Проблема ігроманії (лудоманії, або гемблинга) характерна для так званого інфантильного суспільства, члени якого покладаючи надії на щасливий випадок, фарт, схильні знімати з себе відповідальність за скоєне. Лудоманії найчастіше стають чоловіки у віці 20-35 років.

Незважаючи на те що в Україні азартні ігри заборонені законом, багато клубів діють підпільно або ж переходять в он-лайн режим. При цьому сотні молодих людей потребують кваліфікованого лікування ігрової залежності в Миколаєві.

НЕГАТИВНІ НАСЛІДКИ ЛУДОМАНІЇ

Про ігрову залежність можна говорити в тому випадку, коли людину ніде не покидає маніакальна ідея про те, що потрібно знову пограти. На думку експертів, що спеціалізуються на лікуванні ігроманії в Миколаєві, її деструктивний вплив проявляється в наступному:

 1. залежність від гри відволікає людину від роботи і сім'ї;
 2. якщо ігроман - підліток (а за статистикою 75% геймерів - це школярі та студенти), то це згубно позначається на їх успішності;
 3. відбувається недоцільна трата грошей;
 4. пристрасть до азартних ігор змушує часто обманювати;
 5. бажання відігратися провокує лудомана скоювати крадіжки і грабежі в цілях заробітку для чергової ставки;
 6. виникають часті сварки і насильство в сім'ї;
 7. можуть паралельно розвиватися алкоголізм і наркоманія.

Як бачимо, перелічені аргументи досить вагомі, а тому в контексті даного регіону вимагають обов'язкового лікування ігроманії в Миколаєві, оскільки представляють серйозну загрозу фізичному і психічному здоров'ю нашому підростаючому поколінню, а, значить, і всієї нації.

КОЛИ ЛІКУВАННЯ ІГРОМАНІЇ ЖИТТЄВО НЕОБХІДНО?

Патологічна ігрова залежність розвивається дуже швидко, іноді для цього достатньо 2-3 годин. Однак вона проходить кілька етапів розвитку: «Перший виграш» → «Черговий програш» → «Етап відчаю» → «безнадійність і БЕЗСИЛЛЯ».

На всіх цих етапах ігроманія проявляється:

 • частою дратівливістю і нервозністю;
 • «Ломкою» поза ігрового простору;
 • апатичним поведінкою вдома, на роботі / навчанні;
 • втратою контролю над часом, власними емоціями;
 • можливими нападами гніву.

ЛІКУВАННЯ ІГРОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ У МИКОЛАЄВІ СПЕЦІАЛІСТАМИ НАРКОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ «МЕДІКОН»

Лікування ігроманії в Миколаєві Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» - сучасний заклад, який вже більше 10 років займається комплексним лікуванням всіх видів залежності.

Якщо ви або хтось із ваших близьких зіткнулися з проблемою ігрової залежності - наші досвідчені психологи та психотерапевти, детально вивчивши анамнез, індивідуально підберуть для вас курс реабілітації. Традиційно він передбачає 6-місячне анонімне перебування в стаціонарі закритого типу. Тут за реабілітантами ведеться спостереження (з метою виключення «зривів») і надаватися компетентне лікування за методикою «12 кроків».

Лікування ігрової залежності в центрі «Медікон» складається з сеансів групової терапії, індивідуального психологічного консультування, сімейної психотерапії та інших методів. Наше завдання - донести до людини те, що він не самотній у своїй біді, щоб він сповна відчув підтримку і розуміння з боку медперсоналу, родичів і таких же співзалежних.

Наші «випускники» залишають стіни центру впевненими у власних силах, з розвиненим почуттям внутрішнього контролю і самовладання.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.71 (96 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -179 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1391  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!