Проблема поширення наркотичної залежності серед молоді особливо яскраво проявляється в курортних містах таких, як Трускавець. Саме з цієї причини Всеукраїнський реабілітаційний центр «Медікон» відкрив тут свою філію, що надає населенню повноцінне, професійне лікування від наркотиків в Трускавці.

Медична допомога в наркологічному центрі в Трускавці

На перших етапах терапевтичного курсу лікування наркоманії в Трускавці починається з проведення програми детоксикації. Грамотний фахівець-нарколог в Трускавці, який співпрацює з реабілітаційним центром «Медікон», виводить хворого зі стану наркотичної ломки, допомагає максимально швидко і безболісно подолати такі болісні прояви абстинентного синдрому, як больовий і судомний синдром, гарячковий стан, галюцинації, нудота і напади блювоти, нервові розлади.

Проведення біологічної детоксикації, застосування методів антідодной, медикаментозної терапії, прийом сорбентів очищають організм від залишків наркотичних речовин і продуктів розпаду, нормалізують роботу органів і систем. Методи кодування і підшивання чудово зарекомендували себе в якості засобів для усунення фізичної залежності від наркотику.

У деяких випадках, потрібне проведення екстреної детоксикації, під дією загального наркозу, в ході якої пацієнтові внутрішньовенно вводяться антагоністи, що витісняють залишки наркотичних речовин.

Лікування наркоманії в Трускавці

Питання добору оптимальних і найбільш безпечних методів детоксикації пацієнта в центрі «Медікон» вирішуються виключно в індивідуальному порядку. При цьому фахівцями враховуються такі чинники, як стаж наркотичної залежності, характер вживаних хворим наркотичних речовин, загальний стан здоров'я, ступінь порушення функціонування внутрішніх органів і систем.

Процес детоксикації та відновлення організму проходить під строгим контролем лікарів, експертів з питань хімічної залежності. Також з пацієнтом працюють психологи, які допомагають нормалізувати його емоційний стан.

При проходженні терапевтичного курсу, пацієнти ведуть здоровий спосіб життя, правильно харчуються, дотримуючись рекомендованої дієти, приймають вітамінно-мінеральні комплекси, дотримуються режиму, займаються спортом, відвідують сауну - все це сприяє поступовому відновленню фізичного здоров'я, адаптації організму. В якості допоміжних заходів використовуються такі методики, як фітотерапія, голкорефлексотерапія.

Психологічна допомога під час лікування наркоманії в Трускавці

Фахівці стверджують, що коріння наркотичної залежності лежать в глибинних психологічних проблемах, травмах, отриманих як в дитячому віці, так і в процесі свідомого дорослого життя.

Тому програма лікування, яку практикує наркологічний центр в Трускавці «Медікон», включає в себе обов'язкове надання пацієнтам професійної психологічної допомоги.

Психологи працюють з хворими, починаючи з перших днів перебування в центрі. Індивідуальні психологічні консультації, застосування методів Гештальд-терапії, колективні психотерапевтичні заняття за програмою «12 кроків» допомагають хворому сформувати правильні мотивації, повірити в успішні результати лікування і усвідомити привабливість життя без вживання наркотиків.

Соціальна адаптація проводиться за допомогою сеансів сімейної психотерапії, занять в групах взаємодопомоги, трудотерапії. Також наркодиспансер в Трускавці «Медікон» проводить лекції, тренінги, семінари, що дозволяють підвищити рівень освіти і розширити кругозір пацієнта, допомогти йому знайти нові цілі, інтереси, захоплення, які зроблять життя після виписки більш яскравим і насиченим.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Трускавці

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.46 (124 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -154 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1395  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!