Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Міська влада Львова допоможуть в облаштуванні місцевої психіатричної лікарні

Днями відбулася зустріч міського голови Львова та директора місцевої психіатричної лікарні Богдана Чечотки, під час якої були підняті питання, що стосуються реалізації спільних проектів, як у культурно-туристичній, так і, що особливо важливо, медичній та соціальній сфері. Зокрема, міський голова пообіцяв вжити заходів, спрямованих на упорядкування громадського простору на території львівської психіатричної лікарні.
У ході даної зустрічі обговорювалися також спільні проекти лікарні та міської влади. Наприклад, залучення фахівців клініки та різного роду соціальні програми, спрямовані на психологічну реабілітацію та адаптацію пацієнтів, у рамках проекту комплексної ресоціалізації жителів Львова, які потребують спеціалізованої допомоги.
Було піднято питання щодо можливості проведення туристичних екскурсій для львів’ян та гостей міста. Обумовлено це тим, що будівля львівської психіатричної лікарні має високу історичну та архітектурну цінність. На думку міської влади, будови клініки – один із найважливіших культурно-історичних пластів, які можуть бути залучені до створення культурних проектів Львова та розробку нових туристичних, екскурсійних маршрутів.
Міська влада Львова допоможуть в облаштуванні місцевої психіатричної лікарні
Директор психіатричної лікарні Львова та міський голова обмінялися ідеями стосовно загального розвитку клініки, поліпшення її технічного оснащення та побутових умов. Було прийнято рішення про залучення міської влади в процес облаштування громадського простору на території психіатричної лікарні.
Дана зустріч має важливе соціальне значення, оскільки науково доведено, що атмосфера, що панує в лікувальному закладі, що займається лікуванням психіатричних розладів, а також умови проживання в значній мірі впливають на стан хворих і процеси їх відновлення. Суми, виділені з міського бюджету, дозволять забезпечити пацієнтам максимальний комфорт, що істотно підвищить результативність лікування.
Спільні соціальні проекти міста Львова та місцевої психіатричної лікарні посприяють відновленню людей, які не перебувають на обліку, але які потребують психологічної допомоги та професійної соціальної реабілітації. Зустріч пройшла дуже плідно, та її результатом стало прийняття кількох рішень, важливих для жителів міста Львова.

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі