Лікування наркоманії в Очакові

Всім нам добре відомо, що Україна знаходиться на межі наркотичної епідемії. Називаючи чисельність наркозалежних людей, одні експерти оперують цифрами 100-120 тис наркоманів, інші ж, налаштовані менш оптимістично, говорять про мільйонну армію українських наркоманів. За міністерським даними, за рік в Україні помирає близько 1 тис. Наркоманів, а незалежні експерти констатують іншу смертність - 11-12 тис. Чоловік. Ясно одне, ті, хто відчуває нарко-потяг, звертається за допомогою в крайніх випадках, на запущеній стадії захворювання. Більшість же стає на наркооблік не по своїй волі, а тільки в разі притягнення до кримінальної відповідальності або в результаті проходження експертизи. Про реальні масштаби наркоманії, яка сьогодні загрожує нашій нації як ніколи, можна тільки лише здогадуватися.

Лікування від наркотиків (Очаків): місцева наркоситуація

Область впевнено утримує за собою звання лідера за кількістю наркозалежних людей. У наркологічних кабінетах області під наглядом знаходиться близько 3 тис. Чоловік. Останнім часом в регіоні почастішали випадки інтернет-торгівлі наркотичними і психотропними речовинами, придбати які може будь-який школяр. Місцеві наркодилери осміліли настільки, що серед білого дня поширюють листівки зі своїми координатами. Це змушує місцеве населення організовувати акції протесту та громадські слухання, але ситуація кардинальним чином не змінюється - чисельність наркозалежних зростає, а вік наркомана все більше молодіє і в деяких випадках досягає 10-11 років.

Пошуками кваліфікованого нарколога в Очакові стурбовані багато, хто зіткнувся з проблемою наркозалежності. Сьогодні знайти досвідченого фахівця, що поєднує в своїй роботі, крім медикаментозного підходу, ефективні методи психокорекції (а саме такий формат лікування наркоманії прийнятий у всьому світі), досить складно.

Лікування наркоманії в Очакові

Розташований на березі Чорного моря, Очаків приваблює багатьох туристів як санаторно-курортне і туристичне місто. Віднедавна тут функціонує філія Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон», що пропонує комплексну психо-соціальну реабілітацію тим, хто відчуває залежність від наркотиків. Так, лікування від наркотиків (Очаків) можуть пройти як місцеві наркозалежні, так і жителі інших міст. Позитивній динаміці лікування сприяє віддаленість від спокус, звичного кола спілкування і унікальна можливість насолодитися красою і сприятливим кліматом затишного приморського містечка.

Відео з лікування наркоманії від колишнього наркомана

З наркологічною клінікою (Очаків) «Медікон» ви знайдете віру в себе і надію почати нове життя!

Експерти наркологічного центру «Медікон» руйнують стереотип з приводу того, що отримати кваліфіковану допомогу в лікуванні наркоманії можна тільки у великому місті. Щиро бажаючи допомогти якомога більшій кількості людей, вони відкрили мережу філій в Миколаївській області. Один з них - це спеціалізована, модерна наркологічна клініка (Очаків), що займається лікуванням залежності від наркотиків на будь-якій стадії. Лікування в ній проходить за програмою «12 кроків» і поєднує детоксикаційні та соціально-психологічні реабілітаційні заходи. Пацієнтам запропонований ряд спеціалізованих послуг: від виклику нарколога на дім і виведення зі стану абстиненції до піврічного курсу реабілітації з подальшою постреабілітаційною підтримкою.

Реабілітація проходить анонімно, тому не варто остерігатися непотрібного розголосу або засудження з боку колег і друзів. На етапі роботи з сімейним психологом до процесу лікування залучаються і родичі наркомана. Це необхідно для того, щоб виявити можливі причини залежності, які нерідко викликані внутрісімейними конфліктами, і запобігти їх подальшому загостренню, що загрожує «зривами».

Подаруйте собі та своїм близьким надію на повноцінне і яскраве життя без наркотиків з центром «Медікон»!

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.32 (126 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -11 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1417  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!