Лікування наркоманії в Вознесенську

За останні роки наркоманія як небезпечне соціально-медичне явище якісно і кількісно трансформувалась. За підрахунками експертів, в нашій країні налічується близько мільйона наркозалежних, а середній вік початківця наркодегустатора катастрофічно помолодшав до 10-12 років. І поки на державному рівні час від часу робляться спроби хоч якось вплинути на ситуацію, що склалася, на місцях люди, які зіткнулися з цією проблемою, часто кинуті напризволяще. Впоратися самостійно з таким всепоглинаючим потягом їм не під силу, а сподіватися на надання результативної допомоги державними наркологічними службами поки не доводиться. Своє безсилля ми вже звикли прикривати хрестоматійними фразами «Наркоманами не стають ...», «Колишніх наркоманів не буває», «Наркоманія не виліковна» ...

Проблема наркоманії в Миколаївському регіоні

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я вже давно визнали нашу країну «наркозалежної». Тільки офіційно на наркологічному обліку перебуває більше 100 тис. Чоловік, 6 тис. З яких - це підлітки. Щорічно 1,5 тис. Українців помирає від передозування.

Безумовно, проблема наркоманії актуальна і для Миколаївської області, яка вважається однією з найбільш уражених в плані наркотизації населення. Зокрема, Вознесенівський район займає одне з перших місць в області за чисельністю наркоманів. У послугах нарколога в Вознесенську потребує, як мінімум, 200 осіб, офіційно поставлених на облік. Щоб дізнатися реальний показник, до цього числа варто додати тих, хто проходить лікування анонімно, або ж не звертається за допомогою. В результаті отримаємо більш реалістичну, збільшену в 8-10 разів цифру. Не варто також забувати про тих, хто живе разом з наркоманом. Мимоволі вони стають співзалежними заручниками цієї хвороби, тому теж потребують психологічної допомоги.

Лечение наркомании в Вознесенске

Відео з лікування наркоманії від Болдирйов Олег Юриєвич

«Медікон» - професійне лікування від наркотиків (Вознесенськ)

Наркологічний центр «Медікон», заснований в 2005 році, сьогодні представлений у всіх регіонах нашої країни. Однак залежні від наркотиків люди не завжди знаходять в собі сили і бажання поїхати до обласного центру, щоб пройти професійне лікування, тому сьогодні «Медікон» розширює свої представництва, щоб допомогти якомога більшій кількості наркоманів.

Філія «Медікона», що працює в Вознесенську, нічим не поступається по комфорту перебування реабілітантів і рівню медперсоналу аналогічним клінікам центру, функціонуючим в великих містах. Тут також вирішують проблему наркотичної залежності системно, гармонійно поєднуючи детоксикацію (очищення організму) на початку лікування, поетапну психологічну реабілітацію за програмою «12 кроків» і соціальну адаптацію. До процесу реабілітації залучаються багато фахівців (наркологи, терапевти, психологи та ін.), Кожен з яких відрізняється високим рівнем компетенції, значним досвідом роботи та набором необхідних морально-етичних якостей.

Лікування в центрі проходить анонімно на стаціонарній основі, проте передбачена можливість виклику нарколога і психолога на будинок в тих випадках, коли хворому необхідно надання екстреної медичної допомоги або ж він відмовляється лікуватися. До терапевтичного процесу також залучені родичі пацієнта. Працюючи з сімейним психотерапевтом в батьківських групах, вони набувають необхідні для відновлення нормальної комунікації навички і вчаться краще розуміти один одного.

«Медікон» - багатопрофільна наркологічна клініка (Вознесенськ), оснащена ультрасучасним устаткуванням, в якій працює згуртована команда досвідчених фахівців. Довірившись їм, ви напевно переможете наркозалежність!

Наші сертифікати

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.51 (122 голосів)
Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно поліпшимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно поліпшимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38(050)766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Вартість лікування наркоманії?

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -8 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1418  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!