Філії у Миколаївській області

«Людина - все одно що цегла: обпалюючись, він стає твердим»
Б.Шоу

Наркоманія в Україні - широко поширене, доступне явище, особливо популярне в молодіжному середовищі. Соціальні потрясіння, політична нестабільність, корупція, правовий нігілізм сприяє її стрімкого зростання.

Що ж штовхає підлітка в пастку п'янкого дурману? Причин - безліч. Легковажність, соціальна незрілість, бажання отримати задоволення, насолодитися ейфорією ... Думки «підсів» людини про те, що в будь-який момент він зможе кинути наркотики і лікування наркоманії йому не потрібно - всього лише ілюзія.

Наркоситуації в Миколаївській області: на межі епідпорогу

На сьогоднішній день в регіоні на 100 тис. Населення припадає 214 наркоманів. Цей показник відповідає четвертому місцю в національному рейтингу. Варто зазначити, що кількість наркозалежних з кожним роком стабільно зростає. До 80-х років ХХ століття в регіоні було зафіксовано поодинокі випадки наркозалежності, які лікувалися в обласній психоневрологічній лікарні. У 2014 році вже понад півтисячі людей пройшли курс замісної підтримуючої терапії, ефективність якої у багатьох експертів викликає сумніви. Так, за останні 50 років чисельність наркоманів збільшилася в 30 разів! А за кількістю психічних розладів у наркозалежних Миколаївська область - на першому місці по Україні.

Відео з лікування наркоманії від Олексія Юрова

Лікування наркоманії в Миколаєві

Як і по всій Україні, лікування наркоманії в Миколаєві може проводитися класичним чином в стаціонарних, амбулаторних умовах наркологічного диспансеру. Але практика показує, що при такому підході ремісія триває не більше року. Недостатньо лікувати тільки абстинентний синдром, прояви «ломки» (поганий апетит, сон, нервозність), людина повинна прийти до усвідомлення своєї проблеми і по-новому вибудувати подальшу поведінку. Саме цим принципом керується персонал Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», який займається лікуванням наркоманії в Миколаєві. Центр працює більше 10 років і вже встиг допомогти сотням пацієнтів. Його філії представлені в 14 великих містах України, а використовувана методика - апробована і доведена.

Особливості лікування наркоманії в центрі «Медікон»

6-місячний курс лікування в наркологічному центрі «Медікон» методологічно адаптований до відомій програмі «12 кроків», значимість якої вже встигли оцінити багато зарубіжних і вітчизняних експертів. Курс складається з 4 етапів:

  1. Детоксикація організму від токсичних речовин;
  2. Адаптація в терапевтичної середовищі, робота з психологами, психотерапевтами в групах співзалежних над створенням нової поведінкової моделі;
  3. Відновлення нормального внутрісімейного спілкування в батьківських групах;
  4. Реінтеграція в соціум - допомога реабілітантами повернуться в суспільство.

Тут є можливість примусових заходів медичного характеру у випадках відсутності мотивації у хворого. Зателефонувати і проконсультуватися у фахівців центру можна цілодобово.

Лікування наркоманії (Миколаїв), що проводиться центром «Медікон», проходить анонімно, комплексно і кваліфіковано.

Наші сертифікати

dodatok 4   3

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування наркоманії Миколаїв

Ціни лікування наркоманії в Миколаїв

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.72 (95 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!