Позвонить прямо сейчас
x

Проблема поширення наркотичної залежності серед молоді особливо яскраво проявляється в курортних містах таких, як Трускавець. Саме з цієї причини Всеукраїнський реабілітаційний центр «Медікон» відкрив тут свою філію, що надає населенню повноцінне, професійне лікування від наркотиків в Трускавці.

Медична допомога в наркологічному центрі в Трускавці

На перших етапах терапевтичного курсу лікування наркоманії в Трускавці починається з проведення програми детоксикації. Грамотний фахівець-нарколог в Трускавці, який співпрацює з реабілітаційним центром «Медікон», виводить хворого зі стану наркотичної ломки, допомагає максимально швидко і безболісно подолати такі болісні прояви абстинентного синдрому, як больовий і судомний синдром, гарячковий стан, галюцинації, нудота і напади блювоти, нервові розлади.

Проведення біологічної детоксикації, застосування методів антідодной, медикаментозної терапії, прийом сорбентів очищають організм від залишків наркотичних речовин і продуктів розпаду, нормалізують роботу органів і систем. Методи кодування і підшивання чудово зарекомендували себе в якості засобів для усунення фізичної залежності від наркотику.

У деяких випадках, потрібне проведення екстреної детоксикації, під дією загального наркозу, в ході якої пацієнтові внутрішньовенно вводяться антагоністи, що витісняють залишки наркотичних речовин.

Лікування наркоманії в Трускавці

Питання добору оптимальних і найбільш безпечних методів детоксикації пацієнта в центрі «Медікон» вирішуються виключно в індивідуальному порядку. При цьому фахівцями враховуються такі чинники, як стаж наркотичної залежності, характер вживаних хворим наркотичних речовин, загальний стан здоров'я, ступінь порушення функціонування внутрішніх органів і систем.

Процес детоксикації та відновлення організму проходить під строгим контролем лікарів, експертів з питань хімічної залежності. Також з пацієнтом працюють психологи, які допомагають нормалізувати його емоційний стан.

При проходженні терапевтичного курсу, пацієнти ведуть здоровий спосіб життя, правильно харчуються, дотримуючись рекомендованої дієти, приймають вітамінно-мінеральні комплекси, дотримуються режиму, займаються спортом, відвідують сауну - все це сприяє поступовому відновленню фізичного здоров'я, адаптації організму. В якості допоміжних заходів використовуються такі методики, як фітотерапія, голкорефлексотерапія.

Психологічна допомога під час лікування наркоманії в Трускавці

Фахівці стверджують, що коріння наркотичної залежності лежать в глибинних психологічних проблемах, травмах, отриманих як в дитячому віці, так і в процесі свідомого дорослого життя.

Тому програма лікування, яку практикує наркологічний центр в Трускавці «Медікон», включає в себе обов'язкове надання пацієнтам професійної психологічної допомоги.

Психологи працюють з хворими, починаючи з перших днів перебування в центрі. Індивідуальні психологічні консультації, застосування методів Гештальд-терапії, колективні психотерапевтичні заняття за програмою «12 кроків» допомагають хворому сформувати правильні мотивації, повірити в успішні результати лікування і усвідомити привабливість життя без вживання наркотиків.

Соціальна адаптація проводиться за допомогою сеансів сімейної психотерапії, занять в групах взаємодопомоги, трудотерапії. Також наркодиспансер в Трускавці «Медікон» проводить лекції, тренінги, семінари, що дозволяють підвищити рівень освіти і розширити кругозір пацієнта, допомогти йому знайти нові цілі, інтереси, захоплення, які зроблять життя після виписки більш яскравим і насиченим.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.46 (124 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!