Філії у Миколаївській області

Сьогоднішні реалії такі, що кожна мама боїться за свого сина-підлітка або дочку. Що якщо дитина потрапить в погану компанію, вплутається в неприємну історію або ж стане наркоманом? Такі побоювання небезпідставні. Нас давно перестали дивувати численні використані шприци в під'їздах і на дитячих майданчиках, як і неадекватні молоді люди, дивним чином поводять себе на вулиці.

Портрет середньостатистичного миколаївського наркомана

Уже не перший рік Миколаївська область утримує за собою звання одного з лідерів з розповсюдження наркоманії. Про це свідчать звіти Міністерства охорони здоров'я, згідно з якими в регіоні на 100 тис. Населення припадає 230 наркозалежних. Статистика демострує, що цей показник, як і чисельність інфікованих ВІЛ наркоманів, катастрофічно збільшується. В цілому, за останні 30 років армія наркоманів на Миколаївщині збільшилася в 50 (!) Разів.

За даними обласного наркологічного диспансеру, в більшості випадків наркозалежні - це молоді люди у віці 18-30 років (92%). Близько 2% місцевих наркоманів - 14-16-річні підлітки, які систематично вживають наркотики. У гендерному контексті серед наркозалежних 79% чоловіків і 21% жінок. Серед дорослих наркоманів 91% - безробітні. Що стосується сімейного статусу, 35% - незаміжні / неодружені, 36,9% - розведені, 28,1 - перебувають у шлюбі.

На жаль, лікування від наркотиків (Южноукраїнськ), що проводиться державною наркологічної службою, не завжди допомагає впоратися з нарко-потягом і в світі недавніх реформ може бути запропоновано далеко не всім нужденним. Виходячи з цього, в Южноукраїнську було відкрито філію Всеукраїнського наркологічного центру «Медікон».

Лікування наркоманії в Южноукраїнську

«Медікон» - сучасна наркологічна клініка (Южноукраїнськ)

У пошуках нарколога в Южноукраїнську багато хто не замислюються над тим, що крім детоксикації, що допомагає подолати абстиненцію і поліпшити стан наркомана, не менш важливо пройти комплексну соціально-психологічну реабілітацію. Експерти наркологічного центру «Медікон» в своїй роботі симультанно поєднують кілька підходів: медикаментозний, фізіотерапевтичний (на етапі подолання фізичної залежності) і соціально-психологічний (в процесі психокорекції та соціальної адаптації).

6-місячний курс лікування підбирається індивідуально і проходить на базі стаціонару закритого типу, оснащеного новітнім обладнанням. Віддаленість центру від галасливого міста, краса Південного Бугу і насичена оздоровча програма (дієта, фізичні вправи, прогулянки на свіжому повітрі) вселяють в хворого надію на швидке одужання і віру в те, життя без наркотиків можлива!

Відео з лікування наркоманії від Артура Сита

Лікування від наркотиків (Южноукраїнськ): Особливості психологічної реабілітації

У процесі психологічної реабілітації медіконовскі психологи використовують такі методики:

  • самоаналіз, спрямований на формування стійкої мотивації почати лікування і досягти максимальних результатів;
  • позитивна психотерапія - пацієнт повинен зрозуміти, що він в силі справлятися зі своїми проблемами самостійно;
  • гештальт-терапія - допомагає краще виявляти свої справжні почуття і переживання;
  • терапія з елементами екзистенціальної філософії спрямована на пошуки сенсу життя;
  • арт-терапія - сприяє відновленню емоційно-психічної сфери шляхом «виливання» своїх проблем в малюнках, виробах (акт сублімації);
  • трудотерапія спрямована на те, щоб дисциплінувати пацієнта, прищепити йому навички відповідальності і самоорганізації;
  • сімейна психокорекція - одночасна робота психолога з реабілітантом і його рідними дозволяє відшукати і мінімізувати чинники розвитку наркозалежності, а також налагодити спілкування.

Гармонійна реалізація перерахованих прийомів допомагає реабілітанту відновитися фізично і духовно, зміцнити своє психічне здоров'я і самореалізуватися.

Наші сертифікати

dodatok 4   3

Безкоштовно заберемо з дому, аеропорту або вокзалу Значно покращимо стан вже в перший день Гарантуємо анонімність і дбайливий догляд
Безкоштовно заберемо з
аеропорту або вокзалу
Значно покращимо стан
вже в перший день
Гарантуємо анонімність
і дбайливий догляд
Телефонуйте зараз +38 (050) 766-07-85 +38 (068) 461-56-65
Ми допомагаємо навіть в найважчих випадках!

Ціни лікування наркоманії в Южноукраїнську

Послуга Термін Вартість
Початкова консультація 45 хвилин БЕСПЛАТНО
Допомога і лікування в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Детоксикації (зняття абстинентного синдрому \ ломки) 6 днів договірная
Початкова консультація по телефону ---------- Безкоштовно
Повний лікування в умовах закритого стаціонару 6 місяців договірна.
Лікування на пільговому місці в умовах закритого стаціонару 30 днів договірна
Повний курс на пільговому місці в умовах закритого стаціонару.
За умови попереднього запису та внесення передоплати.
6 місяців договірна
Допомога психолога \ психотерапевта 60 хвилин договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 1 день договірна
Реалізація допомоги за програмою "12 кроків" 28 днів договірна
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Оцініть, будь ласка, наші старання4.52 (121 голосів)

 

Menu cities header

Наші центри лікують алкогольну та наркотичну залежність в 14 містах
Наші центри у 14 містах
10 років наші центри допомагають боротися із алкогольною та наркотичною залежністю
Працюємо 14 років и -154 днів
Ми допомагаємо людям повернутися до повноцінного життя
Випустили 1395  реабілітантів
Ми надаємо всі умови для успішної реабілітації
30% успіху в програмі

Всеукраїнський наркологічний центр "Медікон" відкриває шлях до життя, вільного від алкоголю, наркотиків та депресії. Ми не залишаємо людей після проходження реабілітації. У нас діють групи взаємодопомоги для батьків і близьких пацієнтів, і групи для випускників, які вже звільнилися від залежності. Фахівці наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним і близьким пацієнтів. Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Полтаві, Зопоріжжі, Сумах, Луцьку, Хмельницьку та інших містах. Лікування повністю Анонімне !!!