Позвонить прямо сейчас
x

Проблема ігроманії (лудоманії, або гемблинга) характерна для так званого інфантильного суспільства, члени якого покладаючи надії на щасливий випадок, фарт, схильні знімати з себе відповідальність за скоєне. Лудоманії найчастіше стають чоловіки у віці 20-35 років.

Незважаючи на те що в Україні азартні ігри заборонені законом, багато клубів діють підпільно або ж переходять в он-лайн режим. При цьому сотні молодих людей потребують кваліфікованого лікування ігрової залежності в Миколаєві.

НЕГАТИВНІ НАСЛІДКИ ЛУДОМАНІЇ

Про ігрову залежність можна говорити в тому випадку, коли людину ніде не покидає маніакальна ідея про те, що потрібно знову пограти. На думку експертів, що спеціалізуються на лікуванні ігроманії в Миколаєві, її деструктивний вплив проявляється в наступному:

 1. залежність від гри відволікає людину від роботи і сім'ї;
 2. якщо ігроман - підліток (а за статистикою 75% геймерів - це школярі та студенти), то це згубно позначається на їх успішності;
 3. відбувається недоцільна трата грошей;
 4. пристрасть до азартних ігор змушує часто обманювати;
 5. бажання відігратися провокує лудомана скоювати крадіжки і грабежі в цілях заробітку для чергової ставки;
 6. виникають часті сварки і насильство в сім'ї;
 7. можуть паралельно розвиватися алкоголізм і наркоманія.

Як бачимо, перелічені аргументи досить вагомі, а тому в контексті даного регіону вимагають обов'язкового лікування ігроманії в Миколаєві, оскільки представляють серйозну загрозу фізичному і психічному здоров'ю нашому підростаючому поколінню, а, значить, і всієї нації.

КОЛИ ЛІКУВАННЯ ІГРОМАНІЇ ЖИТТЄВО НЕОБХІДНО?

Патологічна ігрова залежність розвивається дуже швидко, іноді для цього достатньо 2-3 годин. Однак вона проходить кілька етапів розвитку: «Перший виграш» → «Черговий програш» → «Етап відчаю» → «безнадійність і БЕЗСИЛЛЯ».

На всіх цих етапах ігроманія проявляється:

 • частою дратівливістю і нервозністю;
 • «Ломкою» поза ігрового простору;
 • апатичним поведінкою вдома, на роботі / навчанні;
 • втратою контролю над часом, власними емоціями;
 • можливими нападами гніву.

ЛІКУВАННЯ ІГРОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ У МИКОЛАЄВІ СПЕЦІАЛІСТАМИ НАРКОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ «МЕДІКОН»

Лікування ігроманії в Миколаєві Всеукраїнський наркологічний центр «Медікон» - сучасний заклад, який вже більше 10 років займається комплексним лікуванням всіх видів залежності.

Якщо ви або хтось із ваших близьких зіткнулися з проблемою ігрової залежності - наші досвідчені психологи та психотерапевти, детально вивчивши анамнез, індивідуально підберуть для вас курс реабілітації. Традиційно він передбачає 6-місячне анонімне перебування в стаціонарі закритого типу. Тут за реабілітантами ведеться спостереження (з метою виключення «зривів») і надаватися компетентне лікування за методикою «12 кроків».

Лікування ігрової залежності в центрі «Медікон» складається з сеансів групової терапії, індивідуального психологічного консультування, сімейної психотерапії та інших методів. Наше завдання - донести до людини те, що він не самотній у своїй біді, щоб він сповна відчув підтримку і розуміння з боку медперсоналу, родичів і таких же співзалежних.

Наші «випускники» залишають стіни центру впевненими у власних силах, з розвиненим почуттям внутрішнього контролю і самовладання.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.71 (96 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!