Лікування наркоманії та алкоголізму
Цілодобова безкоштовна консультація по телефону
Замовити дзвінок

Наркологічний кабінет для водіїв у Львові планують оновити в 2020-му році

Державна обласна адміністрація Львова планує швидке оновлення та введення в експлуатацію цілодобового наркологічного кабінету, що спеціалізується на оцінці стану водіїв автотранспорту на предмет алкогольного або ж наркотичного сп’яніння.
Таке відділення перш функціонувало в місті Львові. Спеціалізоване наркологічне відділення розташовувалося за адресою: вулиця Наукова, будинок № 39. Однак кабінет був зачинений у 2016-му році в результаті гучних скандалів, пов’язаних зі зловживаннями.
Як зазначила директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак, приводом для закриття послужили численні скарги громадян і звинувачення в корупційній діяльності. Повноваження наркологічного кабінету були передані звичайним лікарням міста, однак лікувальні установи з даними обов’язками в повній мірі не справляються.
Наркологічний кабінет для водіїв у Львові планують оновити в 2020-му році

За словами заступника голови львівської обласної державної адміністрації Івана Собка, після офіційних звернень до громадськості глава ЛОДА Маркіяна Мальського дав доручення йому, як профільному фахівцю, а також співробітникам департаменту охорони здоров’я розробити пакет документів, необхідних для оновлення та відновлення роботи даного наркологічного кабінету.

Ряд певних пропозицій, що стосуються цього питання, вже направлені на розгляд профільних комісій державної адміністрації, оскільки для реалізації проекту та змісту кабінету потрібно фінансування і певну кількість бюджетних коштів.

Як зазначив у коментарі одному з електронних засобів масової інформації Іван Собко, для утримання спеціалізованого наркологічного кабінету потрібно близько 950 тисяч гривень протягом року. З цієї причини без висновків та офіційного підтвердження профільних комісій обласної ради в ручному режимі представники львівської обласної державної адміністрації не можуть дозволити собі вкладення коштів у фінансування оновлення наркологічного кабінету для оцінки стану водіїв автотранспорту.

Подібного роду проекти суворо відслідковуються контролюючими органами. На сьогоднішній день очікується рішення профільних комісій, і в разі отримання позитивних результатів почнеться активна робота, й кабінет почне свою діяльність вже в 2020-му році.

Всеукраїнський наркологічний центр “Медікон”

Відкриває дорогу до життя, вільного від алкоголю, наркотиків, депресії. Ми не забуваємо людей після прохождення реабілітації. В нас діють групи взаємодопомоги для батьків та близьких пацієнтів та групи для випускників, котрі вже вирвалися з кола залежності. Спеціалісти наркологічного центру надають психологічну підтримку рідним та близьким пацієнтів.

Ми працюємо по всій Україні: Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Чернігові, Черкасах, Тернополі, Кіровограді, Одесі, Миколаєві, Ужгороді, Одесі, Миколаєві, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Луцьку та інших містах. Лікування повністю анонімне!!!

Наші центри в 21 місті
Наші центри в 21 місті
Працюємо більше 15 років
Працюємо більше 15 років
Реабілітацію пройшли 1416 людей
Реабілітацію пройшли 1416 людей
85% успіху в програмі
85% успіху в програмі