Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

На Львівщині відкрили лише 4 сільських амбулаторії із запланованих 43

У 2019 у львівській області було заплановано відкриття 43 амбулаторій, розташованих у сільській місцевості. Однак за фактом, до кінця року виявилося, що в експлуатацію введено лише 4 спеціалізованих медичних установ. Грошові кошти (в кількості 377 мільйонів гривень), призначені для фінансування даного проекту, львівська область отримала від держави в рамках програми «Підвищення доступності та якості медичного обслуговування в сільській медицині».
Представники Управління капітального будівництва ЛОДА стверджують, що до завершення 2019 року встигнуть здати в експлуатацію ще 10 сільських амбулаторій. Настільки серйозні затримки в будівництві пояснюють тим, що робочі, будівельники не змогли впоратися в повному обсязі з об’ємом запланованих завдань.
На сьогоднішній день офіційно зареєстровані декларації про готовність до експлуатації та початку роботи амбулаторій, відкритих в наступних населених пунктах Львівської області:
 • село Ремезівци (Золочівський район);
 • село Брюховичі (Перемишлянський район);
 • село Конюхов (Стрийський район);
 • село Верчани (Стрийський район).
На Львівщині відкрили лише 4 сільських амбулаторії із запланованих 43
До закінчення 2019 року планується завершення будівництва та введення в експлуатацію ще 10 сільських амбулаторій в даному регіоні. Згідно з інформацією, наданою Управлінням капітального будівництва ЛОДА, найбільш високі показники готовності відзначаються у наступних селах Львівської області:
 • Пасіки-Зубрицькі (Пустомитівський район);
 • Долішнє (Стрийський район);
 • Замок (Жовківський район);
 • Вербляни (Яворівський район);
 • Сулимів (Жовківський район);
 • Бартатів (Городоцький район);
 • Ясениця-Замкова (Старосамбірський район).
Найменші ж показники готовності до експлуатації відзначаються в амбулаторіях, розташованих у наступних сільських населених пунктах Львівської області:
 • Волиця (Мостицький район);
 • Краковець (Яворівський район);
 • Біличі (Старосамбірський район);
 • Родатичі (Городоцький район);
 • Соколівка (Буський район);
 • Вільхівка (Жидачівський район).
Більшість сільських медичних амбулаторій буде оснащено системою електричного опалення. За словами Олега Пелиха, всі здані в експлуатацію об’єкти не будуть мати ніяких проблем, пов’язаних з опаленням, електрикою, технічним обладнанням.
За інформацією Управління капітального будівництва ЛОДА, гроші, видані на реалізацію даного проекту, залишаються в області. Тому що залишилися амбулаторії будуть побудовані та почнуть свою роботу в 2020 році. Більш того, як зазначив Олег Пелих, їм вдалося домовитися з підрядниками про завершення будівельних робіт за цінами 2019-го року. Отже, перерахунок у бік подорожчання об’єктів і збільшення коштів, необхідних для з фінансування, не буде потрібно.
Олег Пелих уточнив інформацію, надану ЛОДА, що стосується розриву договорів з рядом підрядників, які не виконали певні умови угоди. За його словами, спочатку планувалося розірвати договори з десятьма підрядниками, проте багато з них активізувалися та прискорили робочий процес. Тому розірвати договори довелося лише з чотирма підрядниками, які працювали в селах Родатичі, Волиці та Вільхівці.
Як уже повідомлялося раніше, з 40 тендерів на будівництво сімейних амбулаторій, проведених Управлінням капітального будівництва ЛОДА, в 27 випадках переможців торгів вибрали з рядом порушень. Згідно з інформацією «Центру громадянського моніторингу і досліджень», тендерів з порушеннями було проведено на суму в розмірі понад 214 мільйонів гривень.

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі