Філії у Миколаївській області

Позвонить прямо сейчас
x

Лікування наркоманії в Южноукраїнську

Сьогоднішні реалії такі, що кожна мама боїться за свого сина-підлітка або дочку. Що якщо дитина потрапить в погану компанію, вплутається в неприємну історію або ж стане наркоманом? Такі побоювання небезпідставні. Нас давно перестали дивувати численні використані шприци в під'їздах і на дитячих майданчиках, як і неадекватні молоді люди, дивним чином поводять себе на вулиці.

Портрет середньостатистичного миколаївського наркомана

Уже не перший рік Миколаївська область утримує за собою звання одного з лідерів з розповсюдження наркоманії. Про це свідчать звіти Міністерства охорони здоров'я, згідно з якими в регіоні на 100 тис. Населення припадає 230 наркозалежних. Статистика демострує, що цей показник, як і чисельність інфікованих ВІЛ наркоманів, катастрофічно збільшується. В цілому, за останні 30 років армія наркоманів на Миколаївщині збільшилася в 50 (!) Разів.

За даними обласного наркологічного диспансеру, в більшості випадків наркозалежні - це молоді люди у віці 18-30 років (92%). Близько 2% місцевих наркоманів - 14-16-річні підлітки, які систематично вживають наркотики. У гендерному контексті серед наркозалежних 79% чоловіків і 21% жінок. Серед дорослих наркоманів 91% - безробітні. Що стосується сімейного статусу, 35% - незаміжні / неодружені, 36,9% - розведені, 28,1 - перебувають у шлюбі.

На жаль, лікування від наркотиків (Южноукраїнськ), що проводиться державною наркологічної службою, не завжди допомагає впоратися з нарко-потягом і в світі недавніх реформ може бути запропоновано далеко не всім нужденним. Виходячи з цього, в Южноукраїнську було відкрито філію Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон».

Лікування наркоманії в Южноукраїнську

«Медікон» - сучасна наркологічна клініка (Южноукраїнськ)

У пошуках нарколога в Южноукраїнську багато хто не замислюються над тим, що крім детоксикації, що допомагає подолати абстиненцію і поліпшити стан наркомана, не менш важливо пройти комплексну соціально-психологічну реабілітацію. Експерти наркологічного центру «Медікон» в своїй роботі симультанно поєднують кілька підходів: медикаментозний, фізіотерапевтичний (на етапі подолання фізичної залежності) і соціально-психологічний (в процесі психокорекції та соціальної адаптації).

6-місячний курс лікування підбирається індивідуально і проходить на базі стаціонару закритого типу, оснащеного новітнім обладнанням. Віддаленість центру від галасливого міста, краса Південного Бугу і насичена оздоровча програма (дієта, фізичні вправи, прогулянки на свіжому повітрі) вселяють в хворого надію на швидке одужання і віру в те, життя без наркотиків можлива!

Лікування від наркотиків (Южноукраїнськ): Особливості психологічної реабілітації

У процесі психологічної реабілітації медіконовскі психологи використовують такі методики:

  • самоаналіз, спрямований на формування стійкої мотивації почати лікування і досягти максимальних результатів;
  • позитивна психотерапія - пацієнт повинен зрозуміти, що він в силі справлятися зі своїми проблемами самостійно;
  • гештальт-терапія - допомагає краще виявляти свої справжні почуття і переживання;
  • терапія з елементами екзистенціальної філософії спрямована на пошуки сенсу життя;
  • арт-терапія - сприяє відновленню емоційно-психічної сфери шляхом «виливання» своїх проблем в малюнках, виробах (акт сублімації);
  • трудотерапія спрямована на те, щоб дисциплінувати пацієнта, прищепити йому навички відповідальності і самоорганізації;
  • сімейна психокорекція - одночасна робота психолога з реабілітантом і його рідними дозволяє відшукати і мінімізувати чинники розвитку наркозалежності, а також налагодити спілкування.

Гармонійна реалізація перерахованих прийомів допомагає реабілітанту відновитися фізично і духовно, зміцнити своє психічне здоров'я і самореалізуватися.

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.52 (121 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо років
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили   реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!