в Стрию

Наркотична залежність - це завжди психологічна проблема, тому наркологічний центр в Стрию «Медікон» приділяє велику увагу питанням психологічної реабілітації пацієнтів. Індивідуальні психологічні заняття із застосуванням методів Гештальд-терапії, елементів емотивно-раціональної методики, системного сімейного психоаналізу, робота за програмою «12 кроків» в групах взаємодопомоги - дають людині можливість виявити і усунути провокуючі розвиток наркозалежності фактори, сформувати правильну, конструктивну поведінкову модель, налагодити взаємини в родині, навчитися функціонувати в суспільстві, набути навичок тверезого життя.

Психологи центру «Медікон» намагаються допомогти пацієнтові пізнати себе, знайти нові захоплення, інтереси, способи самореалізації, адже пристрасть до наркотиків часто розвивається на тлі внутрішньої порожнечі, відсутності реальних цілей і позитивних емоцій.

Результатом лікувально-реабілітаційного курсу є усунення психологічної залежності від наркотичних речовин і успішне повернення людини до тверезого життя, без наркотиків!

Надання допомоги членам сім'ї наркозалежних в наркологічному диспансері в Стрию

Наркодиспансер в Стрию «Медікон» надає повноцінну психологічну допомогу родичам, ближнього оточення наркозалежного. Психологічна підтримка необхідна членам сім'ї пацієнта на всіх стадіях терапевтичного процесу.

Найбільш складне завдання - умовити наркозалежного почати лікування, звернутися до фахівців. Співробітники центру «Медікон» готові приїхати до вас додому і в комфортних умовах провести з пацієнтом бесіду, переконати його в необхідності госпіталізації. Крім того, можливе надання таких послуг, як проведення екстреної детоксикації в домашніх умовах і примусове лікування наркозалежності в Стрию.

У наркологічному центрі «Медікон» діють батьківські групи, проводяться консультації в телефонному режимі і сеанси сімейної психотерапії.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Стрию

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.75 (126 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!