Алкогольна тематика сьогодні є найбільш обговорюваної і актуальною. Зловживання спиртним щорічно провокує смерті і важкі захворювання тисяч українців. Однак деякі досі вважають, що одна-дві чарочки горілочки або келих червоного вина за обідом, як і пляшечка пивка після роботи, не шкідливі, навпаки - покращують апетит, імунітет і настрій.
Свою любов до випивки багато людей, витончений в відмовки, виправдовують навіть тим, що це прояв українського менталітету, нібито «схильність до чарки» закладена в нас на генетичному рівні. Інші ж виправдовують свою залежність світовою кризою, нестабільністю політичної ситуації в Україні, проблемами на роботі. І ті й інші повинні нарешті усвідомити, що алкоголь в будь-якій кількості - це шкідливий токсин для нашого організму. Його постійне вживання вимагає обов'язкового лікування алкоголізму.

Статистика алкозалежності у Миколаєві

Миколаїв - невеликий промислово-портове місто з півмільйонним населенням. Однак проблема лікування алкоголізму у Миколаєві для багатьох сімей залишається болючою темою. Цьому сприяє закриття заводів, підприємств, масове безробіття і брак грошей.
За офіційними даними Управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради, у 2015 році на диспансерному обліку з приводу наркологічних захворювань перебували 7 тисяч осіб, більшість яких потребують лікування алкогольної залежності у Миколаєві, оскільки хронічний алкоголізм є найсерйознішою наркопатологіей. Серед жителів міста 5250 осіб страждають на це захворювання. Реальна цифра може виявитися ще більшою. Під профілактичним наглядом перебувають близько півтора тисячі осіб, які зловживають алкоголем. Серед цього числа є і неповнолітні.

Лікування алкоголізму в Миколаєві на базі Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон»

Наркологічний центр «Медікон» не можна назвати новачком на ринку реабілітаційних послуг в контексті алкогольної залежності. Його компетентні фахівці проводять лікування алкогольної залежності в Миколаєві не перший день.
Наші досвідчені працівники переконані, що якщо в родині хтось п'є - страждають всі її члени, тому в центрі існують спеціальні батьківські групи, в яких з реабілітантами і його близькими працює професійний сімейний психолог.
Нерідкі випадки, коли хворий не усвідомлює своєї проблеми, тому не хоче лікуватися. Навіть при таких обставинах не варто впадати у відчай. У «МЕДІКОН» можливе примусове лікування з подальшим формуванням у людини мотивації до одужання.
Лікування алкоголізму у Миколаєві в стаціонарах закритого типу центру «Медікон» проходить за програмою «12 кроків». Людина спочатку звільняється від проявів абстинентного синдрому, а після цього за допомогою психотерапії, роботи в групах залежних, спеціальних тренінгів працює над відновленням свого психоемоційного стану. В результаті він стає сильнішою, щоб протистояти спокусам чаркою, по-новому вибудовує модель міжособистісних відносин і починає цінувати своє життя і здоров'я.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
Лікування алкоголізму, алкогольної залежності у Миколаїві
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.72 (96 голосів)

 

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -154 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1395  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!